Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 unban LimitLeSS AGAIN

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
n0nam3
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 01/05/2011
Varsta : 35

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 6:40 pm

Nick: LimitLeSS
Ip: 89.38.197.56
Admin(adminul care te-a dat ban): CRED CA VOODOO
Harta: DE_DUST2X2
Ziua/Ora: 13.06.2011/13:30
De ce crezi ca ai primit ban: nu stiu sa-mi spuna el... PROBABIL CA AVEAM 40 CU 5 SCORU SAU CEVA DE GENU... si pt ca striga mihai fbi ala in continuu ca am aim, dar de cine nu zice ala ca are aim...?
ScreenShot(doar daca ti sau facut): nu mi a facut nimic

Rog seriozitate
P.S: sper ca aveti dovezi pt acest ban...

http://www.girlshare.ro/2280533.2



Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 7:20 pm

mihai ala joaca curat in schimb tu cu prietenul tau Last jucati cu aim....si voodoo nu mai are admin,
CONTRA asta e seriozitate...sunteti doar niste lasi care se ascund dupa un cod de tot rahatul...
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:01 pm

Stai asa ca eu nu inteleg? Pentru ce contra? :-?? daca adminu care ia dat ban nu vine cu dovada va primi unban ! si daca tot e vorba de mihai ala.. am aceeasi parere ca a lui LimitLeSS despre el.. e prea se crede prea "jmecher" ca e prieten cu tine dannyel.. eu va zic chiar daca sunteti prieteni nu trebui sa va "neglijati responsabilitatile"


P.S am vazut demo`ul nu are nimik e skill + ca joaca si la sunet.. UNBANED
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:14 pm

nu voodo te-a banat ci eu si aduc dovezi solide intrati la mn la ban list si vedeti
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:17 pm

Ma intreb .. Tu oare ai citit ce am scris eu?:O
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:19 pm

pai licoare eu am dovezi ca avea aim


Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:20 pm

Smile) Doamne .. citeste inca o data.. mai atent.. eu te las poate iti dai seama .. ce am vrut sa zic... daca nu iti voi spune eu .. DESI AM SCRIS ACOLO..
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:21 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img192/2327/unledjv.jpg

licoare intra pe server si scoate ban-ul direct, nu e treaba mea, dar observ ca aici nu sa pronuntat un verdict ?

unii admin isi fac dreaba si stau spec sa se uite pe player dar altii intra dau unban si gata, asa se face? licoare ar trebuii suspendat parerea mea, nu cred ca e prima data cand da unban No
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:22 pm

Dan.. iar te bagi unde nu`ti fierbe oala.. dar te las in pace.. te`as ruga .. daca ai bunavointa sa nu mai postezi. nmk.. pentru ca sigur o sa incep sa ma cert cu tine. si nu vreau.. te`as ruga sa lasi asa.. si sa asteptam sa vina shadow/kid sa`mi zica daca am gresit..

Multumesc...!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:26 pm

aaaa gata
Sus In jos
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:51 pm

licoare a scris:
Dan.. iar te bagi unde nu`ti fierbe oala.. dar te las in pace.. te`as ruga .. daca ai bunavointa sa nu mai postezi. nmk.. pentru ca sigur o sa incep sa ma cert cu tine. si nu vreau.. te`as ruga sa lasi asa.. si sa asteptam sa vina shadow/kid sa`mi zica daca am gresit..

Multumesc...!
daca am dovezi le pot posta cred

edit by licoare: Dovada aia nu arata decat exact ce am zis si eu .. ca i`am dat unban.. atat.. asa ca te rog nu mai spune nmk... ca nu ai zis nmk. nici acuma
Sus In jos
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:56 pm

io stiam ca daca ala care o fost banat nu mai raspunde ramane dar ma rog asteptam si celelalte decizii Smile
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:57 pm

Stai asa ca debea au trecut 2 ore.. crezi ca e disperat sa stea din 5 in 5 min pe forum sa vada daca i se scoate banul?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
n0nam3
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 01/05/2011
Varsta : 35

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 9:02 pm

Dannyel nu mi vine sa cred ceea ce spui u aici, nu ma face sa intru in amanunte... ca am niste conversati cu tine pe mess care nu cred k vrei sa apara pe aici...
V am pus si poza ca sa vedeti ca am steam, da stiu ca o sa spuneti ca sunt coduri si pe steam sincer eu 1 doar odata am vazut si ala a fost prins de mine... cu cod am jucat doar cand era cs 1.5 cand eram si eu mai mic... la varsta care o am nu mi arde de coduri... Multumesc licoare sper sa nu ai probleme, pt ca u chiar faci treaba buna. Smile O zi buna!

Dud frate m am uitat peste 15 min pe forum dupa ce am facut postul nu a aparut nimic dupa aceea m am dus sa invat pentru licenta, am luat o pauza si acum am sa ma apuc din nou, am alte prioritati in viata...

BTW: e mare diferenta intre un cs normal si un war3ft eu am impresia k pe war3ft dai mult mai usor hs daca sti cat de cat bine cs normal... Sper ca intelegeti



Ultima editare efectuata de catre n0nam3 in Lun Iun 13, 2011 9:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 9:14 pm

PRO
Sus In jos
n0nam3
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 01/05/2011
Varsta : 35

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 9:28 pm

Da, m am uitat si eu la demo si intradevar unele hs sunt incredibile dar ala se mai numeste BULAN si dan ala sa se intereseaza pt ca si at cand am luat ban pe numele n0nam3, am facut cerere de unban si a fost aprobata, asta inseamna ca s a dovedit ca eram curat...
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 12:46 am

n0nam3 hai sa fim seriosi esti un codat infect se vede pe tn,si licoare eu m-am uitat la demo pus de dud si am vazut....daca mai ai vreo nelamurire vina pe mess licoare si iti zic exact cea ce vrei sa afli...100% o sa te intereseze ce o sa auzi.
Sus In jos
n0nam3
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 01/05/2011
Varsta : 35

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 1:14 am

daca o sa incepi sa inventezi aiurea o sa fie urat pt k eu o sa fac prinscreen la ecran la arhiva si acolo o sa se vada f bine ceea ce ai zis, si vezi ca esti obraznic asta pt ca platesti nu stiu cat pt adminul ala... u sincer habar nu ai jocul asta 21 de ani nu ti dau si nu stiu ce ti am facut eu tie personal... te rog masuara ti cuvintele... si cand ai dovezi clare atunci vb. Poti da u la cine vrei u, admini cu experienta, demo ul ala si dupa aceea mai vbm... NU MAI FI ASA IRASCIBIL nu de alta dar ma faci sa rad...


M am hotarat sa pun poze cu arhiva mea si conversatia noastra de pe mess...
http://www.girlshare.ro/2281838.9
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 1:18 am

aha si vi tu si ma ameninti pe mess....periculos imi esti Smile)
Sus In jos
n0nam3
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 01/05/2011
Varsta : 35

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 1:43 am

ca sa nu intrati la suspiciuni ca l am luat cu nu stiu ce amenintari asta e tot ce am vb cu el pe mess http://www.girlshare.ro/2281937.9
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 1:59 am

ba tu sti ce inseamna amenintare? ai zis ca pui in arhiva poze cu nush ce..asta nu e amenintare?Smile))
Sus In jos
n0nam3
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 01/05/2011
Varsta : 35

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 2:07 am

pey din moment ce u ma jignesti pe mine si am impresia ca iti permiti cam multe cu mine normal ca le pun sa vada lumea ce fel de om esti si ca esti un admin cu coduri in calculator Smile) doamneeeee
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 2:22 am

Smile)) si daca am coduri in calculator ce ba nu am voie? arata si ce am scris mai incolo, ca am scris ca nu le folosesc niciodata nui asa? hai arata sa vada toti...ba butule nu mai vb aiurea ca o dai in sf
Sus In jos
n0nam3
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 01/05/2011
Varsta : 35

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 5:01 am

vezi ca iar nu ti masori cuvintele, nu conteaza daca le folosesti sau nu le ai in calc, alea nu au ce cauta in calc... si am pus toata conversatia, da ai zis k nu le folosesti si imi ziceai ca imi spune varu tau, de parca eu stiam cine e el sau daca spune adevaru... eu nu am zis ca le folosesti, dar totusi de ce le ti in calc? sa ti ocupe spatiu? fi serios, ai 13 ani?


Totusi se da un verdict, pot sa joc?
Sus In jos
n0nam3
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 01/05/2011
Varsta : 35

unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitimeJoi Iun 16, 2011 11:28 pm

tare nu ati rasp nici pana acum... am vazut k nu am ban deci pot juca in continuare... va salut
Sus In jos
Continut sponsorizat




unban LimitLeSS AGAIN Empty
MesajSubiect: Re: unban LimitLeSS AGAIN   unban LimitLeSS AGAIN Icon_minitime

Sus In jos
 

unban LimitLeSS AGAIN

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Unban-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente