Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 unban madJACK

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
claiudiu
Banat
Banat
avatar

Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/04/2011

unban madJACK Empty
MesajSubiect: unban madJACK   unban madJACK Icon_minitimeDum Mai 29, 2011 8:32 pm

Nick:madJACK
Ip:89.35.81.216
Admin(adminul care te-a dat ban):asta nu stiu!!
Harta:nici asta
Ziua/Ora:de astazi imi arata serveru notresponding
De ce crezi ca ai primit ban:nu stiu sigur dak am luat ban,dar serveru e not responding si aici pe forum arata ca ii online!Neutral
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban madJACK Empty
MesajSubiect: Re: unban madJACK   unban madJACK Icon_minitimeDum Mai 29, 2011 10:47 pm

nu cred ca ai ban ma,totusi :-?? Smile)
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

unban madJACK Empty
MesajSubiect: Re: unban madJACK   unban madJACK Icon_minitimeDum Mai 29, 2011 10:52 pm

incearca sa pui iar la favorite serverul 94.176.163.9:27015 , am auzit la mai multi ca uneori le apare sv offline si cand il puneau iar la favorite le mergea , incearca si tu , cine stie ... sau daca nu scrie in consola connect 94.176.163.9:27015 si daca ai ban iti scrie "you are banned on this server" sau ceva de genul asta
Sus In jos
http://fullmp3.ro
claiudiu
Banat
Banat
avatar

Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/04/2011

unban madJACK Empty
MesajSubiect: Re: unban madJACK   unban madJACK Icon_minitimeLun Mai 30, 2011 6:35 pm

am incercat sa bag la favorite dar nu`mi apare deloc in lista aia ,nici macar not responding,si cand am incercat sa dau connect in consola scria : Establishing network connection..... retrying.. si nu se conecteaza..am CS-Gothic v6.0 2011
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban madJACK Empty
MesajSubiect: Re: unban madJACK   unban madJACK Icon_minitimeLun Mai 30, 2011 6:47 pm

uite iau eu ip si iti dau unban acuma,dr totusi nu cred ca e asta,daca e network inseamna ca e din alta cauza nu ca ai ban.
Sus In jos
claiudiu
Banat
Banat
avatar

Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/04/2011

unban madJACK Empty
MesajSubiect: Re: unban madJACK   unban madJACK Icon_minitimeLun Mai 30, 2011 6:59 pm

mergeeeeeeeeeee\Very Happy/ merci !!!
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban madJACK Empty
MesajSubiect: Re: unban madJACK   unban madJACK Icon_minitimeLun Mai 30, 2011 7:04 pm

ti-am dat unban,s-ar putea sa fi avut ba, nu cumva ai jucat cu coade si aveai al nume?:-w...hmm/in fine npk si gg




REZOLVAT T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat




unban madJACK Empty
MesajSubiect: Re: unban madJACK   unban madJACK Icon_minitime

Sus In jos
 

unban madJACK

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Unban-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente