Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 cateva pareri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

cateva pareri Empty
MesajSubiect: cateva pareri   cateva pareri Icon_minitimeVin Iun 24, 2011 5:34 pm

Salut veneam odata de la scoala si am vazut un graffiti si mi-am spus ca pot sa fac si eu si am inceput si am desenat pe foi,pe un program numit graffiti studio si am inceput sa fiu destul de bun.Toate bune si frumoase pana cand mi-a zis prietena sa incepet si pe pereti atunci am stat si m-am gandit.Am citit undeva ca daca esti prins primesti amenda si cazier(nush de care)nush nu pre cred faza cu cazieru.Eu locuiesc in Dej dar in vacanta asta merg in Botosani la bunicamea si as vrea pe cnv care sa imi arate sigur cum se fac sau sa imi arate de unde imi iau spray-urile:D
Multumesc anticipat:D
Sus In jos
blum
V.I.P
V.I.P
blum

Mesaje : 103
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26

cateva pareri Empty
MesajSubiect: Re: cateva pareri   cateva pareri Icon_minitimeVin Iun 24, 2011 5:58 pm

Meseria de a da cu spray nu este una usoara,pentru ea ar trebui sa muncesti zi de zi si cu timpul vei avea rezultate ,Daca vei veni in botosani iti voi arata eu de unde iti iei spray-uri.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

cateva pareri Empty
MesajSubiect: Re: cateva pareri   cateva pareri Icon_minitimeVin Iun 24, 2011 6:12 pm

daca pictezi la noi in bt voi chema eu politia:))) glumeam multa bft..
Sus In jos
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

cateva pareri Empty
MesajSubiect: Re: cateva pareri   cateva pareri Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 12:45 am

ms mult:Dnu tie danyele:))
Sus In jos
Continut sponsorizat




cateva pareri Empty
MesajSubiect: Re: cateva pareri   cateva pareri Icon_minitime

Sus In jos
 

cateva pareri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Spam Zone :: Discutii Libere-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente