Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Cerere admin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
cri|cri|toamna|gri
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 14/03/2011

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMier Iul 27, 2011 1:43 am

Nick pe server: cri:|cri|toamna|gri
Ore jucate:70
Id mess:danciulescua@yahoo.com

bani nu dau ptr admin , redirecte nu pot sa tin ...

nu doresc neaparat admin , daca poate sa mi se bage si pe slot comenzile :kick si slay ar fi perfect ...imi place serveru' mai vin si eu dl munca ...sau cand am liber mai vreau sa fac un cs de fun ...dar in ultimu timp am vazut ca nu prea sunt admini pe server adik nu sunt ...si intra la codati nu poti sa joci de ei ...am facut acest topic la cererea putinilor jucatori care mai joaca pe server ! ms o zi buna ! astept raspuns !
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMier Iul 27, 2011 3:40 am

respecta modelul... oricum de la mine ai avea un pro Razz
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMier Iul 27, 2011 3:25 pm

contra
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMier Iul 27, 2011 6:19 pm

contra. adminele se dau pe redirecte sau bani
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
OnlyM3<3
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 20
Data de inscriere : 28/03/2011

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMier Iul 27, 2011 7:07 pm

Cu toate ca stiu ca o sa iau warn ca postez aici...
Deci daca cri nu ia admin atunci e clar serveru va pica de tot. Intru de multe ori si nu vad mai mult de 5-6 playeri on, si cand sunt mai mult de 10 intra codatii cu speed,aim si ce mai vreti voi. La admini nu le pasa,rar mai vezi cate 1 on
Va amintiti cand serveru avea intotdeauna peste 20 ppl on si nu exista nici o clipa in care un admin sa nu fie on? Parerea mea e ca va pasa NUMAI DE VOI.
Si app licoare nu am nimic personal cu tine dar o sa iti pun o simpla intrebare: De cand nu ai mai intrat pe server?(Eu personal nu team mai vazut de mult timp) Ai vazut cum arata serverul? Poate ai impresia ca sunt prea multi admini? Eu nu cred.
Parerea mea e ca daca cri nu va lua admin serverul pica in 2-3 saptamani.
Cam atat am avut de zis cred ca as putea totusi zice mai multe dar nu cred ca are rost.
Cum zice si cri: NU VREA ADMIN, VREA DOAR ACCES LA COMENZILE SLAY/KICK/BAN deci?
Eu personal cred ca voi iesi de pe server, poate mai raman putin poate poate se mai imbunatatesc lucruri.
REPET:Nu imi pasa ca voi lua warn sau chiar ban pe forum/Credeti ca ma mai intereseaza daca o sa ies?
Daca nu o sa mai intru bafta in continuare

Respect,
HoRy
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMier Iul 27, 2011 7:19 pm

ai dreptate .. warn pentru post unde nu ai voie.. Si daca vrei sa sti stiu cum arata servarul.. pentru ca desi nu crezi am mai intrat si eu pe aici pe colo.. asa ca eu zic sa iti ti gura..
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMier Iul 27, 2011 7:22 pm

Ciudat, eu nu prea te-am mai vazut...am sesizat ca joci pe alt server de GunGame... Smile.
PS: Contra.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMier Iul 27, 2011 7:24 pm

oricum ne vom uita la ADMINI care intra pe sv si care nu,care nu intra vor primi REMOVE la ADMIN
Sus In jos
cri|cri|toamna|gri
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 14/03/2011

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeMier Iul 27, 2011 10:49 pm

cum doriti ...Hory a zis tot ce a fost de zis ...si sincer nici nu il stiu ..odata sau de 2x i'am zis salut pe server Neutral

ps: am 22 de ani , sa nu credeti ca sunt un copil de 12 ani care vrea sa sufere de admin ...atat cer o comanda slay sau kick ...
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 12:06 am

accesptat. mai multi jucatori activi au fost facut helper Razz . acces la slay slap kick ...
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitimeJoi Iul 28, 2011 2:31 am

T.C
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




Cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere admin Icon_minitime

Sus In jos
 

Cerere admin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cereri Admin-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente