Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Noutati pe server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeVin Noi 11, 2011 2:49 pm

Sa discutam ce mai este nou pe server:
am adaugat 2 pluginuri noi .....
cel in care scrii /spec si te muta spectator si /back si te pune inapoi la echipa ta
si pluginul cu ore jucate pe server , scrii orejucate sau time si arata timpul tau total pe server ... in primul minut iti zice ca nu esti inregistrat in baza de date si statistica e pe nume nu pe ip

O sa revin cu noutati , puteti comenta despre ce s-a adaugat sau sa va dati cu parerea ... despre ce ar mai trebui adaugat



Sus In jos
http://fullmp3.ro
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 1:19 am

mijto
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 2:04 am

Super! Very Happy
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 3:27 am

Ce.....?!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
aNdreiSANN
V.I.P
V.I.P
aNdreiSANN

Mesaje : 10
Data de inscriere : 12/11/2011
Varsta : 30
Localizare : Piatra-Neamt

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 3:33 am

shadow pt cand o sa ninga afara...punem si noi un plugin de craciun pe sv de fun ?(cadouri,bomba brad si altele)
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 4:29 am

ce joci cs sau mario?Smile)
Sus In jos
Candy*:x
V.I.P
V.I.P
Candy*:x

Mesaje : 77
Data de inscriere : 20/04/2011
Localizare : Ploiesti

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 5:18 am

Sunt destul de folositoare pluginurile adaugate,eu ma gandeam la Pluginul Blind(amx_blind) cred ca ar fi bun pe langa amx_ss.
Adica noi facem poze,dar poate nu ii prindem exact sa se vada wall-ul in ele asa la blind se inegreste ecanul si daca ei continua sa joace au wall sigur.E doar o sugestie.Ce parere aveti?!
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 5:44 am

suna interesant
Sus In jos
aNdreiSANN
V.I.P
V.I.P
aNdreiSANN

Mesaje : 10
Data de inscriere : 12/11/2011
Varsta : 30
Localizare : Piatra-Neamt

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 5:45 am

@candy
a mai fost pluginul asta si mai demult..totusi nu ar strica
Sus In jos
Assasyn
V.I.P
V.I.P
Assasyn

Mesaje : 34
Data de inscriere : 11/09/2011
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 6:33 am

Candy de acord cu tine e bn sa ai si pluginu ala da nu pot sa zic ca e de folos chiar tot timpu din anumite motive ... Deci sustin pe Candy sa fie bagat pluginu amx_blind
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 2:11 pm

amx_blind daca jucatorul joaca cu human si se teleporteaza ii dispare blind-ul , daca dau blind la unu si ala iese il ia urmatorul jucator care intra , pluginul ala are erori , de asta l-am si scos .....

si andrey alea cu cadouri si asa tre sa adaug multe modele la server .... pot baga in schimbi harti gen de_dust2x2_snow .... harti cu zapada ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 5:18 pm

Shadow_Killer a scris:
amx_blind daca jucatorul joaca cu human si se teleporteaza ii dispare blind-ul , daca dau blind la unu si ala iese il ia urmatorul jucator care intra , pluginul ala are erori , de asta l-am si scos .....

si andrey alea cu cadouri si asa tre sa adaug multe modele la server .... pot baga in schimbi harti gen de_dust2x2_snow .... harti cu zapada ....

Shadow are dreptate cu amx_blind. atunci cand un player este human si foloseste Teleport, el scapa de blind. deci se poate considera un Bug.
eu am mai jucat pe servare cu ninsoare ,bradulet(in loc de bomba) si era destrul de distractiv.
Oricum Pro. in pivinta hartilor cu zapada .
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Candy*:x
V.I.P
V.I.P
Candy*:x

Mesaje : 77
Data de inscriere : 20/04/2011
Localizare : Ploiesti

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 8:11 pm

Shadow_Killer a scris:
amx_blind daca jucatorul joaca cu human si se teleporteaza ii dispare blind-ul , daca dau blind la unu si ala iese il ia urmatorul jucator care intra , pluginul ala are erori , de asta l-am si scos .....

si andrey alea cu cadouri si asa tre sa adaug multe modele la server .... pot baga in schimbi harti gen de_dust2x2_snow .... harti cu zapada ....

Am vazut ca a scris cineva mai sus ca a mai fost pluginul,dar a fost scos,m-am gandit ca a avut niste bug-uri dar nu reuseam sa imi dau seama care...in fine..
Pro! pentru harti.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeSam Noi 12, 2011 10:53 pm

din cate am vazut eu hartile cu zapada nu se joaca...
Sus In jos
aNdreiSANN
V.I.P
V.I.P
aNdreiSANN

Mesaje : 10
Data de inscriere : 12/11/2011
Varsta : 30
Localizare : Piatra-Neamt

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 12:22 am

ar fi bun pluginul llama..gag`ul e cam degeaba..pentru ca ei tot scriu de ex "ma-ta" si vede tot server`ul..astept pareri si sry de limbaj
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 1:30 am

pai ala e gag automat , dar tu ca admin ii poti da si pt ma.ta si pt ma-ta sau alte prostii din astea ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 6:47 pm

am mai adaugat afkbmb - daca un jucator este afk 20 secunde sau mai mult el o sa arunce bomba jos automat
no_team_flash - coechipierii tau nu iau flash daca il arunci tu sau alt coechipierd de-al vostru ..

Sus In jos
http://fullmp3.ro
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 7:58 pm

Shadow_Killer a scris:
am mai adaugat afkbmb - daca un jucator este afk 20 secunde sau mai mult el o sa arunce bomba jos automat
no_team_flash - coechipierii tau nu iau flash daca il arunci tu sau alt coechipierd de-al vostru ..


SUnt bune. insa am vazut un altfel de plugin . tot asa. daca esti afk 20 de secunde . bomba este "transferata" automat la alt coechipier.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 8:08 pm

cica o arunca jos acum nush , idee e ca o poate lua altcineva ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 9:21 pm

fain..ca unsi stau afk si tre sa le dai slay ,in caz ca nu e vreun admin online sta si doarme ala...
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 3:58 am

Daca vreti ceva nou pe server puteti sa va uitati si voi pe forum pe la sectiunea "Pluginuri " si daca va place ceva de acolo sa fie dat la Vot si daca sa il punem sau nu.....e bine ca nu trebuie sa stea shadow sa le caute pe net Smile))le are direct pe forum......doar nu am facut degeaba lista aia de 4 pagini de pluginuri :-8
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeDum Dec 11, 2011 6:58 pm

Foarte bune idei, shadow.
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
spike parazitu
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 20
Data de inscriere : 29/08/2010

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 11:46 pm

E lag...acum de cand ne-au invadat rusii/ucrainienii si toti ex-sovieticii astia,e foarte aiurea.
Bad idea,i don`t like it!
Sus In jos
XeroX
Asistent
Asistent
XeroX

Mesaje : 250
Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Pitesti

Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 1:36 am

da merge in reluare....Smile
Sus In jos
http://www.rapidfans.ro/
Continut sponsorizat




Noutati pe server Empty
MesajSubiect: Re: Noutati pe server   Noutati pe server Icon_minitime

Sus In jos
 

Noutati pe server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Sugestii / Opinii-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente