Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Shawn-Mad-Dog

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Fl4sh|Vip3r
Server AdminServer Admin
Fl4sh|Vip3r

Mesaje : 33
Data de inscriere : 21/12/2010
Varsta : 28
Localizare : La sanul mamei (altora)

Shawn-Mad-Dog Empty
MesajSubiect: Shawn-Mad-Dog   Shawn-Mad-Dog Icon_minitimeVin Dec 14, 2012 3:17 am

Nick acuzat: Shawn-Mad-Dog ( si restul adminilor noi cu suferinte)
Ip acuzat: -
Mapa / Harta: de_inferno faza cu slapurile, si restul intamplarilor in general
Motiv / Acuzarea: Nu stie (stiu) sa admineze. Eram T si bomba era plantata si imi da 100 de slapuri ca eu campez. Raduku ii tot timpu pe server, 80-90% din timpul petrecut pe sv el ii spectator, nu face nimic niciodata nimic in afara de faptul ca rade pe amx_say, nu face un ss, nu da un slap/slay/kick...absolut nimic. Ii plin sv de lagari si ei se joaca asa cu lag decat sa deie un amarat de kick. Harta se schimba cum vor ei si de cand se da o harta la vot ? Neutral Daca ai admin dai la vot harta pe care vrei tu sa joci ? Neutral De cand se schimba harta cand vrei ? Intri cand mai is 15 minute si intrebi " Schimbam ?" si te trezesti cu o singura harta la vot. Aveti voi admin dar nici chiar asa....
Dovada/martori Nu-i nevoie de dovada pentru ca toata lumea de pe sv vede ce se intampla.

EDIT: In primul rand, Marinake, la faza cu "copiii" si generatia de pe facebook, din cate vad eu esti mai mic ca mine dar infine....care is playerii aia care joaca mai mult si is mai vechi ce il stiu pe raduku ? Cand jucam eu pe sv asta tu jucai mario si bomberman. Radukule, nu am zis ca stai 10 ore pe sv sau ca de ce stai atat, poti sta si 24/24 daca nu faci nimic in afara ca razi pe amx_say si dai o harta la vot cand mai is 10 minute. Nu m-am luat in mod special de tine, ci de toti ceilalti admini care ati venit cu suferinte pe sv. Voi tineti niste redirecte si gata, profitati de admin, dar nu asa se face...trebuie sa-ti mai faci si treaba ca degeaba joci (stai) pe sv sa vada lumea ca ai admin. Azi de exemplu singura comanda folosita de tine in 2-3 ore cat am jucat o fost amx_say, si nu ai zis " Nu injurati/va urcati pe harta etc." , ai scris exact asta "=))))))" de vreo 5-6 ori. Pai daca tu ai nevoie de admin ca sa razi pe amx_say ii ceva in neregula cu tine...


Ultima editare efectuata de catre Fl4sh|Vip3r in Vin Dec 14, 2012 4:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
raduku
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 150
Data de inscriere : 28/11/2012
Varsta : 29
Localizare : zalau

Shawn-Mad-Dog Empty
MesajSubiect: Re: Shawn-Mad-Dog   Shawn-Mad-Dog Icon_minitimeVin Dec 14, 2012 3:58 am

Ok ai dreptate imi fac treaba prost asta vrei bine tati ! atunci eu vam lasat de maine nu o sa mai intru pe sv sa va vad atunci spor la jucat bye Wink si numai eu stiu cat mam implicat si cat am facut tot ca tu sami vi m,mie acuma ca eu nu fac nimic ? ok atunci ciau Smile
Sus In jos
Marinake
Server AdminServer Admin
Marinake

Mesaje : 76
Data de inscriere : 06/12/2012
Varsta : 27
Localizare : Buzau

Shawn-Mad-Dog Empty
MesajSubiect: Re: Shawn-Mad-Dog   Shawn-Mad-Dog Icon_minitimeVin Dec 14, 2012 4:11 am

raduku nu baga in seama toti copii din generatia Facebook.Cei care au jucat pe server mai mult te cunosc bine si stiu ca faci treaba buna.Nu merita sa te consumi pentru un copil frustrat.
Sus In jos
http://www.rodevteam.eu
raduku
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 150
Data de inscriere : 28/11/2012
Varsta : 29
Localizare : zalau

Shawn-Mad-Dog Empty
MesajSubiect: Re: Shawn-Mad-Dog   Shawn-Mad-Dog Icon_minitimeVin Dec 14, 2012 4:15 am

Mersi pentru ajutor dar sti e urat cand din 10 ore care le am disponibile 7 stau pe sv doar casa fie totul bine .. si in schimb primesc reclamatii nu zic mai stau pe spectator ptr ca am si eu o viata nu pot sta doar pe cs non stop dar deacolo pana la reclamatie... in fine da egal mersi de ajutor Smile
Sus In jos
Monstrulmonstrilor
Adminstrator
Adminstrator
Monstrulmonstrilor

Mesaje : 150
Data de inscriere : 29/11/2012
Varsta : 36
Localizare : oradea

Shawn-Mad-Dog Empty
MesajSubiect: Re: Shawn-Mad-Dog   Shawn-Mad-Dog Icon_minitimeVin Dec 14, 2012 4:54 am

Inteleg ca ai scris un adevarat roman aici demn de toata consideratia mea in sensul ca iti dai interesul si poate ca ai vrea o schimbare...Infernal e un sv vechi si f bun redeschis recent cu multa investitie sin partea mea a lui maver si bineinteles shadow:).Avem nevoie de admini mai multi la inceput (e logic) sa putem tine in frau sv pt ca noi nu prea putem fi pe sv deoarece muncim mult...

Raduku e fratele meu...recunosc nu stie admina ff bine dar isi da interesul mult si incearca sa invete.Din partea mea esti binevenit sa adminezi in comunitatea noastra sa ne ajuti daca pari asa atotstiutor si ii apostrofezi pe toti dat fiind faptul ca ai o varsta mai putin inaintata...

In fine..am vrut doar sa aduc la cunostinta ca suntem o comunitate deschisa recent si incercam sa ne ridicam la standarde inalte dar nu putem de pe o zi pe alta cu vor altii...Ajutoate acceptam in schimb dar si sfaturi bine venite....

PS. Las-o mai incet cu apostrofarile la oameni pe care nu-i cunosti.(Fi mai diplomat)
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Shawn-Mad-Dog Empty
MesajSubiect: Re: Shawn-Mad-Dog   Shawn-Mad-Dog Icon_minitimeVin Dec 14, 2012 5:02 am

Reclamatie Raduku sau Shawn...
Sunt noi veniti, nimeni nu s-a nascut invatat, de aceea am dat anunt global in special pentru adminii noi...sa citeasca regulile si sa nu existe dezbateri din acestea...
Raduku, daca nu poti sta langa calculator nu mai sta spectator inchide cs-ul si gata...toata lumea are o viata. Intri cand poti fi si langa calculator...
Am mai zis, harta se schimba cu amx_votemap sau amx_votemapmenu, nu se schimba harta asa direct fara vot, fara nimic si am sa trec si acesta la anuntul global pentru admini...Cand sunt 4 x 4 sau 5 x 5 nu lasati harti mari gen de_dust4 sau de_dust_1337 intrucat vor iesi jucatorii de pe server...orice harta se schimba doar cum am specificat mai sus intrucat nu e corect fata de alti playeri...
Sa ai admin inseamna ca trebuie sa aveti grija de server si nu sa folositi acest grad in scopuri personale, iar harta se schimba in ultimele 5 min daca sunt playeri si harta e corespunzatoare cu numarul de playeri care sunt, daca nu e atunci se schimba harta mai repede cu alta care sa corespunda.

Raduku, nu zice nimeni ca nu iti faci treaba...admin nu ai mai avut pana acum, invata si gata.

Flash4viper...scuze daca nu am scris corect...daca crezi ca ai face o treaba buna ca admin chiar te rog sa faci cerere, intrucat sunt de acord cu ce a zis si monstrulmonstrilor, nimeni nu s-a nascut invatat, avem nevoie de admini, asa ca te rog...fa cerere!


Ultima editare efectuata de catre Maver in Vin Dec 14, 2012 5:05 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




Shawn-Mad-Dog Empty
MesajSubiect: Re: Shawn-Mad-Dog   Shawn-Mad-Dog Icon_minitime

Sus In jos
 

Shawn-Mad-Dog

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente