Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Eu sunt drop

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
HeTpe3BbIu
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 23
Data de inscriere : 04/02/2011

Eu sunt drop Empty
MesajSubiect: Eu sunt drop   Eu sunt drop Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 12:10 am

Nume: Andrei
Nick: Drop*16][HeTpe3BbIu
Id de mess: andrei.pascari
Id steam: andrei.pascari
Motivul pt care vrei slot: unu face cerere de slot pe numele meu
Numarul de ore jucate (minim 25): am
~>alorsme sa te f*T acum cum vrau eu ok????
dragi admini cu respect din partea mea rog sa va uitati la cereri de slot mai jos si sa vedeti mai demult cu ce nume eram inregistrat pe forum si acuma sunt tot pe acest nume !!! in cererea ceia a fost indicat id-ul meu de mes "andrei.pascar" daca vreti sa va convigeti intrati in cererea de slot de mai demult!!!! si datii ban pe ip lu alorsme ca joaca cu numele meu si F*te capul ca este drop!!!
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Eu sunt drop Empty
MesajSubiect: Re: Eu sunt drop   Eu sunt drop Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 12:57 am

Are dreptate...m-am uitat la cereri slot si am vazut ca intradevar acesta este adevaratul drop care o fost banat...uitati:
https://infernal.forumgabon.com/t1306-cerere-drop16hetpe3bbiurespinsmai-joaca
https://infernal.forumgabon.com/t1383-cerere-drop16hetpe3bbiu

Mi s-a parut ciudat de la inceput ca a cerut unban pe numele drop dar am realizat ca el vroia defapt exp-ul....+1 la partea cu purtarea ...drop originalul era mereu batut in cap si mereu il durea fix undeva de i se deadea ban sau i se facea reclamatie.......defapt cine esti tu mai alorsme si ce vrei sa demonstrezi?
Sper sa se faca dreptate cu copii astia distrusi si fara viitor care vor sa fure munca(exp-ul) altor persoane.
Sus In jos
HeTpe3BbIu
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 23
Data de inscriere : 04/02/2011

Eu sunt drop Empty
MesajSubiect: Re: Eu sunt drop   Eu sunt drop Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 1:14 am

DauLaPeste salut fraere Smile apropa imi cer scuze ca ne certam in trecut .... mai mult nu se va repeta Wink
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Eu sunt drop Empty
MesajSubiect: Re: Eu sunt drop   Eu sunt drop Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 1:19 am

ok Very Happy succes cu recuperarea numelui
Sus In jos
HeTpe3BbIu
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 23
Data de inscriere : 04/02/2011

Eu sunt drop Empty
MesajSubiect: Re: Eu sunt drop   Eu sunt drop Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 1:44 am

ms Wink
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Eu sunt drop Empty
MesajSubiect: Re: Eu sunt drop   Eu sunt drop Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 12:18 pm

nu o sa dau slot la niciunul , het nu primeste pt limbaj si alorme nu primeste ca het a facut cerere si mai inainte ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




Eu sunt drop Empty
MesajSubiect: Re: Eu sunt drop   Eu sunt drop Icon_minitime

Sus In jos
 

Eu sunt drop

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Slot-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente