Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 reclamatie marya

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
b0g.Y
V.I.P
V.I.P
b0g.Y

Mesaje : 39
Data de inscriere : 05/01/2011

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeVin Ian 07, 2011 4:15 am

Am mai multe reclamatii la numele lui marya.
1. Imi da mie ban ca cica am wall, fara poze...macar daca era aim.
2. Nu stie sa dea un ban.Foloseste comanda amx_ban b0g.Y
3. Schimba harta dupa 5 minute.
4. Isi face de cap pe server.

Vreau sa se ia decizii asupra acesteia (cred ca e travestit)

P.S. Scuze ca am facut reclamatia asa, dar se intelege mai bine.
Sus In jos
blum
V.I.P
V.I.P
blum

Mesaje : 103
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Reclamatie   reclamatie marya Icon_minitimeVin Ian 07, 2011 5:07 am

Da eram si eu pe server,am vazut si eu aceasta faza si cred ca maria nu merita admin
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeVin Ian 07, 2011 1:40 pm

In acest fel mi sa mai plans un player "monK"....are STEAM iar marya tot vrea sa il baneze...si Dragonu a mai avut probleme.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeVin Ian 07, 2011 2:14 pm

Eu propun sa i se scoata adminu...vad ca se plange toata lumea de ea!!
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeVin Ian 07, 2011 4:58 pm

Daca da ban asa aiurea si nu are dovada ,sa ii se scoata adminul ,aa si caddy si ce daca are STEAM ?Sunt 1000 de coduri pentru steam... asa ca degeaba are STEAM ,sa dus si chestia asta cu steamul
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeVin Ian 07, 2011 7:17 pm

daca e asa sa ii se scoata adminul Smile travestit nu e ca am vorbit cu iubitusu (s3c) pe mess
Sus In jos
ok
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 11
Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 31
Localizare : vlad tepes

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 3:49 am

Sa incep cu inceputul in primul rand b0g.Y tragea in eternallspirit prin pereti si lui spirit ii scadea viata, in al 2-lea rand dak tot esti asa interesat bog.Y comanda cu amx_ban ma invatat shadow , il al 3-lea rand schimb harta in ultimile 10 min , in al 4-lea rand eu nu imi fac de cap pe sv ,logic ce poti zice si tu de mn, normal dak alat scuza nu ai , si tu nu ai nici un drept sa ma faci pe mn ,, travestit'' sti ce inseamna cuvantul asta? logik k nu k la ce educati ai tu ....
Si akum sa te iau eu ...de unde pana unde iti permiti sa ma jignesti tu pe mn?
si nu poti nega k nu mai injurat....
tu invata sa respecti regulile si jucatorii si apoi sa vi sa stai de vb cu mn , mai invata putin sa vb ....
Cat despre comentriile facute de blum si dubios nu ma intereseaza parerea lor as vrea ca dubios sa nu isi mai faca de cap, nu cred k ai tu dreptul sa imi spui mie dak eu am dreptul la admin sa nu , in ultima perioda toata lumea isi face de cap fiecare injura cum se trezesc...
nu imi pasa dak shadow o sa imi scoata adimul si in caz k mil va scoate sa o faca pe buna dreptate nu sa se ia dupa vorbele celorlaltii...
si shadow team rugat si pe mes si te mai rog si aici mai intra si tu la cs k asa o sa se schimbe lucrurile si nu o sa isi mai permita unu ca bog.Y sa ma jigneasca pe mn k nu are el educatie
si pt cei care nu ma cunosc nu va mai dati cu parerea ...ms
Sus In jos
ok
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 11
Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 31
Localizare : vlad tepes

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 3:52 am

app eu sunt ,,faimoasa marya'' flower
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 4:56 am

1.Vezi ca ai facut dublu post
2.Am voie sa imi spun parerea
3.Spune mi te rog frumos cum imi fac eu de cap pe server?
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 4:56 am

Bun..am o intrebare, am inteles"ca tu ia-i dat unban lu eteral care e chiar codat"Smile.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 5:01 am

frate ,am citit tot si acuma vad in stil zebra:)) ,Deci pana la urma ce se intampla aici ?B0g.y a luat ban ?!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 5:06 am

Zebra?!Smile) De ce frate? Prea mult "k,tz"?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 2:40 pm

exact mai bine te-ai apuca de poezi marya cat despre bog.y este un tip foarte irascibil care injura din orice dar daca da prin pereti nu inseamna neaparat wall poate juca la sunet Smile
Sus In jos
b0g.Y
V.I.P
V.I.P
b0g.Y

Mesaje : 39
Data de inscriere : 05/01/2011

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeSam Ian 08, 2011 5:54 pm

asta e problema.Asta ma enerveaza la culme, jucam linistit si dintr-o data ma trezesc cu ban. Ce dracu facem ma.Invata sa mai joci si dupa vorbim.Si la faza cu harta dupa 5 minute e adevarata.Ai schimbat pe 35hp si peste 5 minute ti-a zis nush care sa schimbi.Si tu repede ai schimbat.Asa ca mai ai de invatat;)
Sus In jos
ok
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 11
Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 31
Localizare : vlad tepes

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 8:09 am

pt inceput sa iti raspund tie dubios
ai dat ban la un jucator pt k tea injurat....
nu cred k e normal asa k nu imi tine tu mie predici cu ce iti faci de cap .... sti tu mai bn
caddy tu nu ai drept sa vb nu intri pe sv si lasi mai multi jucatori sati folosesca adminul...
nu stiu ce parere are ionut despre acest lucru...
deci sa inteleg dak bog.Y da prin peretii nu are cod , joaca la sunte aha... bn de stiut ....
eu personal nu lam acuzat pe bog.y de wall sau aim sau ma rog... eu iam dat ban 10 min si apoi el ai intrat i ma jignit ...deci e un copil prost crescut...
ma rog... eu nu am mai jucat cs de cateva zile am ceva prb cu pc dar am aflat k ionut a intrat pe sv si face dreptate ... ms k ai ascultat sfatul meu
Sus In jos
ok
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 11
Data de inscriere : 08/01/2011
Varsta : 31
Localizare : vlad tepes

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 8:14 am

cat despre comentariile voastre rautacioase k mai bn ma apuk de poeme ...hmmmm
am dreptul la libera exprimare ca toti ceilalti , mai bn isi vede fiecare de treaba lui si nu isi mai da cu prerea depre mn, ms Very Happy
Sus In jos
EtternalSpyr[YT]
V.I.P
V.I.P
EtternalSpyr[YT]

Mesaje : 7
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 35
Localizare : Maramures

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 8:23 am

1.b0g.Y tragea in mn din spawn pe harta de_dust2 eu fiind tero
2.Dadea doar hs
3.Caddy mia facut cnv poze sa vada daca am coduri ?Nu folosesc coduri nici nu am folosit vreodata.
4.b0g.Y daca e irascibil sa mearga sa injure pe cn vrea el dar nu pe server .Nimeni nu e obligat sa asculte injuriile unui om "irascibil"
CITAT b0g.Y:1. Imi da mie ban ca cica am wall, fara poze...macar daca era aim.
2. Nu stie sa dea un ban.Foloseste comanda amx_ban b0g.Y
3. Schimba harta dupa 5 minute.
4. Isi face de cap pe server.
RASPUNS:1.deci inseamna ca chiar aveai wall
2.nu e treaba ta cum da ban ,da cum stie
3.shimba harta doar dupa vot
4.Nu isi face de cap pe server ,doar respecta treaba ce o are de facut.
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 2:32 pm

deci i am dat la unu ban ca injura.......nici macar nu ai fost de fata Smile) si zici de caddy....parerea mea este sa taci din gura ca nu e treaba ta......si gata imi fac de cap ca l am banat pe ala Smile)) offff nu mai comentez ca degeaba.....
Sus In jos
b0g.Y
V.I.P
V.I.P
b0g.Y

Mesaje : 39
Data de inscriere : 05/01/2011

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 3:18 pm

eternal tu mai invata putin cs si dupa vii si comentezi ok?
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 4:04 pm

b0g.y ti sa scos banul ?!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
b0g.Y
V.I.P
V.I.P
b0g.Y

Mesaje : 39
Data de inscriere : 05/01/2011

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 4:05 pm

da mai, dar faza era ca ea dadea ban cu amx_ban b0gy 0 si degeaba ca tot puteam sa intru. Si cand intram imi dadea slay tura de tura.
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 4:25 pm

atunci se poate inchide acest topic ,deoarece nu ai luat ban ,daca se mai intampla ceva.....vei face alta reclamatie si se vor lua masuri !
Topic Closeed !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Continut sponsorizat




reclamatie marya Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie marya   reclamatie marya Icon_minitime

Sus In jos
 

reclamatie marya

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente