Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Shero.malware-site.www

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

Shero.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Shero.malware-site.www   Shero.Zapto.Org Icon_minitimeMier Sept 05, 2012 11:02 pm

Nume Server: Shero.malware-site.www - SuperHero
Adresa ip: 93.114.173.59
Port: 27015
Mod server: SuperHero
Numar Sloturi: 20
Tip: Non-Stop
AntiCheat:-
Tara: Ro

Salutari:),nu am mai trecut de mult pe aici.
Se pare ca serverul vostru s-a cam inchis desi mie imi placea pentru ca erau oameni seriosi pe el.
Multi dintre voi poate nu ma mai cunoasteti desi eu am jucat pe acest server de prin 2009 pana prin 2011.

Am postat serverul meu aici (chiar daca stiu ca pe forum nu prea mai intra lume) pentru ca am si eu nevoie de niste admini cum a avut acest server...admini care sa respecte regulile impuse si care sa fie activi.

Sa va spun despre serverul meu...este de vreo 3 luni si nu e gol.Mai mereu e 19/20 iar eu am doar 8 admini din care intra mai des doar 2.
Pe serverul meu intra mai mult copii de 10-14 ceea ce mi se pare ciudat...asta e motivul pentru care nu pot da admin orcui.Sunt copii ofticati care ar face orice alt ceva inafara de a plati pentru admin.Shadow_Killer stie la fel de bine ca si mine cum sta treaba cu ei.
Alte chestii de spus despre server ar fi ca sunt 36 de lvl,peste 100 de eroi din care 2 sunt facuti de noi iar alti 2 sunti modificati de noi (skin player+arma).Slotul si Helperul se dau pe ore (25h respectiv 50h),iar gradele mai mari se dau pe bani.Cum serverul e mod SuperHero avem si 3 grade de VIP care costa 1,3 si 5 euro.
Cam cu atat m-am gandit pana acum sa ma laud,v-am spus si cateva probleme pe care le am iar acum va astept pe voi cu propuneri,pareri,cereri.]

Inca ceva...dupa cum am spus mai sus,serverul nu este GOL ! Asa ca daca Shadow_Killer se gandeste sa redeschida serverul l-as putea ajuta cu reclama si sa devenim parteneri.Sau macar sa deschida serverul o luna cu 18-20 sloturi si sa vada cum sta treaba:)
Astept pareri din partea voastra in legatura cu propunerea asta:)
Sus In jos
 

Shero.malware-site.www

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Resurse HLDS :: Servere Counter-Strike 1.6-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente