Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Another joke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
CronYshoR
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 11
Data de inscriere : 21/11/2011

Another joke Empty
MesajSubiect: Another joke   Another joke Icon_minitimeMar Noi 22, 2011 12:06 am

Bula aflanduse la scoala a fost pus in ultima banca de catre profesoara lui pentru ca urma sa vina o inspectie si ii spuse:
PROFESOARA: Daca la inspectie spui o singura prostie te exmatriculez din scoala.
bula: bine doamna profesoara!
In sfarsit vine si inspectoarea si le pune o intrebare elevilor:
-Daca va aflati in padure si va fugareste un urs ce faceti?
Singurul care a ridicat mana a fost Bula
-Spune Bula tu ce faci?
-Fug
-Si daca ursu fuge si el?
-Fug si mai tare.
-Si daca ursu fuge si mai tare?
-Fug si mai tare.
-Si daca ursu fuge si mai tare?
-Ma urc intr-un copac.
-Si daca se urca dupa tine?
-Urc mai sus.
-Si daca urca si el mai sus?
-Urc si mai sus.
-Si daca urca si el si mai sus.
-Ma urc in varf.
-Si daca se urca si el in varf?
La care Bula spune:
DA MAI DUTE IN **** MEA CA TU TI CU URSU!



Banc pentru cei care stiu de Dota :


Faceless void in cautare de sex:

Faceless Void avea nevoie disperata de o partida de sex, asa ca s-a dus acasa la Drow Ranger.

Faceless: Buna frumoaso, te provoc la o partida de sex.

Drow: Jet...nici macar nu ai fata...de ce as face sex cu tine ?

Faceless rusinat sa idreptat apoi spre locuinta Lunei.

Faceless: Luna te rog nu spune nu...putem face sex impreuna te rog ?

Luna: Jet...nici taurul meu nu ar face sex cu tine.

Simtindu-se singur...Faceless Void decide sa mai incerce la cineva...a mers la ocuinta Linei...si a gasit-o dezbracata intinsa in pat...

Fara sa ezite...Faceless si-a folosit skilul "timewalk" pana la ea...a pus cupola(chronosphere) pe ea....si-a facut nevoile cat era prinsa in cupola...

si imediat ce a terminat a folosit iarasi timewalk pentru a ajunge la loc sigur.

Lina: Ce naiba tocmai s-a intamplat ?

Riki: Nu stiu, dar ma doaare fundul groaznic




In iad:

Cinci eroi apartinand The Sentinel, Tinker, Lina, Rylai, Ogre Magi and Tiny au murit si au fost trimisi in iad.

In drum spre iad l-au intalnit pe Lucifer (Doom Bringer) care le-a dat o sansa de a scapa de chinurile iadului :

intelegerea era ca Lucifer sa le spuna 100 de glume de ale lui,iar macar unu din cei 5 sa nu rada la glumele lui.

Cei 5 au fost de acord sa asculte glumele lui Lucifer pentru a incerca sa scape de chinurile iadului.

Lucifer a inceput sa le spuna cele mai bune glume stiute de el; la sfarsitul primeia Tinker a inceput sa rada si a fost eliminat.

La a 30 gluma Lina nu s-a mai putut abtine si a ras si ea. La a 54-a gluma Rylai a cedat si ea.

Gluma 87 fost prea buna chiar si pentru Ogre Magi care a bufnit si el in ras. Tiny era ultima speranta,

insa la gluma 99 a inceput si el sa rada in hohote. Dupa asta Rylai a tipat la Tiny: "De ce ai ras tocmai la a 99-a gluma ?

inca o gluma si eram liberi cu totii." La care Tiny : " Imi pare rau dar in final intelesem prima gluma"



Other Dota Jokes

Sus In jos
http://clan-atg.ucoz.ro/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Another joke Empty
MesajSubiect: Re: Another joke   Another joke Icon_minitimeMar Noi 22, 2011 12:09 am

=)))...tare Smile))
Sus In jos
blum
V.I.P
V.I.P
blum

Mesaje : 103
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26

Another joke Empty
MesajSubiect: Re: Another joke   Another joke Icon_minitimeVin Noi 25, 2011 4:45 pm

=)))ahhahahha
Sus In jos
Continut sponsorizat




Another joke Empty
MesajSubiect: Re: Another joke   Another joke Icon_minitime

Sus In jos
 

Another joke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Spam Zone :: Bancuri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente