Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie gont1

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:20 am

Nick acuzat:gont1
Ip acuzat:nu e nevoie
Mapa / Harta:de_dust2x2
Motiv / Acuzarea:cand este singurul admin de pe server..isi cam ia lumea in cap. nu lasa lumea sa stea spect pt ca asai vine lui . + insulta .
Dovada / Martori:http://www.girlshare.ro/2057558.8 <<<http://www.girlshare.ro/2057562.1 <<<<< il muta pe pe PuMa << intentionat la o echipa pt ai strica rankul.
http://www.girlshare.ro/2057566.5 <<<< kick pt ca vbea la tel. < a stat 1 min spect




Martori : ^U^ | *PuMa* ,DaNnYeL , ^Darkness^
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:44 am

1)deja minti...,,singurul admin de pe sv dar martori,,DaNnYeL,,care este ADMIN se stie...
2)eram pe sv de 10 min si nu mai intrau la joc,le-am dat chiar yo kick
3)au si amenintat


categoric dupa tot ce am vaz yo si tot ce sa intamplat sunt



C O N T R A
Sus In jos
^Darkness^
V.I.P
V.I.P
^Darkness^

Mesaje : 73
Data de inscriere : 17/03/2011

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:44 am

Ma adevaru e k nusi ia lumean cap gont dar va lasat spec aproape toata harta si va tot anuntat spec in/out si chiar are dreptate k doar nu intrii sa ocupi spatiu sa stai spec...ori esti activ ori out ii dau dreptate lu gont si sunt cu el....si cu insultatu gont nu insulta fara motiv sau k asa ii sa sculat lui... dak ii se vb neadecvat ras si el la insulta si asta rar....asa k prin urmare gont are dreptate si nui tin partea k nush ce dar are dreptate
Sus In jos
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:48 am

eram 10 playeri pe srv.ce sa ocup si dany..problema a fost inainte sa intrii tu pe server tiam mai spus. PuMa* a spus ca merge 2 min sa vb la tel..gont nu a asteptat nici macar 1 min. ia dat kick dupa acceia am inceput sa stau spect certanduma cu gont, iar dupa asta ai aparut si tu danny. deci nu am mintit ... cand sa pus puma spect mai era timeleft aproximativ 2 min ,nu sa schimbat mapa si a primit kick de la gont.



Edit: Te rog frumos sa faci poza unde am amenintat.


Ultima editare efectuata de catre AlexSH in Sam Apr 09, 2011 5:51 am, editata de 1 ori
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:50 am

chiar mi-au sarit nervii si i-am zis "taci in mama dracu"
kappa de ce nu zici ca mi-ai zis cas "batut in cap"
si faza cu puna a zis "so iau pe mata ".....iar eu iam zis sa vb frumos ca nu e in jungla la care el imi rasp nu vb cu tn ba vb cu prietenu meu ...vb cu vreu


ba baieti 1 min vam lasat eu spect ? de la puma a inceput totul unde te-ai bagat u kappa avocatu'
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:53 am

Gont. in primu rand a zis "Alex hai mai repede ca i-au pe mata " << in gluma catre mine. si dupa ce ai spus ca nu e din jungla a zis ca isi permite cu mine pt ca eu il las;).. si nu a injurat dupa ce ai zis sa nu mai injure


Edit: Prima data gont, da . nici macar 1 minut defapt. ai dat kick(inainte sa fiu spect si eu ) si dupa accea am inceput sa stam spect(o perioada mai lunga).. pt ca era ceva de lamurit acolo.
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:55 am

deci pe servar sau pe forum nu se permit jignirile sau injuraturile char daca va permiteti



ma dc esti u prima persoana ca imi zice asa ceva de 2 luni tu crezi ca sunt prost ,tapit ce am cu ei daca stau 1 .2. 3 ... 5 min daca zic si vb frumos ...cum sa las pe puna daa e tare in gura



sa vina playerii sau admini care i-am jignit eu


Ultima editare efectuata de catre gont1 in Sam Apr 09, 2011 5:58 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:56 am

din pacate yo cand am intrat pe sv gont nu va dat kick ci yo v-am dat exact dupa 10 min..deci cele 2 au expirat...si am vaz cum il amenintati pe gont cu motivul k va dat kick.......fratilor yo v-am dat kick el nu are nici o vina dc nu intelegeti?
Sus In jos
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 5:58 am

S-a oprit din injurat;) . Si dupa accea ai cautat orice motiv sa ii dai ban\kick\gag. Pt orice il luai ca vinovat< si recunoaste ca astai motivu pt kickul ala..


Edit: DaNnYeL , din pacate tu nu intelegi, noi nu ne plangem pt kickurile primite de la tine !!!! Pentru cele primite inainte de sosirea ta pe server....tu nu ai fost de la inceput pe srv.
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:00 am

dezi mai spun odata RESPECT REGULILE si aplic regulamentul pe kappa si pe Puma ...am incercat sa nu ma cert cu voi dar voi va trageti de sireturi cu mine
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:03 am

ba motivul pt kick e ca dupa 10 min dupa ce am intrat yovoi nu raspundeati si v-am dat kick..(voi sunteti batuti in cap?) v-ati luat de gont pt k yo v-am dat kick...si nu va injurat deloc dimpotriva voi il amenintati....
Sus In jos
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:03 am

Atata timp cat tu ne insulti,cauti orice motiv pt a ne da kick\ban..clar ca nu ne vom uita la tine,si facem ceva.

Edit: Deci "taci in mama dracu" nu e injuratura?...si i-am zis cai batut in cap pt ca el imi zicea mie ca nu stiu ce vorbesc.<


Ultima editare efectuata de catre AlexSH in Sam Apr 09, 2011 6:06 am, editata de 1 ori
Sus In jos
next
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 22/03/2011

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:06 am

da bai daniele tu nu intelegi ca ce o fost mai imp so intimpla inainte sa intri tu ? el se lua de mine din orice si bai gont mai vreau sa iti zik ceva is next Razz
Sus In jos
next
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 22/03/2011

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:11 am

si cand iam zis ca nu injur sa enervat de am crezut ca crapa acolo in fata la calc =)) si lam intrebat daca sa enervat si atunci mia zis "dute in mam dracu"sau cam asa
Sus In jos
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:12 am

Din momentu acela a inceput sa caute orice motiv ca sa ii dea ban ba chiar a zis "daca calci gresit zbori " < asta e ameninare dany
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:15 am

da nu e normal ...si eu daca am cod iau ban chiar ionut a zis ca el daa e prins cu wall sa-l banam

next tu de cine vb?
vezi ca minti ca e prima data cand scapa o jignire Smile)
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:16 am

KappAaaa : vedem noi maine patroane
KappAaaa : lasa ca mai vedem
astea nuss amenintari?
Sus In jos
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:19 am

Danny...dar tu de ce nu ai arati si amenintarile lui?...si in primu rand nu am zis lasa ca mai vedem..< am zis mai vedem patroane maine<
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:22 am

Va rog eu frumos lasati sa vb si ceilalti kid ,shadow dubios caddy drog etc
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:29 am

pai i-ai zis uh lasa k mai vedem si el normal k tia ras in mod normal ,,las k mai vedem,, cum zice gont sa ii lasam si pe ceilalti sa vb...
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:30 am

gont1 a scris:
Va rog eu frumos lasati sa vb si ceilalti kid ,shadow dubios caddy drog etc




asteptam parerile voastre






I love you
Sus In jos
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 6:33 am

Danny el a zis primu ca dak vrem sa zburam....si dupa aceia am zis ca lasa ca mai vedem noi patroane ..< macar nu mintii ca sa il scoti...fii sincer
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 12:04 pm

DaNnYeL a scris:
KappAaaa : vedem noi maine patroane
KappAaaa : lasa ca mai vedem
astea nuss amenintari?


trebuie ss. Asta e facatorie pt ca eu din stiu el are numele ^U^ | Kappa nu KappAaaa
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 1:33 pm

Mda..M`am chinuit sa citesc pe aici..de vreo 2 ori si insfarsit am inteles ce sa intamplat..Deci si pe mine ma enerveaza cei care stau spec...Mai ales cei care stau spec pentru a face nisti H in Plus.! Deci chiar daca gont1 nu a actionat cum trebui... Acuma lasatil in pace... Fiecare mai are o zi proasta...! Deci zic sa incetati cu cearta si cu toate astea..

@kvdk... Inteleg ca ii fractu.... Dar sa sti ca poate el si`a schimbat niku in KaaaPaaa sau cum o fi... ! Asa ca.. Danyel este admin pe servar si totodata avem incredere in el si in ce spune.. Pentru ca practic este un martor...!

Zic sa inchideti acest topic!!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitimeSam Apr 09, 2011 1:54 pm

Greseste si el ... repede mai sariti pe el. Restu a spus licoare.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




Reclamatie gont1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie gont1   Reclamatie gont1 Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie gont1

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente