Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
S.T.A.R. ak3Ru
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 16/04/2011
Varsta : 33
Localizare : Alba Iulia

Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru Empty
MesajSubiect: Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru   Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 2:21 am

Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru   Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:13 pm

daca mai faci un dublu post ai ban si pe forum , dc apare arma cu verde la tine ? alea cand omori un om acolo sus , la mine apar cu galben ..... pozele trebuia sa le dai cand ti s-au cerut nu dupa 3-4 ore si rr la pc fix cand ti-a facut pozele e prea convenabil pentru tine ...... Rolling Eyes
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru   Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 8:15 pm

cand am cerut pozel ai zis ca ti-a iesit de pe mess, apoi ca ti s-a restartat pc-ul... de ce tocmai atunci? plus ca pozele nu le-ai pus atunci pe forum ci dupa cateva ore. din partea mea ... PA
Sus In jos
S.T.A.R. ak3Ru
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 16/04/2011
Varsta : 33
Localizare : Alba Iulia

Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru   Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 8:22 pm

dc apare arma cu verde la tine ? Pentru k asa e Counteru e Cs 1.6 Classic domnu Shadow
Si pozele le'am dat in maxim 5-6 min nu 2-3 ore cum zici tu acolo , dar in fine se vede bine k aveti toti ciuda de mn si k vrei sa scapati de mine....
Si in primul rand nu am modificat pozele , am prieteni care stiu care imi este situatia la pc , voua nu am cum sa va dem dar lor da, stiu foarte bine k au fost langa mine!
Hai o zi buna!
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru   Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 9:48 pm

e ultima oara cand iti sterg un dublu post , la urmatorul ai ban pe forum si sa nu crezi ca daca intri cu alt nume pe sv ca ai ip dinamic ai scapat ...
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru   Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru Icon_minitime

Sus In jos
 

Cerere Unban S.T.A.R. ak3Ru

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Unban-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente