Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 unban UNtouchABLE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
UNtouchABLE
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 7
Data de inscriere : 20/07/2011

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 11:12 pm

Nick: UNtouchABLE
Ip: 188.240.253.6
Admin(adminul care te-a dat ban): DaNnyel
Harta: mini_dust2
Ziua/Ora: 18:05 , 20 iulie
De ce crezi ca ai primit ban: Pt ca aveam scor 21 cu 7, drept care s-au ofticat astia si mi-au dat ban pe motiv de aim ...
ScreenShot(doar daca ti sau facut): nu

Adminul nu are nici o dovada. Nu s-a facut demo, nu s-a facut screenshot, din prima ban... Se doreste respect, dar mie imi sunt respectate drepturile ?


Ultima editare efectuata de catre UNtouchABLE in Joi Iul 21, 2011 2:48 am, editata de 2 ori
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 11:15 pm

da..avea aim...sunt 10 martori + inca unu cu speed
Sus In jos
UNtouchABLE
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 7
Data de inscriere : 20/07/2011

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 11:18 pm

Nu te supara ... si eu pot aduna 10 prieteni care sa confirme faptul ca tu ai avea cod desi nu ai.

Adu dovada.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 11:53 pm

adu aia 10 prieteni,eu ii aduc pe baieti imediat ce ii vad pe mess sau pe server
Sus In jos
UNtouchABLE
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 7
Data de inscriere : 20/07/2011

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 12:12 am

Eu am dat un exemplu ca imi este usor sa adun 10 prieteni care pot acuza f usor pe oricine, nu ca te acuz ca ai fi avut cod. Te acuz doar ca nu mi-ai respectat drepturile si ca mi te-ai adresat urat.

Ce pretentii sa ai de la un oarecare user cand un admin te jigneste si iti vorbeste cu sictir ..

http://picfu.net/6a1c85
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 12:26 am

cu te-am jicnit eu prietene?ca eu nu am vb cu tine pe server
Sus In jos
UNtouchABLE
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 7
Data de inscriere : 20/07/2011

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 12:31 am

Daca ai un anumit statut aici si pe server, asta nu te scuteste de faptul ca nu ar trebui sa respecti lumea si in afara..
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 12:33 am

ba tu vb serios?zi cu ce te-am jicnit s-au nu te-am respectat?cu faptukl ca, cand nu este admin joci codat?deasta m-au chemat beieti pe sv ca sa iti dau ban ca tu respecti lumea?dute ba de aici....
Sus In jos
UNtouchABLE
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 7
Data de inscriere : 20/07/2011

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 12:40 am

Hai sa lasam discutiile mai putin importante deoparte ..

ADU DOVADA CA ERAM CODAT !
( si fara prostii cu martori si bla bla ... o dovada care sa arate concret faptul ca nu respectam regulamentul )
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 1:07 am

de ce?te temi de martori?eu nici nu am jucat cs ca invat am intrat doar ca m-au chemat baietii...si asteapta ca nu sta nimeni al dispozitia ta
Sus In jos
UNtouchABLE
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 7
Data de inscriere : 20/07/2011

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 1:39 am

Foarte bine ca ai intrat la cererea playerilor, doar trebuia sa faci niste poze, sau un demo ceva, (sau cel putin sa stai 2 min sa te uiti cum joc si sa constati ca nu sunt un codat ordinar). Nu sa te iei dupa capul altora si sa imi dai distroy..
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 2:40 am

DaNnYel .. adu dovada (demo) .. eu sincer nu dau 2 bani pe ce spun ceilalti crede-ma ca daca vb cu cati-va pe mess..pot sa le zic usor sa zica ca erau pe servar.. si ca sa zica ca are cod...

PRO UNBAN (In lipsa de dovada)
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 3:27 am

dovada nu am ar daca zice un server intreg ca 2 au cod si stau spectatori eu zic ca totusi e credibil ..
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 3:28 am

pe mine nu ma intereseaza. era asa greu sa scri in consola record (nume)? nu cred.. daca nu vi cu dovezi clare .. are unban...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
seby
Asistent
Asistent
seby

Mesaje : 185
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : dorohoi

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 3:44 am

scuzatima ca ma bag dar uitativa aici
Nick: b0gdan
Ip: 188.240.253.6
Admin(adminul care te-a dat ban): kvdk
Harta: O harta mica ( aim , fy , etc , nu stiu exact )
Ziua/Ora: 16 iulie , in jurul orei 12 am primit banul , in jurul orei 13 am postat cererea.
De ce crezi ca ai primit ban: Pe motiv ca eram "codat"
ScreenShot(doar daca ti sau facut): Nu


si uitate la ip la untouchable
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 3:45 am

seby a scris:
scuzatima ca ma bag dar uitativa aici
Nick: b0gdan
Ip: 188.240.253.6
Admin(adminul care te-a dat ban): kvdk
Harta: O harta mica ( aim , fy , etc , nu stiu exact )
Ziua/Ora: 16 iulie , in jurul orei 12 am primit banul , in jurul orei 13 am postat cererea.
De ce crezi ca ai primit ban: Pe motiv ca eram "codat"
ScreenShot(doar daca ti sau facut): Nu


si uitate la ip la untouchable

Aha bvo.. uite ca nu am fost niciunu atenti.. Smile bro.. danyel poti sa ii faci ce vrei:))
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 4:31 am

ms mult baieti Wink
Sus In jos
seby
Asistent
Asistent
seby

Mesaje : 185
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : dorohoi

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 4:32 am

npc:D nu suport codatii:D
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 4:34 am

putem inchide s-au mai asteptam pareri? Wink)


(un codat tot codat ramane)

un ex ni la dat Licoare la faza cu jocker
Sus In jos
UNtouchABLE
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 7
Data de inscriere : 20/07/2011

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 10:25 am

Slabi mai sunteti fratilor ( unii dintre voi, nu generalizez )... Se goleste tot serverul din cauza incompetentei unor admini.. Nu imi vine sa cred Suspect :

1. Tocmai administratorul serverului si forumului sa dea distroy si ban pe banda rulanta unor nevinovati ( parerea mea, si nu e vorba despre mine, m-am uitat la f multe cereri de unban, in care playeri care jucau cu stil counter au fost banati aiurea.. No recoil, aim, lol! )

2. Limbajul la adresa userilor uneori e dea dreptul inadmisibil, CA DEE.. ne permitem, avem admin, ne-am facut cativa prieteni care sa ne sustina in caz de ceva si in rest viata si acordeoane... poate ca am exagerat putin, dar trebuia sa scot in evidenta si lucrul asta pt ca fiecare admin trebuie sa arate catusi de putin respect chiar si fata de codati, nu cu mistouri sau sictiruri. ( din nou nu vreau sa generalizez )

3. Da, eu sunt b0gdan, nu am dc sa mint. Am vrut sa intru iar sa vad poate chiar a fost o greseala cand am fost banat aiurea si de Sedativ, si de DaNnyel... ( in trecut ), dar nu, greselile se repeta la nesfarsit iar unii ( ca si mine de altfel ) vor avea mereu de suferit. lol! Constat ca este un server corupt si viciat, bineinteles nu mai are rost sa investesc timp in a face level-uri sau pt a ajunge in top-uri. ( se va gasi intotdeauna cineva sa "iti dea in cap" ) Neutral

4. Trebuie sa recunosc ca licoare e un admin corect, si il felicit pt acest lucru ( facand exceptie de altfel faptul ca m-a acuzat pe nedrept in postul anterior, dar in fine, oricum e un subiect inchis, deci "no coment" )

5. Ma las de C.S. si ajung la concluzia prietenilor ( fosti PGL-isti ). Nu se merita sa mai joci daca pur si simplu esti bataia de joc a adminilor ( din nou, nu generalizez ). Ma pun si imi descarc seriale sau documentare de pe torent, am ceva mai bun de facut. lol!

BAFTA LA BAN-uri SI DISTROY-uri ! SUNTETI CEI MAI TARI !
TUMB DOWN !
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 11:51 am

contra..
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 2:58 pm

Corect ! Eu iti dau PRO, pentru ca se vede ca nu esti noob si stii ce sa spui chiar daca tu o faci cu politete tot esti luat peste picior.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 3:00 pm

T.C
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




unban UNtouchABLE Empty
MesajSubiect: Re: unban UNtouchABLE   unban UNtouchABLE Icon_minitime

Sus In jos
 

unban UNtouchABLE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Unban-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente