Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Problema....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Problema.... Empty
MesajSubiect: Problema....   Problema.... Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 11:24 pm

De ce mi se intampla asta?..pe toate browserele patesc asta, Mozilla Firefox si Google Chrome, dureaza cam 10 minute si isi revine singur dupaia iara se intampla asta ...



Problema.... Problemamc
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Problema.... Empty
MesajSubiect: Re: Problema....   Problema.... Icon_minitimeVin Iul 01, 2011 1:19 am

Peobabil ti se incarca mia greu unele imagini cum ar fi cele pentru topic nou topic blocat... etc
Sus In jos
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Problema.... Empty
MesajSubiect: Re: Problema....   Problema.... Icon_minitimeVin Iul 01, 2011 1:23 am

Nu as crede am 2 gb ram placa video de 512 mb 2.0 procesor cand deschid mozilla am oprit tot(mess/torrent,,etc) deci nu cred ca asta ar fi problema..si am observat ca imi apare doar cand dau refresh acum nu am sa mai dau...
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Problema.... Empty
MesajSubiect: Re: Problema....   Problema.... Icon_minitimeVin Iul 01, 2011 1:54 am

code : nush eu nu am patit niciodata asta:D am 4gb ram


Ultima editare efectuata de catre DaNnYeL in Sam Iul 02, 2011 4:06 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Problema.... Empty
MesajSubiect: Re: Problema....   Problema.... Icon_minitimeVin Iul 01, 2011 2:57 am

Habar'nam....foloseste si tu Opera?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Problema.... Empty
MesajSubiect: Re: Problema....   Problema.... Icon_minitimeVin Iul 01, 2011 7:33 pm

Eu mai am 1gb ram si tot nu imi face asa. Mie doar imaginile mari gen poze mi se incarca mai greu uneori daca sunt postate la topicuri. Nu cred ca are legatura cu brewserele decat daca ai cookies foarte incarcat. E posibil sa fie de la conexiunea netului tau cu forumul.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Problema.... Empty
MesajSubiect: Re: Problema....   Problema.... Icon_minitime

Sus In jos
 

Problema....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Spam Zone :: Discutii Libere-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente