Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie VooDoo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
BogdanCs
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 1
Data de inscriere : 03/09/2011

Reclamatie VooDoo Empty
MesajSubiect: Reclamatie VooDoo   Reclamatie VooDoo Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 5:22 pm

Nick acuzat:VooDoo
Ip acuzat:Presupun ca il stiti
Mapa / Harta:De_dust2_long2
Motiv / Acuzarea:Poi sa o luam cu inceputul !DeCi era si un martor bloXorz care nu il injura pe voodoo si ii dadea gag, dupaia eu iam zis voodoo tu chiar vrei reclamatie si el mia dat si mie gag 10 min, mai incolo mia facut poze si eu aveam gagu si el mia dat id si a zis daca am auzit eu nu puteam sa ii zic nimic ca aveam gagu dar am bagat id lui in lista mea sa ii dau pozele si leam dat lea luat si iam dat buzz de vreo 2-3 ori si nu mai raspundea si cand intru pe cs aveam ban degeaba si nu aveam cod sau ceva
Dovada / Martori:Dovada vo dau pe mess adica dovezile ca am mai multe si martorul e bloXorz
Numele meu-Bogdan
Faceti ceva va rogg ca am luat ban degeaba
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

Reclamatie VooDoo Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie VooDoo   Reclamatie VooDoo Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 5:50 pm

Smile)))
asta e culmea nu ti-am dat ban ma, poate alt admin , mai era si spiridusul pe svr , sau poate de la svr , orikum eu nu ti-am dat ban Wink eram pe svr cand dadeai buzz, asa ca nu mai fi tare in gura , arata un print ceva ca ti-as fi dat eu ban, deobicei la codati le dau destroy si apoi ban
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Reclamatie VooDoo Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie VooDoo   Reclamatie VooDoo Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 6:00 pm

In primul rand topicul trebuai facut la cereri unban si nu la reclamatii.
In al doilea rand cred ca ar fi bine sa te interesezi cine ti-a dat ban inainte sa faci reclamatie
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie VooDoo Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie VooDoo   Reclamatie VooDoo Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 6:21 pm

pozele se dau in 2-3 minute de cand ti se fac , nu dupa o ora sau doua ...
banul ramane
T.C.
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




Reclamatie VooDoo Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie VooDoo   Reclamatie VooDoo Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie VooDoo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente