Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

  Mai multi admini

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
JOKER
V.I.P
V.I.P
JOKER

Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bacau

 Mai multi admini Empty
MesajSubiect: Mai multi admini    Mai multi admini Icon_minitimeJoi Ian 20, 2011 12:16 am

Shadow tieti mia convine sa tii svr fara playeri?
Eu stiu ca tu te uiti acolo in useri.ini si vezi ca ai admini dar pe svr ........... (ma abtin)
Intra codati in prostie si la fel ies si playeri.............
Mai baga si u niste admini care kear stau pe svr ca asa se duce serverul si aq am vazut ca iai luat si lu suntCodat adminu care statea parerea mea cel mai mult p sv :p deci vezi si u ce faci ...... NU ZIC SAMI DAI ADMIN NEAPARAT MIE
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

 Mai multi admini Empty
MesajSubiect: Re: Mai multi admini    Mai multi admini Icon_minitimeJoi Ian 20, 2011 12:31 am

azi m am simtit foarte prost.....mi a fost rau.....eu sunt non sop pe server....ieri am banat 4 codati:) credema ca azi m am simtit rau...pacat ca nu pot da fack off pentru ca multi au ip dinamic.....le pot da slay si gag
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

 Mai multi admini Empty
MesajSubiect: Re: Mai multi admini    Mai multi admini Icon_minitimeJoi Ian 20, 2011 12:32 am

probabil ca nu ii vezi on pentru ca se antreneaza toti pentru cupa=))
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
JOKER
V.I.P
V.I.P
JOKER

Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bacau

 Mai multi admini Empty
MesajSubiect: Re: Mai multi admini    Mai multi admini Icon_minitimeJoi Ian 20, 2011 12:36 am

Smile) ma sigur nu se antreneaza ca asta nui de a satpt 2 e de mai mult timp sincer ar trebui mai multi
Sus In jos
JOKER
V.I.P
V.I.P
JOKER

Mesaje : 55
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bacau

 Mai multi admini Empty
MesajSubiect: Re: Mai multi admini    Mai multi admini Icon_minitimeJoi Ian 20, 2011 12:37 am

ma sigur nu se antreneaza ca asta nui de o satpt 2 e de mai mult timp sincer ar trebui mai multi admini *
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

 Mai multi admini Empty
MesajSubiect: Re: Mai multi admini    Mai multi admini Icon_minitimeJoi Ian 20, 2011 12:38 am

Asupra decizei acestui subiect doar shadow are dreptul si ultimul cuvant
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

 Mai multi admini Empty
MesajSubiect: Re: Mai multi admini    Mai multi admini Icon_minitimeJoi Ian 20, 2011 12:43 am

caddy intra foarte rar......shadow are treaba.....quest dragonul ii vad mai mereu....licoare si eagames cred ca sunt la munca...drog cu facultatea....si restu pauza
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

 Mai multi admini Empty
MesajSubiect: Re: Mai multi admini    Mai multi admini Icon_minitimeJoi Ian 20, 2011 12:54 am

cerere respinsa si joker vezi-ti de treaba ta , un vot pentru promovarea serverului nu ai dat dar lingau dupa admin moca esti , care mai deschide un topic de genul asta are ban pe forum
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

 Mai multi admini Empty
MesajSubiect: Re: Mai multi admini    Mai multi admini Icon_minitimeJoi Ian 20, 2011 1:03 am

Topic Inchis
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

 Mai multi admini Empty
MesajSubiect: Re: Mai multi admini    Mai multi admini Icon_minitimeJoi Ian 20, 2011 1:33 am

pnm nu e ca am facultate ca mai imi strecor eu acolo umpic de timp pentru PC dar eu sincer ma antrenez pe mixuri pt cupa...dupa cupa voi fii mai activ...
Closed
Sus In jos
Continut sponsorizat




 Mai multi admini Empty
MesajSubiect: Re: Mai multi admini    Mai multi admini Icon_minitime

Sus In jos
 

Mai multi admini

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Sugestii / Opinii-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente