Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Unban ReSpawN

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
wildgun
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Ludus ,jud Mures

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 9:48 pm

Nick:ReSpawN
Ip:82.77.129.41
Admin:Nos
Harta:de_dust2
Ziua/Ora:31.05.2011 15:30
De ce crezi ca ai luat ban:Adminul Nos mi-a facut poze si mi-a spus sa intru pe mess sa le trimit. Cand am intrat i-am trimis ultiemele 3 poze de pe dust2 pe care le-am gasit. 2 dintre ele erau cele de care erau nevoie iar ultimul nu era bun. I-am spus ca ii trimit si ultima poza dar a refuzat si mi-a dat ban permanet pentru trimiterea altor poze. Eu nu cred ca ce a facut a fost corect. Pe langa asta am si steam.
SS:
https://2img.net/r/ihimizer/i/dedust20005m.png/
https://2img.net/r/ihimizer/i/dedust20003lq.png/
https://2img.net/r/ihimizer/i/dedust20004ue.png/
Sus In jos
claiudiu
Banat
Banat
avatar

Mesaje : 8
Data de inscriere : 14/04/2011

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 9:53 pm

eu cred ca e pe ciclu! nu are rabdare,se enerveaza prea repede,e prea suspicios! nush ce`i cu el!?!?!!
si mie mi`o dat ban mai nainte ca nu`i mergea netu bine si primea pozele de-ampwlea,toate cu punctuletze si patratele si credea ca le-am modificat,ca am wall,ceea ce e habar n-aveam ca e posibil!!!!
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 10:19 pm

off:shadow imi dai te rog accesele la sectiunea war3?
on:pro


Ultima editare efectuata de catre Dubios in Mar Mai 31, 2011 10:43 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 10:42 pm

Asteptam raspunsul lui No$. Si Dubios vezi ca esti total in off-topic. Pentru acces faci cerere grad
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 10:42 pm

Exista butonul EDIT ! Nu mai fa dublu-post sau voi nevoit sa iti aplic regulamentul si sa iti ispasesti pedeapsa cu o ora de ban pe forum !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 11:27 pm

totusi sa il asteptam pe nos
Sus In jos
NoS
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 13
Data de inscriere : 24/08/2010

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMar Mai 31, 2011 11:47 pm

Mda... in cele din urma a venit si No$ cu un mic raspuns .....
Am cerut frumos pozele si respawn ca un bun player si cinstit ce esti...
mi-a dat pozele "INSA" !!!!!!!! atentie
mi-a dat 2 poze in care se uita aiurea iar in loc de poza nr3 mi-a dat alta...
Bun pana aici sa ziceam ca le-a incurcat .
Apoi dupa circa 5 minute primesc poza nr3....
Dc a durat atat?Very Happy
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 12:11 am

CONTRA
Sus In jos
wildgun
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Ludus ,jud Mures

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 1:37 am

Pentru ca nu am fost la pc si nu am stiut ca am trimis poza gresita.Deabia apoi team intrebat mai tii minte ca dak sunt cele bune shi am vrut sati trimit a 3-a.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 1:41 am

nu ai fost s-au le modificai?
Sus In jos
wildgun
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Ludus ,jud Mures

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 1:45 am

Amu omu nu mai are voie sa bea suc sau sa mearga la toaleta ??Shi ce vrei sa zici prin ''sa le modifici''ca doar o poza nu am trimis-o corect... shi era ultima deci nu aveam cum sa bag wall in ultima poza daca in precedentele nu aveam nu? sau cum sa activez walu in timp ce imi face poze?2 dintre poze le-am trimis la timp.


Ultima editare efectuata de catre wildgun in Mier Iun 01, 2011 1:52 am, editata de 1 ori
Sus In jos
NoS
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 13
Data de inscriere : 24/08/2010

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 1:52 am

Frate stii ceva poate ca in ultima poza se cunostea ceva
adica na era suspecta poza si ce ai zis..
"Hai s-o modific sa nu-si dea seama fraeru de No$"
Dar frate nu-ti merge cu chestii deastea ca erai al baie sau la suc
Te-am asteptat destul.... Nu le-ai dat pe toate BAN !!
Sus In jos
wildgun
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Ludus ,jud Mures

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 1:56 am

Acum Nos as vrea doar sa te pui in locul meu si sa vezi dak poti iesi cumva nebanat... Orice zic tu n-ai crede Dar! am steam si sa zicem ca nu as baga coade pe un sw public ca sa mil baneze, in plus am mai jucat pe sw shi niciodata nu am jucat cu coade shi am postat toate pozele.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 2:38 am

pozele se dau cand se cer nu dupa ce ,,bei un suc sau te duci la toaleta,,asta e o scz
Sus In jos
wildgun
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Ludus ,jud Mures

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 3:02 am

Dar eu nu am avut de unde sa stiu ca o poza nu e buna... findca nu am fost la pc shi am verificat deabia dupa ce am revenit.
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 3:20 am

Contra.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 3:21 am

trebuia sa ii dai pozele si dupaia sa faci ce vrei tu,de acum asa sa faci pana atuncia pa Smile)
Sus In jos
wildgun
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Ludus ,jud Mures

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 3:51 am

Shi eu sunt de acord cu tine. Dar eu credeam ca le-am trimis pe cele bune si poi am fost la baie , dupa ce am revenit am asteptat crezand ca inca le mai verifica. Le-am verificat shi eu shi deabia apoi am vazut ca una nu este buna shi l-am intrebat dak sunt cele bune sa ma asigur ca am gresit si i-am spus ca ii trimit poza care o cere si a refuzat. Dar daca te trece , dupa ce ai trimis pozele daca te trece la baie tu (Danyel) faci pe tine? in plus Nos nu a spus nik ca nu sunt cele bune pana cand eu nu l-am intrebat , trebuia sam-i zica mai devreme nu sa ajung io sa-l intreb.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 3:58 am

hai ca nu faceai chear pe tn,frate aruncai pozele pe mess is fugeai la baie,
Sus In jos
wildgun
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Ludus ,jud Mures

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 4:09 am

Da dar dak sti ca ai trimis pozele bune tu astepti ca adminul sa le verifice nu? ceea ce am facut si eu dupa ce am venit de la baie si am baut suc. Apoi am verificat pozele shi am observat ca una nu este buna, pana atunci Nos nu mi-a spus nimik. Eu l-am intrebat dak sunt bune sau nu , el trebuia sa le fi verificat si sa ma fi atentionat ca una nu este buna si sa-mi ceara pe cea dorita nu sa astepte sa il intreb dak sunt bune sau nu shi cand sa-i zic ca ii trimir poza el sa ma refuze.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 4:10 am

el zice ca ti-a cerut poza dar tu i-ai dat-o dupa 5 minute.
Sus In jos
NoS
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 13
Data de inscriere : 24/08/2010

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 4:28 pm

Eu unul raman de parere ca nu am dat banul aiurea ci, am respectat regulile Smile
Acum astept si parerile celorlalti despre aces incident Very Happy
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 4:42 pm

Daca nu dai toate pozele corecte in timpul impus de admin are dreptul sa iti dea ban. Deci e doar decizia lui No$.
Sus In jos
wildgun
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 31/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Ludus ,jud Mures

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 6:24 pm

Nu e adevarat ce a spus. Nos recunosate ca nu mi-ai spus nik ca nu am trimis pozele ci dupa 5 min eu te-am intrebat dak sunt cele bune shi tu mi-ai raspuns ca nu. Ce nu intelegeti ca eu nu am avut de unde sa stiu ca una este gresita shi ca leam verificat deabea dupa ce am revenit la pc dar Nos trebuia sa ma previna ca am trimis una gresita si sai trimit cea buna , nu sa astepte sa-l intreb eu .... shi dupaia sami dea ban pentru ca nu l-eam trimis la timp. El trebuia sa le verifice si sami zica ca una nu este buna shi sai trimit poza dar el a asteptat 5 min pana l-am intrebat eu dak sunt cele bune. Dak faceam poza sau copiam ce-am vorbit pe mess aveam dovada dar nu am facut asta pentru ca nu credeam ca se ajunge aici Sad.


Ultima editare efectuata de catre wildgun in Mier Iun 01, 2011 7:06 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 6:41 pm

daca nu a iesit nimic in primele nu cred ca ar fi fost ceva in a 2 a,voi ce ziceti baieti? :-?
Sus In jos
Continut sponsorizat




Unban ReSpawN Empty
MesajSubiect: Re: Unban ReSpawN   Unban ReSpawN Icon_minitime

Sus In jos
 

Unban ReSpawN

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Unban-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente