Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Unban MeRRy

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
MeRRy
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 13/06/2011

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:17 pm

Nick: MeRRy
Ip: 89.41.155.160
Admin(adminul care te-a dat ban): nu stiu exact cred ca fuck-off
Harta: d2_dust2
Ziua/Ora: 13.06.2011 / 15:00
De ce crezi ca ai primit ban: aim
ScreenShot(doar daca ti sau facut): fara

De cateva zile ma tot acuza diferiti playeri ca am aim... Astazi un anumit fuckk-off s-a pus spec[nu stiu daca are admin] sa-mi faca demo, n-am avut nimic impotriva, intre timp diferiti jucatori ma tot injurau, o sa se vada pe demo[daca apare].
Am primit ban cred ca de la fuck-off, desi nu stiu sigur daca are admin.

Rog seriozitate si sa comenteze doar cei care au fost pe server, si stiu despre situatie. Multumesc anticipat.

PS: de fiecare daca cand m-i s-au facut poze, de catre vodoo, no$ si inca un admin,numai retin exact care, am fost promt cu pozele si n-am creeat probleme.

Edit: Uitati si poza la ce-mi apare in consola.


Ultima editare efectuata de catre MeRRy in Lun Iun 13, 2011 8:24 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 8:19 pm

Mda.. sa vedem ce are de zis adminu.. daca in 24 de H nu vine cu o dovada vei primi Unban..!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
ReaLitatE
V.I.P
V.I.P
ReaLitatE

Mesaje : 116
Data de inscriere : 12/06/2011

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 9:15 pm

...Dadeai in continu numai hs...tia facut fuck-off cred si demo...si nu fuck-off te-a banat Razz
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 9:15 pm

dovada?
Sus In jos
MeRRy
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 13/06/2011

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeLun Iun 13, 2011 9:30 pm

dar atunci cine m-a banat?

si eu dau hs..pentru ca asa joc eu.. daca vreti va fac demo de fiecare data cand intru..la inceput joc mai prost pana ma obijnuiesc cu jucatorii, cu jocul...si dupa aia e doar o chestiuna simpla.. ca deja stiu ce fac majoritatea..unii dau rush.. altii stau in aceleasi locuri... ma rog, astept demo-ul Smile

si pe tine nu te condamn.. pentru ca e cred prima ta zi pe server, si cand i-ai auzit pe toti ca ma injurau si ma acuzau de aim.. ai zis si tu la fel Smile
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 12:47 am

merry cand ti-am dat eu unban?Din cate vad eu fuck off ala nu are admin..
Sus In jos
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 1:28 am

parerea mea unban pt ca nu exista dovada si nu apare adminul care l-a banat deci PRO
Sus In jos
MeRRy
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 13/06/2011

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeMar Iun 14, 2011 5:45 am

cand m-ai dat unban? ce unban? de la ce aveam ban? ca mi-a mai zis si Dan astazi... daca aveam ban nu aveam cum sa intru ca n-am ip dinamic, e static... probabil era altcineva, daca zici ca ai dat ban...

Astept in continuare demo-ul. revin maine seara cu un preview la topic. Multumesc.
Sus In jos
MeRRy
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 13/06/2011

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 7:58 am

As dori si eu un raspuns. A trecut deja o zi, iar dovada n-a aparut.

Primesc unban sau ramane ban-ul?

Multumesc.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 6:51 pm

i-ai zis nush cui ca am uitat ca ti-am dat eu unban.....nu mai vb aiurea si nu mai fa dublu post...+1warn
Sus In jos
MeRRy
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 9
Data de inscriere : 13/06/2011

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 8:14 pm

ce dublu post ma? nu vezi ca a trecut 1 zi? Neutral OMG

si cu aia cu "i-ai zis nush cui am uitat ca ti-am dat eu unban" tu nu stii de ban-uri si unban-uri dai ?

si ce-am vorbit aiurea?

eu vreau un verdict asupra cereri mele.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 11:58 pm

ba ia mi taci ca tu ai zis ca ti-am dat unban nu ban,eu nu ti-am dat nici un ban nimica...puteai sa faci un edit nu sa faci dublu post,daca nu apare nici o dovada pana diseara iei unban si gata.
Sus In jos
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeJoi Iun 16, 2011 12:04 am

a luat deja unban danyele ca l-am vazut pe sv azi pe la amiaza:D
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitimeJoi Iun 16, 2011 12:50 am

pai si ce naiba vb asta?

T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat




Unban MeRRy Empty
MesajSubiect: Re: Unban MeRRy   Unban MeRRy Icon_minitime

Sus In jos
 

Unban MeRRy

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Unban-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente