Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Cerere JeRry;x

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
costy1995
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 4
Data de inscriere : 25/10/2011

Cerere JeRry;x Empty
MesajSubiect: Cerere JeRry;x   Cerere JeRry;x Icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 7:32 pm

Nick : JeRry;x + clan ....
IP: 89.39.164.180
Motiv : am luat ban pentru limbaj , PERMANENT ....
nu a fost retry dupa gag a fost doar limbaj .....am gresit asta e si gag daca dadea jumate de ora nu ma suparam dar nu ban permanent pentru ca nu am adus injurii la adresa adminilor ....


Cer Unban ....
Sus In jos
Smar2
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 26
Data de inscriere : 25/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Cerere JeRry;x Empty
MesajSubiect: Re: Cerere JeRry;x   Cerere JeRry;x Icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 8:00 pm

Sa vina adminul care ti a dat ban ca sa vedem si noi:-w...
Sus In jos
Candy*:x
V.I.P
V.I.P
Candy*:x

Mesaje : 77
Data de inscriere : 20/04/2011
Localizare : Ploiesti

Cerere JeRry;x Empty
MesajSubiect: Re: Cerere JeRry;x   Cerere JeRry;x Icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 8:21 pm

Eu ti-am dat ban si nu permanent ci 7 zile.Ti s-a facut o reclamatie pentru limbaj si s-a hotarat acest lucru.Pana luni(14.11.2011) vei avea banul,doar daca ti se acorda a doua sansa sa primesti unban mai repede,desi nu cred,ca de cand te stiu aceelasi limbaj l-ai avut.
Sus In jos
Triana
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Cerere JeRry;x Empty
MesajSubiect: Re: Cerere JeRry;x   Cerere JeRry;x Icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 10:41 pm

Pro.... RIVALE
Sus In jos
costy1995
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 4
Data de inscriere : 25/10/2011

Cerere JeRry;x Empty
MesajSubiect: Re: Cerere JeRry;x   Cerere JeRry;x Icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:20 pm

cica acelasi limbaj Smile)) , ba nu am injurat niciun admin , te ofticai tu ca is pe 3 in top Smile) , miai dat ban sa ma ajungi , gata vrajeala astept unban
Sus In jos
Candy*:x
V.I.P
V.I.P
Candy*:x

Mesaje : 77
Data de inscriere : 20/04/2011
Localizare : Ploiesti

Cerere JeRry;x Empty
MesajSubiect: Re: Cerere JeRry;x   Cerere JeRry;x Icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:49 pm

costy1995 a scris:
cica acelasi limbaj Smile)) , ba nu am injurat niciun admin , te ofticai tu ca is pe 3 in top Smile) , miai dat ban sa ma ajungi , gata vrajeala astept unban

Tu pricepi greu?Sau asa esti tu?Ce nu intelegi ca ai avut reclamatie facuta,acum zici ca nu ai injurat nici-un admin,adica playeri poti sa ii injuri(dupa tine)si clar ma intereseaza foarte mult ca esti pe 3 in top,din partea mea mai poti sta pe bara pana luni poate te inveti minte.Sunt Contra!
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Cerere JeRry;x Empty
MesajSubiect: Re: Cerere JeRry;x   Cerere JeRry;x Icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 11:54 pm

Nu pricepe greu e PROST


T.C banul ramane
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cerere JeRry;x Empty
MesajSubiect: Re: Cerere JeRry;x   Cerere JeRry;x Icon_minitime

Sus In jos
 

Cerere JeRry;x

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Unban-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente