Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Danyel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kobald
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 6
Data de inscriere : 24/06/2011

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 3:43 am

Nick: Danyel
IP: nush
mapa: inferno 2x2
dovada : Uitativa in log , incepand cu ora 22:32 , 27.06.2011 . Imi dadea slay tot timpu ca " dadeam prea multe hs-uri " . Am cerut dovada , mi-a dat gag . "Are dreptu la opinie , dar nu sa-mi spuna mie ce sa fac " .

Copile , ca oi fi tu admin , dar nu sti ce sa faci cu el . Am fost admin pe server de war3ft 1 an si cv , stiu cum se procedeaza. dar tu,aparent nu ai habar . Cer doar sa se faca cv in legatura cu el , o suspendare a adminului , cv .
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 3:45 am

slay?tu ori nu sti cs ori esti prost?ti-am dat 1 data fuck off nu slay Smile))
Sus In jos
Kobald
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 6
Data de inscriere : 24/06/2011

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 3:47 am

Am vazut dupa , faza cu fuck-off ... si vb frumos ca nu ti-am zis nimic , ok? Cu copii ca tine nu imi bat capu
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 3:49 am

eu is copil ba?uitate la tine,cum poti sa zici ca iti dadeam slay tot timpul pentru ca dadeai cu he?ti-am dat 1 simplu fuckoff pentru ca dadeai numai hs si te-am lasat sa joci ,nu am putut face demo pentru ca am probleme cu netul,esti varza frate :-j



as vrea o dovada ca iti dadeam slay eu continu cum zici tu...te rog si ca ti-am zis ca dai cu he de ork sau simplu he pe inferno_2x2 unde ai voie....

te rog dovada..
Sus In jos
Kobald
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 6
Data de inscriere : 24/06/2011

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 3:54 am

Nu poti face demo , sau sa arati dovezi , asta e ... nu ar trebui sa ai admin . Simplu , nu? nu faci ce iti bate tie capu , ca ai netu prost . Astept parerea altora sa vad ce au de spus .

Si , ma-am corectat mai sus , am zis ca era fuck-off ... citeste si dupa scrie
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 4:01 am

acuma am netul prost,mai am 1 saptamana maxim,stai linistit ca o sa am timp sa ma uit si pe 1 ca tine,da ai zis ca dupa ai vazut fuckoff ,deci puteai sa dai pur si simplu un edit .
Sus In jos
Kobald
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 6
Data de inscriere : 24/06/2011

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 4:04 am

Solutie simpla , dar tot ai actionat aiurea si nu ai folosit adminul cum trebuie . Reclamatia este aceasi , astept alte pareri
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 4:05 am

Cand folositi comanda fuckoff pe cineva.. atunci acel player pe orice tasta ar apasa .. primeste slay... asa este fuckoff facut.. Dannyel.. cum nu ai nici o dovada.. te rog sa ii dau unban..!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 4:08 am

nu i-am dat ban,
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 4:10 am

atunci.. greseala mea.. terminati cu certurile.. kobalt. a gresit si el asta este... ce tu nu ai gresit niciodata? in acel 1 an jumate care zici tu?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Kobald
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 6
Data de inscriere : 24/06/2011

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 4:43 am

sincer sa fiu , nu .... mereu am avut dovezi . eram cel mai activ . pacat ca nu mai e , era serv de war3ft de la freakz ..... Fie , incetez . dar sa nu se mai repete . Nu suport actiunile fara dovezi
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 5:27 am

Bun asa !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 2:16 pm

Doamne ce ma dispera si pe mine playerii astia care nu inteleg daca le zici odata sa nu mai dea cu he de orc...dar mno totusi nu trebuia chiar fuckoff...in fine vad ca a-ti rezolvat-o sa dea cineva TC
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 5:50 pm

T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie Danyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Danyel   Reclamatie Danyel Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Danyel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente