Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie *FBI* | => Mihai <=

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
SaRRco
V.I.P
V.I.P
SaRRco

Mesaje : 13
Data de inscriere : 10/12/2012

Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Empty
MesajSubiect: Reclamatie *FBI* | => Mihai <=   Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 6:37 pm

Nick acuzat: *FBI* | => Mihai <=
Ip acuzat: -
Mapa / Harta: fy_buzzkill
Motiv / Acuzarea: prefera sa adopte un limbaj total superior playeri-lor dupa server, avand admin se crede foarte superior si se baga in orice discutie a playeri-lor doar ca sa se afle in treaba... Erau 2 admini pe server el si Shawn-Mad-Dog, in timp ce Mihai se certa cu mine ca dc n-am anuntat codatul cu tagul acela "u+@" (sau care este exact pentru ca intradevar nu stiam de el) mi s-a dat gag 10minute pentru asta mi s-a parut revoltator am dat recon, cand am spus ca o sa ii fac reclamatie mi-a dat in repetate randuri kick ca apoi sa fie om si sa imi explice greseala pe care am facut-o, plus de asta Shawn-Mad-Dog ii tot lua apararea spunandu-i nu te lua in seama cu el lasa-i dreaq in pace de parca nu am conta - in tot acest timp Assassina_CRED isi folosea wall-lul fara probleme fara sa o ia cineva in calcul iar eu ii faceam demo-uri in timp ce Mihai continua sa fie increzator imi dadea kick-uri ca sa ies sa fac reclamatia

so HERE IT IS


Dovada/martori: martor il am pe Hellraiser

print 1 (limbaj): http://www.filehost.ro/29123575/1_jpg/
print 2 (limbaj): http://www.filehost.ro/29123580/2_jpg/
demo Assassina_CRED: http://www.filehost.ro/29123582/Assassina_CRED_dem/ (nu stiu cat de sugestiv este pentru ca luam in continuu kick de la mihai dar se vede clar cum urmarea prin pereti)


O zi buna! SaRRco
Sus In jos
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie *FBI* | => Mihai <=   Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 7:02 pm

1. Ţie personal ţi-am spus de vreo 5 ori să anunţi posibilii codaţi prin u+@. De ce? Dacă tu scrii prin say acel posibil codat vede,işi scoate codul şi... "Uite ce admini,nu-şi fac treaba!"
2. Nu mă cred cine ştie ce,dar voi nu înţelegi limba romană,pur şi simplu.
3. Ţi-am dat gag pentru că a fost a 2-a oara cănd v-am spus sa spuneti codatii prin u+@,iar tu...nimic.
4. Dacă dai retry după gag,nu trebuie să-ţi fac nimic? (de asta ţi-am dat kick)
5. Cum voiai să mă ocup de Assasina cand eu mă certam cu tine?
6. O data sau de 2 ori ţi-am dat kick,nu le inflorii.
EDIT
7. Ce cod avea Assassina? Era player curat.
8. Ai martor pe Hellraiser? Tu ai văzut cum a vorbit cu Shawn-Mad ? Măcar puţin respect.


Ultima editare efectuata de catre Mihai in Sam Dec 29, 2012 7:12 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
SaRRco
V.I.P
V.I.P
SaRRco

Mesaje : 13
Data de inscriere : 10/12/2012

Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie *FBI* | => Mihai <=   Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 7:08 pm

Mihai a scris:
1. Ţie personal ţi-am spus de vreo 5 ori să anunţi posibilii codaţi prin u+@. De ce? Dacă tu scrii prin say acel posibil codat vede,işi scoate codul şi... "Uite ce admini,nu-şi fac treaba!"
2. Nu mă cred cine ştie ce,dar voi nu înţelegi limba romană,pur şi simplu.
3. Ţi-am dat gag pentru că a fost a 2-a oara cănd v-am spus sa spuneti codatii prin u+@,iar tu...nimic.
4. Dacă dai retry după gag,nu trebuie să-ţi fac nimic? (de asta ţi-am dat kick)
5. Cum voiai să mă ocup de Assasin cand eu mă certam cu tine?
6. O data sau de 2 ori ţi-am dat kick,nu le inflorii.

In loc sa vii sa te scuzi mai bine lasi pe altii sa isi dea cu parerea apoi vii tu cu punctul tau de vedere... iar la faza cu u+@ poate ai mai zis-o inainte sa intru eu pe server lu' Hellraiser ca am vazut ca vorbeati despre acelasi subiect dar am printuri de la toata consola iar acolo nu gasesti nimic cu u+@
Sus In jos
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie *FBI* | => Mihai <=   Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 7:13 pm

Ai văzut că vorbeam despre acelaşi subiect? Atunci de ce nu ai anuntat prin u+@ ? Assasina nici nu avea cod.
Dacă eu nu-mi fac treaba,atunci las-o baltă !


Ultima editare efectuata de catre Mihai in Sam Dec 29, 2012 7:38 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
SaRRco
V.I.P
V.I.P
SaRRco

Mesaje : 13
Data de inscriere : 10/12/2012

Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie *FBI* | => Mihai <=   Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 7:38 pm

Mihai a scris:
Ai văzut că vorbeam despre acelaşi subiect? Atunci de ce nu ai anuntat prin u+@ ? Assasina nici nu avea cod.

pentru ca pur si simplu nu stiam de comanda si cum sa o folosesc - what ever
Sus In jos
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie *FBI* | => Mihai <=   Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 7:51 pm

Mă abţin,nu mai comentez. Baftă!

PS: Din moment ce ai făcut cerere pt. admin trebuia să fi auzit de comanda aia.
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
Monstrulmonstrilor
Adminstrator
Adminstrator
Monstrulmonstrilor

Mesaje : 150
Data de inscriere : 29/11/2012
Varsta : 36
Localizare : oradea

Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie *FBI* | => Mihai <=   Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 9:20 pm

Deci....baieti...ma surprindeti cu certuri acuma de spiritul sarbatorilor cand toti trebuie sa fim uniti si sa prindem codatii si sa avem un server frumos si curat..

Ssarco fi mai intelegator cu adminii si intreaba-i frumos cand ai o nelamurire si nu cred ca nu iti vor explica si ei la randul lor..
Cat pt Mihai la fel fi intelegator si tu ca Sarco e player bun si joaca mult pe sv nostru si avem nevoie de playeri nu sa ii alungam.Esti un admin bun si foarte activ(bravo)

Va rog sa va impacati aici pe topicu acesta si sa nu mai aud neintelegeri pe viitor.

Va multumesc... Smile


Sus In jos
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie *FBI* | => Mihai <=   Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 9:22 pm

Poate a fost şi vina mea că am intrat nervos pe sv...si poate am fost puţin cam aspru,dar ţin mult la reguli.
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
Continut sponsorizat




Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie *FBI* | => Mihai <=   Reclamatie *FBI* | => Mihai <= Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie *FBI* | => Mihai <=

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente