Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Lame teleportare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Lame teleportare Empty
MesajSubiect: Lame teleportare   Lame teleportare Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 11:55 pm

Mda din cate am inteles cand am jucat pe 35hp_2 ca este interzisa teleportare, sunt de acord dar as vrea sa adaugati si aici pe forum la regulament pentru ca nu stiam acest lucru, este scris doar la hartile awp
Multumesc...
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Lame teleportare Empty
MesajSubiect: Re: Lame teleportare   Lame teleportare Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 12:21 am

poi da licoare zice ca e nu e voie...eu sincer as fii pro sa se scoata teleportarea pe lame
Sus In jos
BlackhawK
V.I.P
V.I.P
BlackhawK

Mesaje : 174
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Cugir

Lame teleportare Empty
MesajSubiect: Re: Lame teleportare   Lame teleportare Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 1:45 am

Mda...scoateti teleportarea si humanu....Scoateti si rings si Undeadu si mai jucati voi lame...Că tare greu ii sa iei un necklace Evil or Very Mad
Lame teleportare Contra

Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Lame teleportare Empty
MesajSubiect: Re: Lame teleportare   Lame teleportare Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 1:51 am

eu zic sa se scoate teleportare de pe lame... si am mai vazut pe unele servare...atunci cand vrei sa dai teleportarea zice ca este restrictionata..
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Lame teleportare Empty
MesajSubiect: Re: Lame teleportare   Lame teleportare Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 2:38 am

Parca era fara 35hp ca tot apar discuti...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Lame teleportare Empty
MesajSubiect: Re: Lame teleportare   Lame teleportare Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 4:18 am

mda eu nu ma refeream sa se scoate ci sa se adauge la regulament pentru ca uni nu stiu, oricum nu inteleg cu ce ar incurca da mno
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Lame teleportare Empty
MesajSubiect: Re: Lame teleportare   Lame teleportare Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 2:53 pm

Degeaba sunt puse la regulamente ca tot sunt incarcat , or cum este iarna sa jucam harti de sarbatori...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




Lame teleportare Empty
MesajSubiect: Re: Lame teleportare   Lame teleportare Icon_minitime

Sus In jos
 

Lame teleportare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Sugestii / Opinii-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente