Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 cerere unban

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

cerere unban Empty
MesajSubiect: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 6:27 pm

Nick:DauLaPeste
Ip:109.99.33.183
Admin(adminul care te-a dat ban):Dannyel
Harta:de_inferno2x2
Ziua/Ora:Acum 10 minute
De ce crezi ca ai primit ban:reclama
ScreenShot(doar daca ti sau facut):nu
Eu joc pe server cu bind "p" changerace, si zilele trecute am intrat pe alte servere k ma plictiseam,in fine azi intru pe infernal si dau "p" si vad ca apare reclama de la un server si iau gag....un jucator imi zice cum sa scap de reclama si zice pe chat " NU IL BANATI CA I-A FOST BINDATA TASTA". Am scapat de problema,am dat use defaults la keyboard si mi-am cerut scuze pe admin chat deoarece mi-a fost bindata tasta....nu au trecut 5 secunde si ma trezesc cu destroy din partea lui dannyel......incep sa cred ca nici playerii cinstiti nu mai pot sa joace pe server din cauza unuia ca dannyel a carui nesimtire intrece orice limita....macar daca faceam intentionat dar daca is copii retardati in lumea asta care iti bindeaza tastele cu reclame eu ce vreti sa fac?...
Sus In jos
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 7:07 pm

Pro unban am fost si eu pe sv cand i sa intmplat.Si mie mi s-au bindat tastele si luam gag ma rog nu conteaza asta...nu a facut intentionat
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 7:12 pm

Faza cu "din cauza adminilor ca dannyel " e gresita. El trebuie sa execute playerii care fac reclama deci nu e vina lui. Cat despre bind ... eu te cred dar tot reclama se numeste...
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 7:15 pm

era suficient un simplu ban de 10 minute zic eu avand in vedere ca nu a fost cu intentie...daca faceam intentionat si spamam pana nu mai puteam da man zic si eu destroy...eu zic ca a exagerat avand in vedere ce are cu mine
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 7:42 pm

asta e o minciuna,ai vrut sa vezi ce se intampla ....:nu e greseala mea ca ai facut tu RECLAMA,sti ca nu ai voie + ca nu-mi pasa de bindu tau ,trebuia sa iti dai seama ce faci.
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 8:01 pm

DaNnYeL a scris:
asta e o minciuna,ai vrut sa vezi ce se intampla ....:nu e greseala mea ca ai facut tu RECLAMA,sti ca nu ai voie + ca nu-mi pasa de bindu tau ,trebuia sa iti dai seama ce faci.
Tu ai gandit macar un pic cand ai scris asta?
1.Cum imi zici mie ca e o minciuna cand nu ai argumente ca s-o demonstrezi? intra pe serverul ala si sa vezi ca daca ramai jumate de ora pe el o sa ai si tu bindul ala.
2.Cum adica am vrut sa vad ce se intampla ..adica eu is prost si nu stiu regulile si pedepsele serverului,mai degraba nu le stii tu ca pentru tine nu exista pedepse ca tu esti mare ciumeg.
3.Trebuia sa imi dau seama ce fac.....daca intri tu jumate de ora pe serverul ala si ti se bindeaza o tasta..apoi tu iesi de pe server si intri pe infernal si apesi tasta aia(Fara sa stii ca e bindata) cum anume vrei sa imi dau seama
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 8:16 pm

PRO
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 8:24 pm

mdea..ai repetat de 2 ori aceleasi cuvinte,deci puteai face un post injumatatit,am o intrebare,joci de mult timp pe serverul ala?
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 10:55 pm

PRO !

PS: Esti robot? Use your brain .
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:53 am

DaNnYeL a scris:
mdea..ai repetat de 2 ori aceleasi cuvinte,deci puteai face un post injumatatit,am o intrebare,joci de mult timp pe serverul ala?
Daca nu ai inteles tu ce am vrut sa zic nu inseamna ca am repetat Smile)....si nu joc de mult timp pe serveru ala....am intrat asa aiurea ca l-am gasit la find servers ca ma plictiseam si apoi am iesit ca era panarama serveru...scrie totul in postul ala gigantic....te rog frumos
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 4:14 am

iti dau unban,dar data viitoare indiferent ca faci reclama din greseala sau nu iei ban.

T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat




cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitime

Sus In jos
 

cerere unban

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Unban-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente