Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 mi-a dat ban PERMANENT

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 12:51 am

Nick acuzat:s1ck
Ip acuzat:il stiti voi
Mapa / Harta:de_dust2
Motiv / Acuzarea: lol! mia dat ban permanent
Dovada / Martori:martori erau multi..


-i-am dat ban 30 min pt ca ma injura pe chat admin si l-am atentionat ,si mia dat ban permanent...nush ce a avut ionut in cap cand ia dat ADMIN


lol!


Ultima editare efectuata de catre DaNnYeL in Mier Mai 11, 2011 3:20 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 12:53 am

era un admin vechi , repet era
Sus In jos
http://fullmp3.ro
s1ck
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 05/11/2010

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 12:57 am

Ma faci pe mine prost ? Tu esti pt ca dai ban unui admin care sta spec.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 1:07 am

ti-am zis ce faci nu joci? si ai zis ,,ce plm vrei,,? si inainte de asta pe mapa de_aztec am fac poze la 2 si ai zis ,,ce tampit e asta,, imi pare rau ca nu te-am banat atunci macar imi luam de o grija sincer....scz limbajul folosit (si ai inceput sa ma injuri pe chat admin)
Sus In jos
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 1:25 am

De acord cu DaNnYeL:)Am fost martor la tot evenimentu...Nu te supara pe mine s1ck...nu am nimic personal cu tine dar ai si tu cateodata niste apucaturi:|Ma rog...mie nu mi-ai gresit cu nimic dar nu trebuia sa il iei asa tare pe DaNnYeL,el doar te-a intrebat...As propune sa va cereti scuze amandoi unu de la altul si sa terminam balciul:)Nu isi are rostul:PBft
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 1:42 am

nu stiu ce sa zic il cunosc pe s1ck si nu cred ca plange acuma ca nu mai are admin Smile) e un player vechi care are stilul lui de adminat...tin minte cate probleme erau acum un an doi cu acel admin RaVeN care primea ban din 10 in 10 min de la s1ck si quest dar o merita si el acuma nu stiu...decideti voi eu nu cred ca ar fi fost necesar sa ii scoti adminul pentru asta Smile si dannyel schimba si tu numele postului ca nu suntem in codru...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 1:49 am

Daniel nu mai fii asa de "piz***" , daca am analizat bine tie cand iti cere un player socoteala sau te intreaba ceva dai un raspuns asemnator ...inca putin si il banezi...dar cum ei sunt incepatori sau nu vor sa iti faca reclamatie. RESPECT!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 1:59 am

nu ii banez fara motiv,si la s1ck chiar a fost un motiv.
-nu sa plans nimeni ca a luat ban 30 min cat dau eu,chiar s.au bucurat:))...nu dau ban ,,permanent,,pentru asa ceva...
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 7:38 pm

*(Shadow^_^Blyde)* a scris:
De acord cu DaNnYeL:)Am fost martor la tot evenimentu...Nu te supara pe mine s1ck...nu am nimic personal cu tine dar ai si tu cateodata niste apucaturi:|Ma rog...mie nu mi-ai gresit cu nimic dar nu trebuia sa il iei asa tare pe DaNnYeL,el doar te-a intrebat...As propune sa va cereti scuze amandoi unu de la altul si sa terminam balciul:)Nu isi are rostul:PBft
asta se mai baga mult....referitor la reclamatie contra
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 2:58 am

da dubios dar el era pe sv cand sa intamplat,
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 5:28 pm

baaaa daca te a injurat adu odata dovada sa vedem si noi...
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 6:30 pm

Am o intrebare Dubios , cu tot respectul ESTI PROST? da shadow_blyde ce naiba e ma?BA VOI SUNTETI CHIAR COPII, UN MARTOR NU E O DOVADA? CE PLM DE COMUNITATE E MA? CE DOVEZI MAI VREI? UN MARTOR E MAI MULT DECAT O POZA......sa mor eu dati-mi warn da nu am cu cn vorbi astia nu stiu cei cu iei frate....
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 8:10 pm

Citat :
-i-am dat ban 30 min pt ca ma injura pe chat admin

Wink ... Cum PLM Vede asta PE CHAT ADMIN? sau E admin? si nu stiu eu ..
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
s1ck
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 05/11/2010

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 8:30 pm

Inchideti ma topicul ca astia deja o dau in SF-uri Laughing
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 10:02 pm

ba DanYele cu tot respectul iti spun....Tu MAI MINTI MULT? vad ca suferi mult dupa admin fara suparare....
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 10:51 pm

T.C.
Sus In jos
http://fullmp3.ro
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 10:58 pm

sorata minte ma..pe de_aztec si am zis asta mi-a zis ca sunt tampit,voi ce nu intelegerti?am inceput sa vb pe y dupa a inceput sa vb pe chat admin...voi nu ati fost acolo deci nu stiti nu vorbiti...si shadow a vaz cand mi-a dat ban nu mai comentati aiurea



VA AMINTESC CA,DACA SHADOW ACCEPTA URMATOAREA MEA OFERTA DE CUMPARARE A FORUMULUI/SV VOI FACE CURATENIE,LASATI TUPEUL CA O SA DAU MULT SI O SA IAU TOTUL,TOATA MUNCA VOASTRA O SA SE FACA PRAF, SI EU NU SUFAR DUPA DMIN Smile))=)))) STAI LINISTIT DUBIOS POATE TU SUFERI DAR EU NICI DECUM,Smile)
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 11:38 pm

Mda.. eu chiar m-am saturat.. Eu va zic Pa-Pa de acum.. Deja sa ajuns prea departe...Pacat de communitate.. ca era una dintre cele mai bune... Succes.. Eu ma retrag definitiv.. de data aceasta.. Smile La revedere..Wink shadow poti sa imi iei accesul pe forum... Dar iti zic faci cea mai mare prostie daca vrei sa ii vinzi forumul.. Ca pana la urma nu ai depus doar munca aici .. ci si suflet.. Hai Bafta .. Salut si Sper sa ne mai Vedem..
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 11:57 pm

Cat negatism !Cate fite! Cata PZI**ALA !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 12:06 am

deja va e frica ba? fugiti?Smile)
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 12:44 am

danyele iti spun sincer esti un om cu o minte de copil de gradinita....numi vine sa cred ca exista asa oameni incompetenti si disperati de a se razbuna.Frate iti dau un sfat maturizeazate si nu te mai da mare si tare pe langa shadow...iti spun eu ca daca nu erai verisor cu ionut tu ne lingeai talpa de la pantofi pentru a obtine un mic rol in comunitate....si daca eu sufar dupa adimin atunci tu esti un disperat dupa putere si dupa admin...si apropo shadow de ce frate vrei sa vinzi forumos/sv?nu stiu ce te a determinat..... dar ma rog faci cum vrei....
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 1:27 am

licoare a scris:
Mda.. eu chiar m-am saturat.. Eu va zic Pa-Pa de acum.. Deja sa ajuns prea departe...Pacat de communitate.. ca era una dintre cele mai bune... Succes.. Eu ma retrag definitiv.. de data aceasta.. Smile La revedere..Wink shadow poti sa imi iei accesul pe forum... Dar iti zic faci cea mai mare prostie daca vrei sa ii vinzi forumul.. Ca pana la urma nu ai depus doar munca aici .. ci si suflet.. Hai Bafta .. Salut si Sper sa ne mai Vedem..
La fel si eu ,nu mai stau dupa toti.....restu a zis licoare ,La revedere !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 2:38 am

Frate...nu era vorba de vazut ca l-a injurat...era vorba ca ia dat ban permanent:|Si Dubios...cand imi va zice Shadow_Killer sa nu ma mai bag nu o sa ma mai bag...ok?:)Doar pentru ca ai grad mai mare ca mine nu inseamna ca tre' sa ma privesti ca pe un nimic:-jHai sa fim seriosi acuma...Si asa raul a fost facut:)Shadow_Killer asteptam parerea ta frate:-s
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 2:46 am

Hai salut eu nu mai stau in comunitate cu Dannyel poate mai vorbim pe mess cu unii...
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 2:58 am

dannyel termina ca nu vand nimic , asa ca termina si vedetiva fiecare de treaba voastra T.C. si asa sa ramana
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




mi-a dat ban PERMANENT Empty
MesajSubiect: Re: mi-a dat ban PERMANENT   mi-a dat ban PERMANENT Icon_minitime

Sus In jos
 

mi-a dat ban PERMANENT

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente