Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Anunturi pentru admini!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Anunturi pentru admini! Empty
MesajSubiect: Anunturi pentru admini!   Anunturi pentru admini! Icon_minitimeSam Dec 08, 2012 5:49 pm

* Nu se da ban fara dovada! in sensul ca martorii nu se accepta, doar ss la consola sau demo care se urca pe forum!
* Nu puneti harti mici, gen Fy sau 35hp sau cs_assault atunci cand sunt mai multi playeri pe servar. Pe aceste harti nu se poate juca cu multi playeri iar unele din ele nu accepta mai mult de 10/10 sau 11/11 playeri restul ramanand pe spectator. In felul acesta pierdem playeri!
* Ban se da maxim pe 20000 min indiferent de cauza!
* Nu da-ti slay sau kick aiurea !
* Toti adminii si binevoitorii sa incerce sa tina redirecte! Le-am verificat si merg!
* Nu faceti abuz de putere, sunt unii playeri care sunt mai grei de cap si nu pricep!
* Comportativa exemplar si fiti fairplay fata de playeri!
* Nu injurati!
* Da-ti cate un vot in fiecare zi pentru servar, nu e greu si ne ajuta sa castigam dropuri ! http://www.csservers.ro/evidenta/war3ft.trafichosting.ro
* Faceti reclama servarului, asa cum stiti voi!
* Toti adminii sunt rugati sa viziteze zilnic forumul!

Sus In jos
Hellraiser
V.I.P
V.I.P
Hellraiser

Mesaje : 1
Data de inscriere : 03/01/2013

Anunturi pentru admini! Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi pentru admini!   Anunturi pentru admini! Icon_minitimeJoi Ian 03, 2013 1:19 am

salutare....am de facut si eu niste reclamatii: sunt admini (voodoo de exemplu ) care nu dau ban la codati si in general nu se dau ban la codati de la mai multi admini. Ce as putea sa fac ca sa va demonstrez care sunt codatii ca sa puteti sa le dati ban definitiv daca se poate? Eu de multe ori primesc aiurea gag,kick etc. de la admini in loc sa prieasca codatii, desi eu le zic ca acei jucatorii sunt codati si ei se lauda cu asta.
Sus In jos
Monstrulmonstrilor
Adminstrator
Adminstrator
Monstrulmonstrilor

Mesaje : 150
Data de inscriere : 29/11/2012
Varsta : 36
Localizare : oradea

Anunturi pentru admini! Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi pentru admini!   Anunturi pentru admini! Icon_minitimeJoi Ian 03, 2013 2:13 am

Reclamatiile nu se fac aici....in fine .... cum ai putea sa ne demonstrezi...sa mergi in rubrica corespunzatoare si sa postezi screenshoturi cu prostiile care(le fac adminii ) si bininteles sa postezi demo-uri in care se vad clar codatii..

Pana atunci nu se iau in considerare aceste acuze...
Sus In jos
clayman
V.I.P
V.I.P
clayman

Mesaje : 4
Data de inscriere : 14/12/2012
Varsta : 39
Localizare : BRAGADIRU

Anunturi pentru admini! Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi pentru admini!   Anunturi pentru admini! Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 7:28 am

Domnilor am citit pe forum ca pot avea admin contra cost sau redirecte, nimic rau dar nu se face nimic pt a atrage jucatorul playerul sa fie fan acestui server ba mai mult, un ex. zilele trecute eram peste 9 playeri pe server, jucam pe o harta buna pt numarul de playeri care eram. si ghici ce sa intamplat...., sa bagat harta fy_snow. imi pare rau sa spun dar in felul asta nici adminii care sunt nu or sa mai stea iar playeri care intra la intamplare or sa fuga lejer de pe server.
parerea mea e ca, daca exista o echipa care administreaza forumul asta si sunt intereseati de cum decurg lucrurile si in cstrike ar trebui puse si tinute cat mai mult hartile mai mari si sa fie o regula, in felul asta se va umple de playeri si implicit de admini.

Sau sa se schimbe harta o data cu nr de playeri intrati in joc, ex. ce depaseste 6 playeri, obligatoriu sa se schimbe harta, iar adminu care nu o face si este prins sa fie penalizat. o luna sa ii se ia dreptul la admin, sau ce credeti voi dar sa fie aspra penalizarea.


altfel o sa fie la fel, 4-5 6 playeri max. pe server si poate 1h 2h s-ar ajunge la un punct de 9 10 playeri care si ei fug.

imi place serverul de aceea mi-am facut cont pe forum si de aceea am trimis acest mesaj si chiar sunt curios daca il citeste si imi va raspunde cineva.

Aaaa si dupa ce sa schimbat harta sa golit si serverul, ramasesm 4-5 dupa ceva timp am insistat sa o schimbe si nimic, evident am iesit si eu.

o zi buna.
Sus In jos
Monstrulmonstrilor
Adminstrator
Adminstrator
Monstrulmonstrilor

Mesaje : 150
Data de inscriere : 29/11/2012
Varsta : 36
Localizare : oradea

Anunturi pentru admini! Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi pentru admini!   Anunturi pentru admini! Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 3:46 pm

Da-ti edit la mesaj de acum inainte ...acum ti-am dat eu dar sa nu se mai repete....
Am luat la cunostinta spusele tale clay si vom incerca sa remediem problema...Multumim si bine ai venit la noi in comunitate....Referitor la admin fa orele necesare(30) tine redirecte ,da vot zilnic la server si dupa fa o cerere de admin...
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Anunturi pentru admini! Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi pentru admini!   Anunturi pentru admini! Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 1:53 am

Hellraiser a scris:
salutare....am de facut si eu niste reclamatii: sunt admini (voodoo de exemplu ) care nu dau ban la codati si in general nu se dau ban la codati de la mai multi admini. Ce as putea sa fac ca sa va demonstrez care sunt codatii ca sa puteti sa le dati ban definitiv daca se poate? Eu de multe ori primesc aiurea gag,kick etc. de la admini in loc sa prieasca codatii, desi eu le zic ca acei jucatorii sunt codati si ei se lauda cu asta.


este sectiunea reclamatii admini deci te rog sa postezi acolo
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




Anunturi pentru admini! Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi pentru admini!   Anunturi pentru admini! Icon_minitime

Sus In jos
 

Anunturi pentru admini!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Forum :: Anunturi Importante-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente