Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 reclamatie FBI Mihai

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
M1ha1C
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/06/2011

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeLun Iun 27, 2011 8:33 pm

Nume: Mihai
Nick pe server: M1ha1C
Varsta: 20
Id steam:
Id mess (optional):
Hobby-uri:Sa ma joc
Ocupatia/meseria: student
Jocul preferat: Cs
Reclamatie : Astazi, 27 iun 2011, am luat ban pe server de la unu dintre admini, fiind pe modul spectator pe nush ce motiv. FBI.Mihai sau cum s-o scrie ma ameninta ca mi-a faut demo. Daca asta este motivul banului atunci as dori si eu sa vada si alti admini demo-ul (sau macar unu care are experienta in cs) si sa isi dea cu parerea. Harta era minidust2 , jucam cu vampir.
Adevaratul jucator cu coduri era RED (playerul harrBUZZ poate sa confirme) care a mai luat ban cu o zi inainte si nush cine i l-a scos. Este trist ca unii dintre admini nu isi fac treaba, cum ar trebui sa mai rau nu au nici o legatura cu jocul. Scuze dak am ofensat pe cineva astept reply, si daca se poate sa se uploadeze si demo ul as fi chiar incantat.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 1:08 am

RED are ip dinamic,+ ca playeru acesta nu cred ca e codat,adminul care ti-a dat ban nul sti?
Sus In jos
M1ha1C
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/06/2011

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 3:32 pm

Parca bau il chema pe admin. Stiu ca atunci cand am luat ban era si el era si spiridusul pe server da am vorbit cu spiridusul si a zis ca el nu a dat.
A, si crede-ma ca e , zicea chiar el ca s-a suparat si a bagat cod. Sa vezi ce scoruri facea dupa aceea Smile
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 5:53 pm

ba mihai nu e codat,nici nu stie sa foloseasca coduri,eu il cunosc bine.....
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 6:03 pm

Citat :
Adevaratul jucator cu coduri era RED

DanNyel? tu chiar nu citesti ce a scris? el?..Neutral nu a zis ca mihai avea cod.. RED este cel acuzat de fapt.. doar ca asa a scris el la titlu.. Oare este asa greu sa gandesti? cat despre ban.. iti dau eu Unban pentru ca nu a aparat nici o dovada in privinta banului

P.S daca poti lasa si un ip.. ca sa iti scot banul.. ?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 6:28 pm

eu nu am citit tot licoare,scz e greseala mea,atunci sa scrie reclamatie RED nu mihai,
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 10:26 pm

PRO
Sus In jos
M1ha1C
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/06/2011

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 1:09 am

Ms de unban licoare si da daniel nu ziceam de FBI.Mihai ca e codat ci de RED, insa ziceam ca din cauza lui am luat ban atunci ca a zis ca mi a facut demo si imediat mi a dat adminu acela bau ban.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 1:15 am

sincer nu iti inteleg cererea,e un fel de prezentare-reclamatie....in fine..daca sa rezolvat putem inchide ...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 2:15 am

PRO
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
M1ha1C
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/06/2011

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 4:01 pm

Da s-a rezolvat mi-a ridicat licoare banul.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 12:05 am

T.C
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 12:27 am

Eu sincer nu ma inteles nimic din topicul asta =))
Sus In jos
Continut sponsorizat




reclamatie FBI Mihai Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie FBI Mihai   reclamatie FBI Mihai Icon_minitime

Sus In jos
 

reclamatie FBI Mihai

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii playeri-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente