Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
i0nu
V.I.P
V.I.P
i0nu

Mesaje : 34
Data de inscriere : 10/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Petrosani

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 2:42 am

Nick acuzat:licoare
Ip acuzat:il stiti
Mapa / Harta:...
Motiv / Acuzarea:aim
Dovada / Martori :-??
by ,,DaNnYeL"

Nu inteleg de ce am primit ban pe server, dc am primit fuck off sau ce am primit... s1ka si licoare au fost admini pe server,nush care a dat ban dar s1ka asta mia zis ceva in genu: "ce bine iti sta in roz".Prietene sa sti ca imi sta bine..si tinand cont ca miai facut peste 500 de snapshot, vreau sa ti le arat pe toate ca sa poti sa iti faci album sa vezi ce e ala cod si sa vezi cand cineva e curat. Daca mi lai dat pe motiv de cod te invit sa te uiti impreuna cu mine la 500 de poze ok? Wink Shadow...sa nu fie suparare dar unii nu merita admin, si cat timp se va putea cumpara o sa mai fie si admini dinastia care nu au treaba cu Adminatul... pacat de ei caci restu sunt pe treaba lor.

Nu sterge reclamatia te rog, chiar daca nu e facuta dupa model,nu aveam de unde sa stiu ca s1ka ala nu e admin. Licoare vreaus a imi raspunda care era aimu meu,nu am rutabil doar ca nu mia dat ban permanent prima oara apoi cand am intrat am primit permanant,si am screenshoturi care demonstreaza ca nu am coduri!


Ultima editare efectuata de catre i0nu in Vin Feb 03, 2012 2:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 2:52 am

1.Exista model de reclamatie admini - editeaza sau o stergem
2.S1ck nu e admin
3.AI FOST PRINS CU aim = banlist licoare
4.Ai luat mai multe comenzi printre care si addhaker ca ai rutabil si iti bati joc de noi:D
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
i0nu
V.I.P
V.I.P
i0nu

Mesaje : 34
Data de inscriere : 10/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Petrosani

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 3:01 am

nu am avut nici un cod, am poze prietene vrei sa iti arat ..is chiar 500..
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 3:03 am

nu esti prieten cu mine si de cand stii tu ca aim-ul iasa in poze ?
ai avut cod acum cateva zile uitate la demo facut de licoare
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
i0nu
V.I.P
V.I.P
i0nu

Mesaje : 34
Data de inscriere : 10/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Petrosani

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 3:09 am

vreau sa vad demo gont1, si vreau sa vad cand acum vateva zile.. mie imi e indiferent ca servere mai sunt, dar nu sterge postul ca sa vada si alti prieteni de ai tai ca admini incredibili sunteti...Serverul asta niciodata nu o sa ajunga sus cat timp are admini de duzina, ca voi habar nu aveti cand are unu cod si cand nu are, la voi joaca cu recoil pe server si il lasati sa joace, ii dati ban cand va zic eu ca are cod si va innebunesc ca nu stiti sa recunoasteti un cod, dar ma bucur ca la mine stiti sa ziceti cod.. ok..va salut pe toti, pe tine Shadow,quest,deea,K1d ca suntem prieteni vechi care ne stim si de pe alte servere.. dar pe svr asta si daca mi s-ar scoate banul nu credca as mai juca;) buna treaba licoare, vezi sa nu iti dai ban singur ca poate crezi ca ai aim:P
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 3:14 am

sterge acum ultimul mesaj sau iei ban si pe forum nu ai voie dublu post hai ca vad ca dai cu mine in prosteala eu iti explic situatia si faci figur STERGEL sau daca nu o fac eu
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 3:24 am

i0nu a scris:
buna treaba licoare, vezi sa nu iti dai ban singur ca poate crezi ca ai aim:P

tare asta Smile)
Sus In jos
i0nu
V.I.P
V.I.P
i0nu

Mesaje : 34
Data de inscriere : 10/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Petrosani

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 3:30 am

DaNnYel, e chiar buna treaba...tu nu mai prins cu aim, alt admin nu ma prins cu aim, dar licoare da:P poate nu stiu eu si mi-oi fi cumparat mouse cu aim, ca din cate imi amintesc nu folosesc nimic.. da in fine, bafta tuturor... inca odaca cer sa nu se stearga postul acesta ca vreau sa imi raspunda si licoare..
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 3:42 am

licoare a scris:
nume: i0nu
ip 79.119.189.230
motiv: silent aim
dovada: http://speedy.sh/JM2ja/i0nuuu.dem

P.S admini care il vad pe servar executatil mai ales cei care aveti acces la addhacker

asta iti va raspunde licoare Wink
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 4:42 am

DaNnYeL a scris:
licoare a scris:
nume: i0nu
ip 79.119.189.230
motiv: silent aim
dovada: http://speedy.sh/JM2ja/i0nuuu.dem

P.S admini care il vad pe servar executatil mai ales cei care aveti acces la addhacker

asta iti va raspunde licoare Wink

altceva? mai ai intrebari? domnul expert aim nu iese in poze . poti sa ai si 500000000000000 de poze by na ubtereseaza. sper ca te`ai plictisit de aceste remarci la adresa mea. Mi-am facut treaba corect. orice au spune in demo se vede clar silent-aim ce mai vrei? ai primit addhacker din partea lui gont1 pentru ca eu l-am rugat sa iti dea. asa ca el nu are nici o vina.

P.S nu era neaparat nevoie sa iti raspund. intodeauna cand dau un ban. postez si dovada pe forum.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 6:01 am

Mie nu mi se pare ca are cod...cel putin nu vad nici un silent iar la faza cu ala dupa cutie, poate fi si noroc ca si eu trageam la fel ca el. In rest a cam incasat-o in demo...licoare, trebuia sa-l faci demoul mai lung. Daca mi-a scapat mie ceva la demo va rog frumos spuneti voi ... vreau sa vad silentul ala ...

Parerea mea! Very Happy
Sus In jos
i0nu
V.I.P
V.I.P
i0nu

Mesaje : 34
Data de inscriere : 10/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Petrosani

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 12:39 pm

Maver, sti dc cu tine nu o sa aiba treaba playeri daca o sa dai ban sau ceva? ca tu sti sa recunosti un cod, alti habar nu au, stiu si eu prietene ca aimul nu iese in poze, dar se vede unde sta tinta pe cap la om daca sare tinta sa vad mai multe lucruri pe care tu oricum nu le-ai observa;)

App, iti zic doar asa nu mai trebuie sa ma si crezi ca stiu ca nu ai sa o faci, daca tie ti se pare ca i0nu din demo joaca cum joc eu deobicei, ca nu joc chiar asa rau crede-ma, si aseara nu e prima oara cand am jucat cu tine pe svr, am jucat de mai multe ori si sunt sigur ca mai mai controlat ca eu oricum am dat la poze la admini...cu gramada; si nu credca eu scriu dai destory si ala e in baza omoratil inseamna ca eu is ala, dar zimi si mie te rog cand e facut in ce zi si ce ora,ca eu cand am intrat in ultimul timp am stat mai putin pe svr ca am si eu scoala..imi pare rau ca nu i-ai luat IP-ul si nu i-ai dat ban atunci dar eu nu joc asa, si nu ma duc cu cutitul pana pe sus acolo ...mie oricum nu mi se pare ca ala avea aim,dar juca intrun fel foarte aparte "foarte slab". Daca iai luat IP-ul sau i lai vazut,sau se vad undeva, sa sti ca al meu e 77.81.239.37 , daca se vad logarile sau etc pe server sau daca i lai luat verifica ca eu am ip stabil;) . In orice caz pe baza la demo ala nu am ce sa iti zic ca nu am fost eu, dar am gresit ca nu am facut un nume rezervat;) te rog,verifica si ip si eu iti dau si team viewer ca sa intri la mine in pc ,il restartez de cate ori vrei ca nu am modem si ai sa vezi ca am acelasi ip. salut, si daca am prieteni dinastia pe svr ce le place sa joace cu level mare sa isi faca, sau sa faca si eu cumva sa pateasca ca mine..sa le faca alti ca eu nu intru cu alte nik-uri:P
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 1:46 pm

gont1 a scris:
1.Exista model de reclamatie admini - editeaza sau o stergem
2.S1ck nu e admin
3.AI FOST PRINS CU aim = banlist licoare
4.Ai luat mai multe comenzi printre care si addhaker ca ai rutabil si iti bati joc de noi:D

Daca nu refaci cererea dupa model si mai scrii macar un cuvant ai ban si pe forum
Sus In jos
http://fullmp3.ro
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 4:35 pm

Maver a scris:
Mie nu mi se pare ca are cod...cel putin nu vad nici un silent iar la faza cu ala dupa cutie, poate fi si noroc ca si eu trageam la fel ca el. In rest a cam incasat-o in demo...licoare, trebuia sa-l faci demoul mai lung. Daca mi-a scapat mie ceva la demo va rog frumos spuneti voi ... vreau sa vad silentul ala ...

Parerea mea! Very Happy

Bun ca sa nu spui niste cuvinte uraciosae. poftim inca iun demo http://speedy.sh/S9syb/i0nu.dem (poate la asta iti dai seama) acum sa iti spun un lucru la aim se vede cum sare tinta (poti vedea cu ochiul liber) la si;ent aim se observa mai greu . Acum revenind la demo daca vrei sa iti dai seama de silent te uiti frumos atunci cand trage sa vezi ca i se "misca" tinta ( i sare tinta . doar cand trage dar putin si o sa iti dai seama ca nu el face asta ) Sper ca o sa itii dai seama acum

P.S daca nici din acest demo nu itii dai seama ca am dreptate. spune`mi pentru ca am sa iti mai arat ceva.

@i0nu care spui ca le sti foarte bine cu codurile . ca le-ai incercat pe toate.( eu nu am de unde sa stiu . cand. erai tu pe servar sau daca ai jucat tu. ce stiu e ca am prins un indivit cu silet aim pe nume i-nu [si vezi in demo clar ca are silent] )

P.S prima cerere am sterso eu pentru ca nu era pentru model. daca nu faci cerere dupa model. o sa iei ban si pe forum
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 6:43 pm

Eu nu spun nici un cuvant uracios, pentru ca nu e cazul la cererea lui i0nu...am sa ma uit si la celalalt demo. Very Happy

p.s. I0nu refa cererea!
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitimeVin Feb 03, 2012 7:32 pm

Am apucat si eu putin sa ma uit la demo si sincer licoare cam are dreptate, asta e parerea mea,

contra


T.C rezolvat
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie!! Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie!!   Reclamatie!! Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente