Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Triana

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
NePoTuL
V.I.P
V.I.P
NePoTuL

Mesaje : 20
Data de inscriere : 29/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Bacau

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeMier Ian 18, 2012 6:01 am

Nick acuzat: NePoTuL
Ip acuzat:dinamic
Mapa / Harta:de_aztec
Motiv / Acuzarea: Fara nici o poza, un blind cv doar pe presupuse si pe ce a mai zis cineva k imi sare tinta sau nuj ce m-am trezit cu destroy. Eu nu joc cs de ieri si nu cred ca daca esti "bun" inseamna cv. Joc pe sv asta de 2 ani si nu am avut niciodata reclamtie sau cv de genul si se gaseste el acuma sa imi "frece" cs-ul. Macar de eram vinovat. Astept sa se posteze demo-ul in care se vede ca as fi jucat eu codat ceea ce nu e adevarat!!!
Sus In jos
Triana
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeMier Ian 18, 2012 6:26 am

Dovada e la mine in banlist !!!!

si nu ca o zis careva ca iti sare tinta ...te-am urmarit sti si tu!!!si stiai exact unde stau playeri sau nui asa ....se vede si in demo lol!
Sus In jos
NePoTuL
V.I.P
V.I.P
NePoTuL

Mesaje : 20
Data de inscriere : 29/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Bacau

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeMier Ian 18, 2012 7:27 pm

Bai baiatule de sunet ai auzit? Si cand iti sare tinta dai numa hs din cate stiu eu, pe cnd la mn daca dadeam hs nu era pt ca sarea tinta ci pentru ca se nimerea.Si eu dc nu pot vedea demo-ul?Neutral
Sus In jos
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeMier Ian 18, 2012 8:16 pm

Contra.
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
Triana
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeMier Ian 18, 2012 9:36 pm

Mai baiete eu nam zis cati sare tinta naviea cum cu D3/AU-1 dar tu fara tinta ai folosit !!! si lasama cu sunetul tau uitate la demo .
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeMier Ian 18, 2012 10:01 pm

...nu zic nimic pro sau contra deoarece nu am dreptul...dar fiti atenti la ce spun eu...ma`m uitat la demo cu Soundul cum joc eu nu este absolut nici un wall deoarece trage si in CT cand e panicat si se uita peste tot(vedeti demo) iar de silent aim nici vorba deoarece trage foarte multe gloante pe langa...ascultati pe cineva cu experienta acelea nu sunt coduri Wink am fost de prea multe ori acuzat de coduriO data chiar de Ownerul serverului pt aim) si va zic eu demoul acela nu demonstreaza absolut nimic...e doar opinia mea...,tin sa specific ca nu il cunosc pe Nepotul doar de pe sv...e player care juca acum 2-4 ani cu ciunel Smile si credetima pe cuvant in demo nu se vede absolut nimic decat un player care stie jocul Smile uitativa atent...Decizia e a voastra

P.S:daca vroiai sa demonstrezi wallul faceai poze Razz
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeMier Ian 18, 2012 10:15 pm

Triana . Nici vorba de wall in demo. se vede clar ca joaca la sunet. (prima oara cand se duce la pot. il aude pe Ct-ul ala de la cutii. si ai vazut clar ca sa dus sa vada ce e acolo. daca avea walll clar nu se mai uita acolo pentru ca stie ca e de la el. ) ( si a doua oara e faza cu acel T care sta pe human. pe cutii . se vede clar ca nu il vede decand in momentul cand acesta isi scoate arma. la wall sigur nu ar fi facut asa.. )
acum sa vedem. drog are mare dreptate. NePoTuL este unu din playeri vechi de pe servar. si a fost verificat si de mine de multe ori. insa a fost mereu curat. si acest demo se vede clar ca nu are nimic joaca la sunet atat tot.

Cat despre tinta. Acea arma este cea mai penibila arma din cate exista (4-6 de la T ) cu arma aia iti garantez ca daca joci cu ea. tragi exact cum trage NePoTuL nu-ti trebui mare experienta si garantat nu`ti trebui tinta pentru acea arma.

Pro nepotu pentru unban/contra reclamatie. ( triana este unul dintre admini care nu am foarte multa "experienta" deci se poate sa mai si greseasca. .
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 2:02 am

Contra reclamatie!

PRO pentru ban! parerea mea!...cam aceeasi faza a fost si cu Redix sau cu altii precum alandala...ca apoi sa vina Shadow sa le aplice un tratament reumatic...e doar parerea mea, ceva suspect e oricum...


Ultima editare efectuata de catre Maver in Joi Ian 19, 2012 2:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 2:05 am

eu nu vad cod in demo stiu ca Nepotul joca bine tot tompul Very Happy
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 2:38 am

Nu e vb ca nu vezi cod pentru ca nu ai ce sa vezi deoarece demoul ala nu demonstreaza absolut nici un wall deoarece tipul trage si in CT si se uita PESTE tot iar silent aim nu e pentru ca da gloante pe langa...parerea mea
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 5:07 am

Maver a scris:
Contra reclamatie!

PRO pentru ban! parerea mea!...cam aceeasi faza a fost si cu Redix sau cu altii precum alandala...ca apoi sa vina Shadow sa le aplice un tratament reumatic...e doar parerea mea, ceva suspect e oricum...

scuza-ma "pro pentru ban" Wtf? ai vazut demo`ul de spui pro pentru ban? In demo se vede clar ca joaca la sunet. si nu este nici macar vorba de vreun wall. Nici macar nimic suspect. joaca la sunet si atat tot. ( inseamna ca daca dam pro asa . urmatorul va fii Fuck-off, drog, etc. ) Asta in caz ca ai scris corect. pro pentru ban. sau pro pentru unban?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:46 pm

..." sa vina si altii mai experimentati " la cereri unban. Experienta multa nu am, dar ceva suspect e...si e Razz
Pararea am voie sa mi-o spun sau...nu.

Ma rog sa ai dreptate...sa nu aiba nimika ca e un castig pentru sv si pentru comunitate...de jucat poate juca.
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:50 pm

Maver a scris:
..." sa vina si altii mai experimentati " la cereri unban. Experienta multa nu am, dar ceva suspect e...si e Razz
Pararea am voie sa mi-o spun sau...nu.

Ma rog sa ai dreptate...sa nu aiba nimika ca e un castig pentru sv si pentru comunitate...de jucat poate juca.

Nu stiu ce faza suspecta ai vazut tu. dar daca joci si casti de 10 RON si atunci ii auzi pe aia. in demo nu exista nici macar o faza suspecta ca sa poti sa spui PRO.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Triana

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente