Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Spiridusul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
suntCodat
V.I.P
V.I.P
suntCodat

Mesaje : 226
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Piatra Neamt

Reclamatie Spiridusul Empty
MesajSubiect: Reclamatie Spiridusul   Reclamatie Spiridusul Icon_minitimeMier Mar 16, 2011 3:33 am

Nick acuzat: Spiridusul
Ip acuzat: nu`l am
Mapa / Harta: de_dust2x2
Motiv / Acuzarea: eram 22 de oameni pe de_dust2x2 si in loc sa puna o harta mai mare el pune de_dust2_long2
Dovada / Martori:CorrupteD, RED, mvp, DaN si multi alti

Va rog sa luati masuri!
Sus In jos
Shade
V.I.P
V.I.P
Shade

Mesaje : 183
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Petrosani

Reclamatie Spiridusul Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Spiridusul   Reclamatie Spiridusul Icon_minitimeMier Mar 16, 2011 5:04 pm

poate a gresit
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie Spiridusul Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Spiridusul   Reclamatie Spiridusul Icon_minitimeMier Mar 16, 2011 9:59 pm

o greseala......se mai intampla
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie Spiridusul Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Spiridusul   Reclamatie Spiridusul Icon_minitimeMier Mar 16, 2011 10:01 pm

Nu cred ca a fost intentionat ....
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
CorrupteD
V.I.P
V.I.P
CorrupteD

Mesaje : 17
Data de inscriere : 22/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Tg-Mures

Reclamatie Spiridusul Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Spiridusul   Reclamatie Spiridusul Icon_minitimeJoi Mar 17, 2011 12:21 am

Bun deci cum o fost faza...eram p he_dust2x2 ca ala clar nui de_ si din prosteala tot vorbeam de c sar intampla dak ar pune d2 long2 atuncea,spiridusu a dat la vot(din gluma mult probabil) si vro 5 min eram pe d2 long2 si dupa aia a pus d2,deci sincer,nu cred ca avea intentia sa lase harta aia pana la sfarsit. Si sincer suntcodat,asta nui motiv de a reclama un admin,din opinia mea macar Smile)
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Spiridusul Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Spiridusul   Reclamatie Spiridusul Icon_minitimeJoi Mar 17, 2011 12:57 am

CorrupteD a scris:
Bun deci cum o fost faza...eram p he_dust2x2 ca ala clar nui de_ si din prosteala tot vorbeam de c sar intampla dak ar pune d2 long2 atuncea,spiridusu a dat la vot(din gluma mult probabil) si vro 5 min eram pe d2 long2 si dupa aia a pus d2,deci sincer,nu cred ca avea intentia sa lase harta aia pana la sfarsit. Si sincer suntcodat,asta nui motiv de a reclama un admin,din opinia mea macar Smile)

Opinia ta chiar nu conteaza atata timp cat nu esti admin.. Si eu Sunt PRO RECLAMATIE .
MOTIV?: CUM Te SImti sa bagi d2_long si sa joci 11 vs 11? iti zic eu ca chiar si atunci 5 min alea.. din 11 vs 11 au ramsa 6-6 asa cel mai sigur..! Cred ca saraci se plictisise cat d2 jucase..!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Spiridusul Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Spiridusul   Reclamatie Spiridusul Icon_minitimeJoi Mar 17, 2011 2:34 am

PRO .
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Spiridusul Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Spiridusul   Reclamatie Spiridusul Icon_minitimeJoi Mar 17, 2011 1:31 pm

eu sunt contra...si ce ati vrea voi sa ii se faca pentru ca a schimbat mapa la gluma?
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie Spiridusul Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Spiridusul   Reclamatie Spiridusul Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Spiridusul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente