Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Unban Slim

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 3:00 am

nu stiu ce tot faci. insa sunt 2 demouri pe care sunt de vizionat daca te uiti mai bine.

P.S claritatea voarte prosta abia mi-am dat seama de ce se intampla. (cu greu iti dai seama ce se intampla..) Oricum. ai spus sa vrei sa auzi ce au de spus admini. asa ca asteapta.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 3:03 am

trebuie sa dai la 720 sa se vada claritate Wink si este demo-ul facut de tine , nu-l mai recunosti sau ? Smile) si app chiar vrei sa-l pun si pe primul ??? sa va arat cat de buni"admini sunteti" da poate luati oscarul cu el... Smile)
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 3:07 am

Slim a scris:
trebuie sa dai la 720 sa se vada claritate Wink si este demo-ul facut de tine , nu-l mai recunosti sau ? Smile)

este demo-ul facut de mine. dar iti garantez ca eu daca il pun pe youtube se vede de 10x mai bine ca acesta postat de tine... se vede ingrozitor. + in purici... nu stiu ce vrei sa demosntrezi
P.S sunt 2 demouri nu 1
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 3:08 am

poi si nu-l postezi chiar tu sa-mi usurezi mie munca ? sa vad cat de expert esti ?
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 3:09 am

licoare a scris:
nu stiu ce tot faci. insa sunt 2 demouri pe care sunt de vizionat daca te uiti mai bine.

P.S claritatea voarte prosta abia mi-am dat seama de ce se intampla. (cu greu iti dai seama ce se intampla..) Oricum. ai spus sa vrei sa auzi ce au de spus admini. asa ca asteapta.


admini? nu vezi ca se ia unu dupa altu?Smile))
Sus In jos
Musat
V.I.P
V.I.P
Musat

Mesaje : 153
Data de inscriere : 14/01/2012
Varsta : 30

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 3:14 am

Ok...Eu am vizionat demo-ul...Slim vreau si eu Cfg/Cs/Setarile/ tale.. vreau sa am si eu tinta la fel...cum fac.Ca banueiesc ca ai bagat tu niste comenzi in consola poate si dastaDaca nu atunci explica dece eu nu am tinta asa si multi alti si tu o ai.
Sus In jos
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 3:18 am

https://2img.net/r/ihimg/f/641/51615042.png/ cele 5 gloante trase de mine "in acelasi punct" cik !!!
tinta am schimbat-o din setari (in loc de green , o am blue) , cfg-ul a fost cel de la cs 1.6 infernal , setari default !


ps : voi habar n-aveti ca puteti schimba tinta din controls , si voi ma acuzati pe mine de "no-recoil" ? :-o REPET ORICUM NU IMI DORESC UNBAN !!! VREAU SA VA RECUNOASTETI GRESEALA !!!!

Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 3:38 am

Slim a scris:
https://2img.net/r/ihimg/f/641/51615042.png/ cele 5 gloante trase de mine "in acelasi punct" cik !!!
tinta am schimbat-o din setari (in loc de green , o am blue) , cfg-ul a fost cel de la cs 1.6 infernal , setari default !


ps : voi habar n-aveti ca puteti schimba tinta din controls , si voi ma acuzati pe mine de "no-recoil" ? :-o REPET ORICUM NU IMI DORESC UNBAN !!! VREAU SA VA RECUNOASTETI GRESEALA !!!!


Mersi frumos exact de aceasta dovada am nevoie. uitati-va pe demo. si vedeti acum cu acest print. cum sau dus gloantele . exact unde a tras el cu tinta. el a miscat tinta . si exact acolo sau dus gloantele. asta insaemna no-recoil nu ce indrugi tu acolo. pentru ca habar nu ai.
deci eu( si alti) daca trag 5 gloante cum ai tras tu. iti garantez nu se duc cum ai dat tu

P.S mai este un demo inca odata iti spun.
P.S2 nu mai vorbi despre fapcum ca nu vrei unban. cand tu joci pe servar. ai avut noroc atunci cand ai intrat ca nu eram la pc..
@Musat tinta poti sa o schimbi din consola. sau ca mine din cfg..
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 3:47 am

poi si spune-mi tu mie , cum am tras in acelasi loc , cum ziceati voi , sunt 5 gloante trase cu recoil pe arma , nu cum ati zis voi "ca am tras cu calasu in acelasi loc", am sa pun si primul demo , oricum mare lucru , nu dovediti nici cu primu e mai penal decat al 2-lea (cel postat de mine) , deci arata-mi tu mie iti trimit poza iti desfac tot demoul in 3920 de cadre ti le dau sa le analizezi , si daca tu confirmi ce ma acuzi , ma jur ma las de cs !!!!

PS : pt ceilalti admini , uitativa pe demo-ul postat de mine , unde crede-ti voi ca am ceva neregula faceti un print-screen si postati !!! ,pana maine am sa postez si primul demo. acuma imi puteti arata dovezi clare , si licoare daca tu te crezi mai competent te-as ruga sa postezi exact ca mine demo-urile nu de alta da vad ca unii admini habar n-au sa isi schimbe culoare la tinta , dapai sa analizeze un demo !



app si unde vroiai sa "mearga gloantele" dupa tinta lui papyto???


si cum adica am intrat pe sv? scz de intrebare u fumezi etnobotanice???
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 4:04 am

Slim a scris:
poi si spune-mi tu mie , cum am tras in acelasi loc , cum ziceati voi , sunt 5 gloante trase cu recoil pe arma , nu cum ati zis voi "ca am tras cu calasu in acelasi loc", am sa pun si primul demo , oricum mare lucru , nu dovediti nici cu primu e mai penal decat al 2-lea (cel postat de mine) , deci arata-mi tu mie iti trimit poza iti desfac tot demoul in 3920 de cadre ti le dau sa le analizezi , si daca tu confirmi ce ma acuzi , ma jur ma las de cs !!!!

PS : pt ceilalti admini , uitativa pe demo-ul postat de mine , unde crede-ti voi ca am ceva neregula faceti un print-screen si postati !!! ,pana maine am sa postez si primul demo. acuma imi puteti arata dovezi clare , si licoare daca tu te crezi mai competent te-as ruga sa postezi exact ca mine demo-urile nu de alta da vad ca unii admini habar n-au sa isi schimbe culoare la tinta , dapai sa analizeze un demo !



app si unde vroiai sa "mearga gloantele" dupa tinta lui papyto???


si cum adica am intrat pe sv? scz de intrebare u fumezi etnobotanice???

NO recoil face ca gloantele pe care le tragi sa se duca in exact unde ai pus tinta.. tu ai tras 5 focuri si ai miscat tinta. ( se vede in demo ) iar acolo se vede glontul cum sa dus exact unde ai pus tinta..

/Smile. ai grija cu etnobotanicile. intr-un fel ma jignesti ( ma faci drogat si sar putea sa zbori direct ) Ypnutzy (parca tea vazut pe servar nu te face ca nu sti. ai rutabil poti intra oricand. asa ca ciocu mic. si asteptam raspunsul lui shadow. Ce va decide el . asta se va intampla.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 4:09 am

poi si tu te contrazici cu tine ma? tu defapt mai faci diferenta intre recoil si no-recoil ?? pana acuma imi zicieai ca am tras 5 gloante in acelasi loc , ti-am aratat ca nu e cum spui tu , acuma imi zici altceva , nu vezi ca deja nici tu nu sti ce sa mai bagi de la tine , se vede clar ca tu ai ceva personal cu mine ... sau cel putin aveti !!! NU POT INTRA PE SERVER AM BAN , nu stiu cum de m-a vazut pe server ... nu vroiam sa te jignesc imi cer scuze.... dar eu nu am intrat pe sv si ma gandeam ca ai avut halucinatii nu de alta.... Wink
Sus In jos
Triana
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 4:23 am

Mai baieti .....multi joaca cu no recoil ex ciunel, denninga ultimul e banat deja de Ionut , dar slim nu are cod o fost si admin candva .

Daca aviea no recoil trage exact in acelasi loc mai multe ori ! dar eu nu am observat asta in demo

pro unban parerea mea
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 4:29 am

din cate am vazut pe demo uneori are recoil uneori nu are.... are momente cand trage cate un incarcator in acelasi loc . Banul ramane, parerea mea
Sus In jos
http://fullmp3.ro
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 4:31 am

de la 5 gloante ati ajuns la un incarcator?Smile))) sa fim seriosi....
Sus In jos
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 4:33 am

Ok fie cum zice-ti voi , eu ma consider nevinovat ... probabil ce am uitat sa precizez de la inceput am maus cu buton de 2xclick care il folosesc des probabil din aceasta cauza....apare si si acest norecoil ... oricum sunt dezamagit ... infine ... Bafta tuturor !
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 1:30 pm

daniel uitate la demo slim1 si este o faza cand se teleporteaza la x si trage intr-un ct care e jos langa scari sa vezi ca trage aproape un incarcator in acelasi loc , nu comenta de aiurea sa te afli in treaba si pe la inceput la demo 1 se teleporteaza el la tero si trage in unu care e langa zid , trage la fel aproape un incarcator fix in acelas loc , el are recoil dar numai cand vrea el atat .......
avea dreptate un prieten cand a zis ca ar fi cel mai bine sa pun pe sv un plugin care sa dezactiveze scripturile din cfg sa joace toti default , ca nu ar mai avea scripturi pt no-recoil , mini aim sau ce kkturi mai au ei prin cfg (am unu prin lista cica vinde cfg cu aim) ................
Sus In jos
http://fullmp3.ro
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 3:51 pm

Cred ca se poate da T.C nu?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 6:39 pm

stai sa vad ce mai zice daniel , oricum mie la demo nu mi-a mers sa ma uit decat din steam .....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




Unban Slim - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Unban Slim

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Unban-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente