Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Sugestie ptr Server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
raduku
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 150
Data de inscriere : 28/11/2012
Varsta : 29
Localizare : zalau

Sugestie ptr Server Empty
MesajSubiect: Sugestie ptr Server   Sugestie ptr Server Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 9:06 pm

Vin cu o sugestie .. cred ca ar fii o idee buna daca am putea pune un plugin cu radio ar atrage mai multi jucatori si i-ar tine mai mult pe svr ! asta daca se poate Very Happy astept pareri ! Smile
Sus In jos
EaGames
Moderator GlobalModerator Global
EaGames

Mesaje : 638
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Moldova

Sugestie ptr Server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie ptr Server   Sugestie ptr Server Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 9:36 pm

eu sincer cam as fi contra.... mai ales ca sunt multi jucatori care joaca la sunet, eu inclusiv.
Sus In jos
http://sofes.ru
raduku
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 150
Data de inscriere : 28/11/2012
Varsta : 29
Localizare : zalau

Sugestie ptr Server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie ptr Server   Sugestie ptr Server Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 9:47 pm

Pai radio il pui doar daca vrei ea si multi cum nu joaca la sunet il vor pune :Dsti cum zic Smile?
Sus In jos
EaGames
Moderator GlobalModerator Global
EaGames

Mesaje : 638
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Moldova

Sugestie ptr Server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie ptr Server   Sugestie ptr Server Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 10:30 pm

as fi pro daca ar fi la start OFF adica sal activezi doar la dorinta, nu invers, sa-l dezactivezi la dorinta, Un anunt: avem radio ascultati blablabla scriti /radio pt a activa
P.S. asteptam si alte pareri
Sus In jos
http://sofes.ru
raduku
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 150
Data de inscriere : 28/11/2012
Varsta : 29
Localizare : zalau

Sugestie ptr Server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie ptr Server   Sugestie ptr Server Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 10:49 pm

Daaa la asta ma refer si eu Very Happy !
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Sugestie ptr Server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie ptr Server   Sugestie ptr Server Icon_minitimeSam Feb 02, 2013 12:03 am

EaGames a scris:
as fi pro daca ar fi la start OFF adica sal activezi doar la dorinta, nu invers, sa-l dezactivezi la dorinta, Un anunt: avem radio ascultati blablabla scriti /radio pt a activa
P.S. asteptam si alte pareri
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Sugestie ptr Server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie ptr Server   Sugestie ptr Server Icon_minitimeSam Feb 02, 2013 12:22 am

licoare a scris:
EaGames a scris:
as fi pro daca ar fi la start OFF adica sal activezi doar la dorinta, nu invers, sa-l dezactivezi la dorinta, Un anunt: avem radio ascultati blablabla scriti /radio pt a activa
P.S. asteptam si alte pareri
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Sugestie ptr Server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie ptr Server   Sugestie ptr Server Icon_minitimeSam Feb 02, 2013 12:57 am

Merge propunerea,dar ar fi mai bine daca ar fi o lista cu mai multe radiouri,un maxim de 10(mai multe genuri,kiss,rockfm,guerilla,europa,etc) pentru a exista diversitate.La urma urmei daca mie imi place salam si nu vreau sa ascult puya...treaba cu radioul este fix inutila(pt mn;legat de salam am dat primul exemplu care mi-a venit in minte eu=Anti-Manele,no jokes on that).Inca o chestie,nu as dori sa promovez manelele deci ar fi de preferat un radio fara acest gen de "muzica"
Sus In jos
BloXorZz
V.I.P
V.I.P
BloXorZz

Mesaje : 36
Data de inscriere : 08/12/2012
Varsta : 31

Sugestie ptr Server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie ptr Server   Sugestie ptr Server Icon_minitimeSam Feb 02, 2013 4:10 pm

DauLaPeste a scris:
Merge propunerea,dar ar fi mai bine daca ar fi o lista cu mai multe radiouri,un maxim de 10(mai multe genuri,kiss,rockfm,guerilla,europa,etc) pentru a exista diversitate.La urma urmei daca mie imi place salam si nu vreau sa ascult puya...treaba cu radioul este fix inutila(pt mn;legat de salam am dat primul exemplu care mi-a venit in minte eu=Anti-Manele,no jokes on that).Inca o chestie,nu as dori sa promovez manelele deci ar fi de preferat un radio fara acest gen de "muzica"

ar merge cum zice tudorel ......!!!
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Sugestie ptr Server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie ptr Server   Sugestie ptr Server Icon_minitimeSam Feb 02, 2013 7:36 pm

EaGames a scris:
eu sincer cam as fi contra.... mai ales ca sunt multi jucatori care joaca la sunet, eu inclusiv.

si care nu joaca la sunet pot folosi , winamp , bsplayer si alte programe de ascultat muzica , pot asculta radio direct in winamp sau pe pagina de la browser ....lumea a evoluat ...
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




Sugestie ptr Server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie ptr Server   Sugestie ptr Server Icon_minitime

Sus In jos
 

Sugestie ptr Server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Sugestii / Opinii-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente