Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Propunere importanta !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Admin pentru ore,bun simt ,experienta ?
PRO
Propunere importanta ! - Pagina 2 I_vote_lcap94%Propunere importanta ! - Pagina 2 I_vote_rcap
 94% [ 16 ]
CONTRA
Propunere importanta ! - Pagina 2 I_vote_lcap6%Propunere importanta ! - Pagina 2 I_vote_rcap
 6% [ 1 ]
Total voturi : 17
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Propunere importanta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 6:42 pm

bun deci caddy, drog;x terminati... voi chiar trebui sa va certati la fiecare topic..?

Am o propunere pentru asa zisa probleme cu "crearea mai multor conturi" .Propun ca numai conturile care au 20 de mesaje in sus sa poata vota
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 6:44 pm

sunt de acord cu licoare
Sus In jos
EaGames
Moderator GlobalModerator Global
EaGames

Mesaje : 638
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Moldova

Propunere importanta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 7:35 pm

si eu deacord insa asta nu e posibil de facut la sondaj... asa ca ramane varianta cu +1numele cred...
Sus In jos
http://sofes.ru
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 7:37 pm

pai da, eu zic ca trb sa faca un topic cu fiecare participant in care un player cu peste 20 de mesaje sa spuna pro sau vote doar la un singur concurent in topicul cu numele sau, asa ar fi cel mai bine
Sus In jos
MzU
V.I.P
V.I.P
MzU

Mesaje : 56
Data de inscriere : 29/11/2010

Propunere importanta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 8:32 pm

cred ca am facut o prostie cand m-am gandit sa fac treaba asta ... eu am vrut doar ca ionutz sa hotarasca de unul singur cei 3 admini . Faza cu voturile/propunerile etc. poate fi facuta de orice player dinafara server-ului .. se inregistreaza , face vreo 15 posturi - 20 asa cu salut si etc .. si a votat ... , sau chiar acele persoane care candideaza pentru admin pot "mitui" playeri pentru a vota .. spre exemplu ca vor avea protectie etc ... Eu zic sa se gandeasca de unul singur ionutz pe cine va alege Smile Fara suparare . Cine e de acord?
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Propunere importanta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 9:07 pm

Daca e sa facem pe posturi nu va ganditi ca da oricine pro pentru ca utilizatorii trebuie sa aiba minim un anumit numar de mesaje si se verifica ip-urile . Si e de preferat sa fie cunoscut fiecare...
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 06, 2010 12:16 am

exact asa e cel mai bine...sa fie cunoscut playerul care voteaza...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Propunere importanta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 06, 2010 12:24 am

Eu pot vota?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 06, 2010 12:25 am

ba gata cu prostiile normal...sa il cunaostem pe cel care voteaza nu unuc are joaca de 1 zi pe sv
Sus In jos
Continut sponsorizat




Propunere importanta ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Propunere importanta !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente