Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 important cred-mai multe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitimeDum Mai 15, 2011 2:55 am

1)crazy_shoot ala sau cum are nick are dreptate deea are cod...
1)sa nu crezi shadow sau kid ca sufar dupa grad sau admin,nuu chiar deloc..aici e vb de bun simnt Wink
3)ma bucur ca am cunoscut cativa baieti de treaba aici cat si de ceilalti,va doresc succes in continoare, Wink....
cu r3sp3ct DaNnYeL.
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: Re: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitimeDum Mai 15, 2011 3:13 am

frate pe mine nu ma deranjat faptul ca ai primit rank si owner pe sv pe mine ma deranjat ca comentezi aiurea si te dai mare.......daca tu stateai linistit si nu faceai absolut nimic iti spun sincer ca nimeni de aici nu ar mai fi avut vreo problema cu tine......
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: Re: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitimeDum Mai 15, 2011 3:28 am

Pai de ce pleci ma?Daniel mai toarna vodka ca-i prea tare sucu ...si fa cinstea aia la mare Smile.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: Re: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 12:06 am

Hai frate:|...Acuma plecati toti?Neutral
Sus In jos
^Darkness^
V.I.P
V.I.P
^Darkness^

Mesaje : 73
Data de inscriere : 17/03/2011

important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: Re: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 12:52 am

Dupa mine o comunitate inseamna "o familie" pentru ca suntem impreuna rezolvam probleme impreuna facem aproape tot impreuna daca unu din noi pleaca nu mai suntem o familie intreaga si am sa rog aceasta comunitate din toata inima sal convingem pe Danny sa nu plece pentru ca desii are o minte mai zabauga e deal nostru. Asa ca Danny din partea mea si sper ca si din partea tuturor te rog nu pleca, nu te retrage.Come to your senses dammit Razz
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: Re: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 1:11 am

caddy dai buzz cand esti pe mess sa iti torn un pahar Wink)
darkness am luat o decizie nu cred ca o sa ma razgandesc asa usor...poate e mai bine asa Wink
Sus In jos
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: Re: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 1:17 am

Faci o mare greseala ca renunti:P...Poate mai tarziu o sa vrei sa te reintorci...oricum mai multa lumea vrea sa ramai in comunitate:)Eu personal nu as vrea sa pleci dar faci ce vrei frate:)
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: Re: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 1:19 am

ms mult shadow_blyde,RESPECT
Sus In jos
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: Re: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 1:25 am

Respect si tie frate:)
Rest in peace:)
Sus In jos
D3aThR3m!x
Moderator GlobalModerator Global
D3aThR3m!x

Mesaje : 585
Data de inscriere : 21/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: Re: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 2:32 am

lol danny acm si tu pleci pff Neutral
Sus In jos
choconel
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 2
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 29
Localizare : PREDEAL

important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: Re: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitimeMar Mai 17, 2011 1:16 am

ma danyele de ce vrei tu sa pleci nustu da eu nu as vrea sa pleci ca nu mai am cu cine sa beau Sad(Sad(Sad( da daca tu crezi ca trebuie sa le dai atentie la toti buti si sa plci fie cum zici tu:P
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: Re: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitimeJoi Iun 09, 2011 1:28 am

T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat




important cred-mai multe Empty
MesajSubiect: Re: important cred-mai multe   important cred-mai multe Icon_minitime

Sus In jos
 

important cred-mai multe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Forum :: Anunturi Importante-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente