Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Empty
MesajSubiect: drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !]   drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 12:26 am

nick:drOg;x
nume:Andrei
timp in comunitate:3 ani
motiv:a intrat aseara un fraier cu numele meu si injura de toti morti...noroc ca l-a banat sakalu
Ce sa ii facem de la moderator la slot...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Empty
MesajSubiect: Re: drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !]   drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 12:41 am

PRO...totusi ce sunt cu toate "textele" alea parca tu nu erai genul care "sufera dupa pierdera adminuli".
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Empty
MesajSubiect: Re: drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !]   drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 12:47 am

pro Smile
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
evolutionhell
V.I.P
V.I.P
evolutionhell

Mesaje : 10
Data de inscriere : 14/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Constanta

drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Empty
MesajSubiect: Re: drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !]   drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 1:13 am

Pro
Sus In jos
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Empty
MesajSubiect: Re: drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !]   drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 1:23 am

Pro Hai ma ionut TE ROG EU FRUMOS dai macar un helper ce drak ii scoti adminu fara nici o dovada Sad( hai te rog


Pro
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Empty
MesajSubiect: Re: drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !]   drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 1:24 am

evolution nu mai posta ca nu ai dreptul daca nu esti admin...si caddy nu ca mor eu ca nu am admin dar imi e ciuda ca stiu ca nu am facut nimic Wink ... lasa wa sakalu daca el asa a considerat ca trebuie sa faca...o fii avand alt motiv ami bun decat ala cu aimu...
Sus In jos
Shade
V.I.P
V.I.P
Shade

Mesaje : 183
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Petrosani

drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Empty
MesajSubiect: Re: drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !]   drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 1:25 am

Warn , nu ai acces la cerere slot !
Pro
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Empty
MesajSubiect: Re: drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !]   drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 3:23 am

Pro.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
EaGames
Moderator GlobalModerator Global
EaGames

Mesaje : 638
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Moldova

drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Empty
MesajSubiect: Re: drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !]   drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 9:42 pm

PRo
Sus In jos
http://sofes.ru
Continut sponsorizat




drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Empty
MesajSubiect: Re: drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !]   drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !] Icon_minitime

Sus In jos
 

drOg;x.......am ajuns la slot :))[A reprimit adminul inapoi !]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Slot-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Jocuri | Comunitati | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente