Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Triana

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
MaKaVeLi
V.I.P
V.I.P
MaKaVeLi

Mesaje : 3
Data de inscriere : 13/10/2011
Localizare : iasi

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 1:45 am

Nick acuzat: Triana
Ip acuzat: Nu il stiu ,dupa ce mi-am luat Fuckoff m-a scos din jok
Mapa / Harta: fy_snow_orange
Motiv / Acuzarea: jukam linisit pe fy_snow_orange , si s-a trezit adminul "triana" sa ma intrebe de cand jok pe srv,(iam raspuns) apoi dupa vreo 5 fraguri m-am trezit cu fuckoff de la adminul "Triana" si destroy de la adminul "Fuck-Off". M-AM CHINUIT CAM 3 SAPT SA IMI CRESC RASELE SI SE GASESTE ACUM UN ADMIN SA IMI DEA BAN FARA DOVARA, Nu mi-a cerut nici POZE nici DEMO .Rog verificarea problemei si daca e cazul SANCTIONAREA adminului .!!.

Dovada / Martori: Nu am dovada,nu am apucat sa fac print screen ,am luat fuckoff si m-a scos direct din cs/ Danezu era martor . atat mai tin minte:(
Update: Fiecare reclamatie va folosi numele acuzatului . Ex: Reclamatie Caddy

~MULTUMESC~

ASt Raspuns .
Sus In jos
Candy*:x
V.I.P
V.I.P
Candy*:x

Mesaje : 77
Data de inscriere : 20/04/2011
Localizare : Ploiesti

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 1:59 am

Din cate stiu Triana si Fuck-Off nu au admin deci nu ai primit nimic de la ei.


Ultima editare efectuata de catre Candy*:x in Joi Oct 20, 2011 3:29 am, editata de 2 ori
Sus In jos
MaKaVeLi
V.I.P
V.I.P
MaKaVeLi

Mesaje : 3
Data de inscriere : 13/10/2011
Localizare : iasi

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 2:00 am

man ,au Helper cred,verifica , ai sa vezi , avea rost sa ma agit atat daca nu imi luam ban>?
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 2:06 am

eu ti-am dat ban 2 hs-uri prin zid si ii urmareai pe toti prin perete , deci nu mai avea rost sa fac poze
Sus In jos
http://fullmp3.ro
MaKaVeLi
V.I.P
V.I.P
MaKaVeLi

Mesaje : 3
Data de inscriere : 13/10/2011
Localizare : iasi

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 2:12 am

maxim frate ..!! acum ce sa zic !!! cum pot dovedi ca nu am cod .>!! ce pot face? asa mii stilul si crede-ma nu am cod ,dar nu am cum sa iti dovedesc... ce pot face eu acum? macar zimi mi-ai dat ban permanent?,,,,,,,,, e sng srv din tot int care l-am gasit war3 care merge fara lag si nu imi apare shortcut cand deschid cs ..
sii . sry ca iti zic dar fii mai atent .. daca cu mn nu se rezolva nimic , macar la altii nu le da ban fara poze, , poate vor mai fi si altii in cazul meu
P.S scuze pt reclamatie TRIANA
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 3:27 am

Candy*Mad a scris:
Din cate stiu Triana si Fuck-Off nu au admin deci nu ai primit nimic de la ei.

candy nu a zis de fuck-off playerul ci de comanda amx_fuckoff...

app de la Modcorn in sus se poate da comanda nici decum un helper.



daca a dat shadow_killer atunci e


CONTRA
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 3:40 am

pai trage prin perete fix in cap la 2 oameni , nu doar la 1 si ii mai si urmareste cu tinta prin zid , la ce coduri sunt acum care amana pozele ca sa se dezactiveze ..... daca vad deja am si dat banul nu mai stau sa verific cu poze .....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Candy*:x
V.I.P
V.I.P
Candy*:x

Mesaje : 77
Data de inscriere : 20/04/2011
Localizare : Ploiesti

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 3:47 am

DaNnYeL a scris:
Candy*Mad a scris:
Din cate stiu Triana si Fuck-Off nu au admin deci nu ai primit nimic de la ei.

candy nu a zis de fuck-off playerul ci de comanda amx_fuckoff...

app de la Modcorn in sus se poate da comanda nici decum un helper.



daca a dat shadow_killer atunci e


CONTRA

A spus asa: "Motiv / Acuzarea: jukam linisit pe fy_snow_orange , si s-a trezit adminul "triana" sa ma intrebe de cand jok pe srv,(iam raspuns) apoi dupa vreo 5 fraguri m-am trezit cu fuckoff de la adminul "Triana" si destroy de la adminul "Fuck-Off"".
Adica playerul "Triana" i-ar fi dat fuckoff (comanda) si ca "Fuck-Off" (playerul) i-ar fi dat destroy.
Incurcata treaba,dar asta mai putin conteaza.

Contra!
PS:Nu prea cred ca ai cum sa iti demonstrezi nevinovatia daca tu spui ca nu ai cod.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 4:00 am

ups gresisem eu..oricum nu se putea...
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeDum Oct 23, 2011 4:22 pm

contra Wink
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitimeLun Oct 24, 2011 4:37 am

T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie Triana Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Triana

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente