Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 sugestie pt joc

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

sugestie pt joc Empty
MesajSubiect: sugestie pt joc   sugestie pt joc Icon_minitimeDum Mai 20, 2012 6:09 pm

as veni cu o idee : 1 sa se poata juca cu awp pe dust_long
2 cu teleport pe fy_snow
3 sa se bage inapoi 35hp
dc vin cu aceste idei? pt ca playerii cand aud aceste reguli pleaca de pe svr, le piere cheful de joc, am patit asa cu multi jucatori si de asta am venit cu aceasta sugestie
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

sugestie pt joc Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pt joc   sugestie pt joc Icon_minitimeLun Mai 21, 2012 3:32 pm

se aproba , hai ca adaug acum 35hp inapoi la server
Sus In jos
http://fullmp3.ro
ghici
V.I.P
V.I.P
ghici

Mesaje : 2
Data de inscriere : 01/12/2012

sugestie pt joc Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pt joc   sugestie pt joc Icon_minitimeSam Dec 01, 2012 7:12 am

cu ce sa incep ! mai ales pentru maver special infernal = 0 si cand eram noi admini tare putini intrau pe server iar acuma tu crezi ca faci serverul full daca platesti boost 3 pe zi daca nai stiut aia is jucatori falsi intreabal si pe ionutz sa vezi ce zice si de unde afla playeri de server de pe freakz mai greu Smile) dar in fine borat sa sti ca eu m-am suparat pe tine! numa bine la server sa aveti playeri .
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

sugestie pt joc Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pt joc   sugestie pt joc Icon_minitimeSam Dec 01, 2012 8:13 am

Ghici = Triana, ora 2:11 Infernal 3 playeri; Sv tau = 0 playeri;.
Cate boosturi dau eu pentru sv nu e treaba ta, pentru ca sunt banii mei. Smile
Stai linistit, ca in max o luna o sa fim pe prima pagina la gametracker.com poate chiar te decalsam...in fine nu are rost sa ma cert cu tine.
Am sa vb si cu Sadow sa vedem ce putem face sa devenim si mai cunoscuti.
Eu iti doresc numai bine pentru sv pe care il detii. Bafta! Smile)

Da, te pui la joc codat eventual Very Happy stim toti ca esti un codat si jumatate asa ca te rog frumos...


Ultima editare efectuata de catre Maver in Dum Dec 02, 2012 12:15 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ghici
V.I.P
V.I.P
ghici

Mesaje : 2
Data de inscriere : 01/12/2012

sugestie pt joc Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pt joc   sugestie pt joc Icon_minitimeSam Dec 01, 2012 8:55 am

Da eu sunt da totusi maver mai greu cred ca ajungi unde sunt eu acuma playeri numa cu boost ai iara eu am si fara sti foarte bine eu iti doresc bafta la server nu o sa mai intru poate erau 3 playeri pe server unu monstru si eu daca ma pun la joc mai vin cativa ! bafta si sa ai adons daca ramai singur fara Ionutz :)sti la ce ma refer server tu singur niciodata nu faci pa si numa bine terog frumos baneazama si pe forum nu numa pe server pa pa
Sus In jos
Monstrulmonstrilor
Adminstrator
Adminstrator
Monstrulmonstrilor

Mesaje : 150
Data de inscriere : 29/11/2012
Varsta : 36
Localizare : oradea

sugestie pt joc Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pt joc   sugestie pt joc Icon_minitimeSam Dec 01, 2012 7:26 pm

Triana, vad ca esti cam disperat...
Sa iti explic urmatoarele: sa tii un server trebuie sa ai resurse, stii bine...ceea ce voi nu prea aveti, iar eu cu Maver avem.
Cand ai fost la inceput, nu ai avut nici tu playeri...am dat eu boosturi la greu, asa sau adunat playerii si pe sv tau.
Stai linistit ca vom avea si adons si poate cumpar si cateva VPS-uri sa tin redirecte de pe ele...daca stii ce insemna asta, daca nu intreaba-l pe Raini Smile
Nu te banez nici pe forum nici pe sv, din partea mea poti juca linistit, nu suntem ca si tine si comunitatea "ta".

Chiar esti binevenit atat pe server cat si pe forum, atata timp cat te comporti civilizat. Very Happy
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

sugestie pt joc Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pt joc   sugestie pt joc Icon_minitimeSam Dec 01, 2012 9:24 pm

ghici a scris:
Da eu sunt da totusi maver mai greu cred ca ajungi unde sunt eu acuma playeri numa cu boost ai iara eu am si fara sti foarte bine eu iti doresc bafta la server nu o sa mai intru poate erau 3 playeri pe server unu monstru si eu daca ma pun la joc mai vin cativa ! bafta si sa ai adons daca ramai singur fara Ionutz :)sti la ce ma refer server tu singur niciodata nu faci pa si numa bine terog frumos baneazama si pe forum nu numa pe server pa pa
nu uita ca la inceput si tu ai avut serverul la fel din boost si cred ca , cu asta am zis tot
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

sugestie pt joc Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pt joc   sugestie pt joc Icon_minitimeDum Dec 02, 2012 12:12 am

As propune o tema de craciun pe sv...ceva cu caciulite de Mos Craciun, ar fi frumos cu ocazia sarbatorilor de iarna Smile si o ninsoare , adica sa fulgaiasca daca exista pluginul si nu face lag prea mare...macar pana trec sarbatorile.
Ce spuneti? Very Happy


Sus In jos
raduku
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 150
Data de inscriere : 28/11/2012
Varsta : 29
Localizare : zalau

sugestie pt joc Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pt joc   sugestie pt joc Icon_minitimeDum Dec 02, 2012 12:24 am

Pro ! o idee foarte buna totii Wink
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

sugestie pt joc Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pt joc   sugestie pt joc Icon_minitimeDum Dec 02, 2012 2:41 am

o sa il incarce , adica lag si mai multe prostii de descarcat la conectarea pe sv ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




sugestie pt joc Empty
MesajSubiect: Re: sugestie pt joc   sugestie pt joc Icon_minitime

Sus In jos
 

sugestie pt joc

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Sugestii / Opinii-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente