Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
CaRbOn;X
V.I.P
V.I.P
CaRbOn;X

Mesaje : 41
Data de inscriere : 22/09/2010
Varsta : 25

[RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Empty
MesajSubiect: [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner   [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 10:40 pm

ip imagine : [Banner,Avatar,Semnatura,etc]Toate
Tema imagine : [Despre ce sa fie imaginea]Vreau semnatura sa fie cam ca si a lui BlackHawk ca ii superba
Culori principale : [Culorile pe care leai dori pe imagine]Albastru deschis si rosu
Text principal : [Textul cel mare si important]CaRbOn;X
Text secundar : [Cel de-al doilea text]
Culori font : [Culorile celor doua texte , pot fi 2-3 culori]Ori care
Render : [O imagine care sa ne ajute]Nu Am Dar la semnatura daca se poatre ca a lui blackHawk nu ca si a lui exacta
Alte specificatii : [Daca mai doriti ceva efecte , sau ceva doar spu] As Vrea Avatarul sa scrie CaRbOn;X cu albastru si sa fie in flacari


Va Inplor sa Mil Faceti

Raman Dator Celui Care Mil Face
Sus In jos
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

[RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Empty
MesajSubiect: Re: [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner   [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 11:18 pm

ce semnatura are blackhawk ma?
si nu puteai sa ceri doar o chestie tie iti trebuie 3 deodata...apropo tu nu erai designer??



O sa le fac dar probabil nu pe toate, apropo banner si semnatura poate fi acelas lucru...le poti face la aceleasi rezolutie
Sus In jos
CaRbOn;X
V.I.P
V.I.P
CaRbOn;X

Mesaje : 41
Data de inscriere : 22/09/2010
Varsta : 25

[RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Empty
MesajSubiect: Re: [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner   [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 11:21 pm

exp vreau semnatura sa fie aporape dar nu mult ca a lui BlackHawk si banerul vreau sa fie ca al tau numele de pe poza ta si sa fie in loc de robot sa fie ceva mai misto asa sa fie bannerul

O sa raman dator
Sus In jos
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

[RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Empty
MesajSubiect: Re: [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner   [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 11:40 pm

BA! ce semnatura are blackhawk te-am intrebat ca nu are nicio semnatura...apropo tu sti ce e aia?
Sus In jos
CaRbOn;X
V.I.P
V.I.P
CaRbOn;X

Mesaje : 41
Data de inscriere : 22/09/2010
Varsta : 25

[RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Empty
MesajSubiect: Re: [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner   [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Icon_minitimeMar Feb 22, 2011 7:11 pm

exp vreau numai un avatar tare si o semnatura cum crezi tu ca ii fain sa mai misto cheers cheers cheers afro afro
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

[RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Empty
MesajSubiect: Re: [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner   [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Icon_minitimeMar Feb 22, 2011 8:17 pm

Eu iti sugerez exp sa dai respins..ca nu prea are rost.Sa nu sti ce vrei ?!Atunci postezi de dragul de a posta?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

[RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Empty
MesajSubiect: Re: [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner   [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Icon_minitimeMar Feb 22, 2011 8:33 pm

de acord! si oricum pe tine nu te-am mai vazut pe forum (stiu ca ai avut numele tyrr sau ceva de genu) dar ai fost inactiv, cand o sa devi activ si o sa sti ce vrei mai vorbim
Sus In jos
Continut sponsorizat




[RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Empty
MesajSubiect: Re: [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner   [RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner Icon_minitime

Sus In jos
 

[RESPINS] Va rog imi faceti si mie o semnatura,avatar si banner

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Photoshop :: Cereri imagini !-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente