Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 [Cerere] Desktop

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

[Cerere] Desktop Empty
MesajSubiect: [Cerere] Desktop   [Cerere] Desktop Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 2:09 am

Tip imagine : [Banner,Avatar,Semnatura,etc] : Desktop
Tema imagine : [Despre ce sa fie imaginea] :-
Culori principale : [Culorile pe care leai dori pe imagine] : -
Text principal : [Textul cel mare si important] : Vreau ca The PunisherTM sa fie sters iar in locului lui sa scrie It's hard to be broken asa mai inclinat :d
Text secundar : -
Culori font : Cam asemanator cum scrie The PunisherTM
Render : http://coolwallpaper.com/Gallery/Movies/The%20Punisher/The%20Punisher14349-1024x768.html

As vrea ca scrisul sa nu intre pe craniu...
Sus In jos
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

[Cerere] Desktop Empty
MesajSubiect: Re: [Cerere] Desktop   [Cerere] Desktop Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 2:37 am

Uite sper sa iti placa.Am sters pata de sange ca ma cam incurca sper sa nu te superi....... https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/193/pizapcom13098033843591.jpg/
Sus In jos
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

[Cerere] Desktop Empty
MesajSubiect: Re: [Cerere] Desktop   [Cerere] Desktop Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 3:11 pm

A iesit destul de bine:),nu ma asteptam sa fie chiar asa faina fara pata de sange:),dar totusi sunt 2 lucruri care nu-mi plac:D
1)Reclama de jos din dreapta
2)Pata aia rosie din dreapta(de langa craniu)

As fi vrut daca se putea sa faci scrisul inclinat:D,ceva de genu https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/692/omaticah.jpg/ dar sa nu fie de la dreapta la stanga ci de la stanga la dreapta in jos si putin mai incliat:D.

Acuma mi-a venit o alta ideee:))O sa spuneti ca-s pretentios dar vreau sa va spun ca caut demult o imagine pentru desktop:).

Vreau o imagine in care unde ai scris textul sa scrii in loc *(Shadow^_^Blyde)* (neinclinat),iar sub el sa scrii textul dar inclinat...as vrea sa iasa numele in evidenta iar textul sa se vada si el...ma gandeam sa scrii numele mai mare si textul mai mic.Nu stiu cum iese...Si as mai vrea o imagine la fel dar in loc de *(Shadow^_^Blyde)* sa scrie MARIUSCS (e tot pentru mine:D) iar textul si restul sa fie la fel...dar nu stiu cum sa faci sa iasa numele in evidenta dar deaia sa se vada si textul.

Un fel de schema facuta de mine:D:">
[Cerere] Desktop Newbitmapimagekm

Sus In jos
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

[Cerere] Desktop Empty
MesajSubiect: Re: [Cerere] Desktop   [Cerere] Desktop Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 3:22 pm

Sus In jos
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

[Cerere] Desktop Empty
MesajSubiect: Re: [Cerere] Desktop   [Cerere] Desktop Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 3:52 pm

Frate scrisu dinainte era bun:(Trebuia sa scrii numele drept,cu scrisu normal,din prima imagine,iar scrisul textului sa fie inclinat asa : https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/692/omaticah.jpg/
Uitete cum e inclinat ip-u...asa vreau doar ca nu de la dreapta la stanga ca de la stanga la dreapta,scrisu sa fie acelasi ca in prima img:D Sper sa iasa:D.Si merci ca ai rabdare cu mine:D

Nu te inghesui intr-un rand...scrie textul cum ai scris in prima imegine,pe 2 randuri dar sa fie inclinat de la stanga la dreapta:-s
Sus In jos
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

[Cerere] Desktop Empty
MesajSubiect: Re: [Cerere] Desktop   [Cerere] Desktop Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 4:23 pm

Sus In jos
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

[Cerere] Desktop Empty
MesajSubiect: Re: [Cerere] Desktop   [Cerere] Desktop Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 5:42 pm

Respect dud:)Merci mult bro,imi dai id-u tau plz?:)Intr-un pm sau aici plz?Smile
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

[Cerere] Desktop Empty
MesajSubiect: Re: [Cerere] Desktop   [Cerere] Desktop Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:28 pm

bv...
Sus In jos
Continut sponsorizat




[Cerere] Desktop Empty
MesajSubiect: Re: [Cerere] Desktop   [Cerere] Desktop Icon_minitime

Sus In jos
 

[Cerere] Desktop

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Photoshop :: Cereri imagini !-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Jocuri | Comunitati | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente