Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 [Reclamatie] Maver

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
xtremeflorin
V.I.P
V.I.P
xtremeflorin

Mesaje : 26
Data de inscriere : 10/01/2012
Varsta : 27

[Reclamatie] Maver Empty
MesajSubiect: [Reclamatie] Maver   [Reclamatie] Maver Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 4:52 am

Nick acuzat: Maver
Ip acuzat: -
Mapa / Harta: de_inferno si de_dust2
Motiv / Acuzarea: Codatu pe server,si el joaca linistit.Keis,avea cod.... si domnu admin (dupa ce a zis ca se uita pe el) sta in continuare la joc.Dupa ce ii zic ca nu si-a facut treaba.....recunoaste ca ala avea cod...si cica sa il lase...mai invata si el Neutral
Asemenea pe Dust2 , unii se injurau intre ei...altii ziceau de server...si nimic. Niciun gag Neutral
Dovada / Martori:Pt de inferno : [Reclamatie] Maver Maver
martori: ar fi , M.A.R.Y.U.S , MC Bombo si probabil Rain

Pe Dust 2 ,cred ca martori ar fi : V!S,Alandala...

Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

[Reclamatie] Maver Empty
MesajSubiect: Re: [Reclamatie] Maver   [Reclamatie] Maver Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 6:30 am

Iar comentezi aiurea...keiss ala era varza oricum cu cod sau fara, iar cand m-am pus spect a iesit... Cand un player face cateva fraguri toata lumea sare cu gura aim, wall...si etc. Ai vazut ce scor avea?
Cat despre cei care injurau pe sv tu aveai gura cea mai mare...trebuia sa-ti dau gag sau altceva? V-am avertizat pe toti ca daca mai vb urat...va dau nu gag ci altceva...si, toata lumea si-a bagat mintile in cap...
Sus In jos
xtremeflorin
V.I.P
V.I.P
xtremeflorin

Mesaje : 26
Data de inscriere : 10/01/2012
Varsta : 27

[Reclamatie] Maver Empty
MesajSubiect: Re: [Reclamatie] Maver   [Reclamatie] Maver Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 6:44 am

Da?Chiar te-ai pus spectator?Nu pot sa cred...Eu iti zic acum ca ala are cod,zici ca o sa te uiti pe el..mai trec vreo 10 minute si tot nu te uiti pe el......apoi iti reprosez ca nu iti faci treaba,si zici dc...iti zic ca ala are cod,si tu raspunzi sa il lasam.Dupa vreo 3-4 minute,si Mc Bombo acela zice ca are cod.....urmand ca dupa ceva timp,sa zici ca a iesit.



"Cat despre cei care injurau pe sv tu aveai gura cea mai mare"

CORECT!Pe inferno da, am avut gura mare ,pentru ca tu nu iti faceai treaba.

Pe dust 2 cum a fost?Aia ziceau de mamele lor, p@% , f!@,unii ca sv e de kk1 si tu nici macar nu ai zis nimic.Apoi ti-am zis sa le dai gag ceva si ai zis si tu "potolitiva ca nush ce"
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

[Reclamatie] Maver Empty
MesajSubiect: Re: [Reclamatie] Maver   [Reclamatie] Maver Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 7:02 am

Eu iti zic...du-te si plimba-te...nu poti sa vezi tot ce scrie in chat cand sunt 17-18 playeri on + ca despre server daca a zis cineva ceva urat si am fost eu online iti spun ca ar fi avut destroy direct fara comentarii...cat despre faptul ca am fost spectator sau nu , nu are relevanta...a iesit oricum repede mai ales dupa ce ai scris in chat de nenumarate ori ca are cod fara sa folosesti canalul adminilor..., ce rost avea sa-i fac imediat ceva cand tu scrii liber in chat ca "x" sau "y" are cod? pedeapsa ar trebui sa iti dau tie ca strigai cat te tineau puterile si te certai cu toata lumea pe sv. Iti promit, cu prima ocazie cand calci pe bec nu o sa fiu "ingaduitor" si o sa-mi fac treaba cu mortis...
Pana atunci du-te si mai suge oleaca ...
Sus In jos
xtremeflorin
V.I.P
V.I.P
xtremeflorin

Mesaje : 26
Data de inscriere : 10/01/2012
Varsta : 27

[Reclamatie] Maver Empty
MesajSubiect: Re: [Reclamatie] Maver   [Reclamatie] Maver Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 7:10 am

Maver a scris:
Eu iti zic...du-te si plimba-te...nu poti sa vezi tot ce scrie in chat cand sunt 17-18 playeri on + ca despre server daca a zis cineva ceva urat si am fost eu online iti spun ca ar fi avut destroy direct fara comentarii...cat despre faptul ca am fost spectator sau nu , nu are relevanta...a iesit oricum repede mai ales dupa ce ai scris in chat de nenumarate ori ca are cod fara sa folosesti canalul adminilor..., ce rost avea sa-i fac imediat ceva cand tu scrii liber in chat ca "x" sau "y" are cod? pedeapsa ar trebui sa iti dau tie ca strigai cat te tineau puterile si te certai cu toata lumea pe sv. Iti promit, cu prima ocazie cand calci pe bec nu o sa fiu "ingaduitor" si o sa-mi fac treaba cu mortis...
Pana atunci du-te si mai suge oleaca ...


CE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA????Tu nu vezi ca fabulezi?Ce ....

Am scris ca are cod,dupa ce ti-am zis tie pe say_team@ ,asteptand vreo 10 minute..moment in care el stiu sigur ca a iesit odata,si apoi sa intors....tu tot nefacand nimic......si apoi ti-am zis in felul urmator: " Maver esti cel mai nesimtit admin sa mor eu!!" Very Happy
tu ai zis : de ce?
si eu ti-am zis,pt ca ala joaca cu cod si nush ce...apoi a venit faza cand tu ai zis sa il lasam si pe el mai invata CS...



"sunt 17-18 playeri on + ca despre server daca a zis cineva ceva urat si am fost eu online iti spun ca ar fi avut destroy direct fara comentarii"

Daaaaa?Apai cand zicea cosmin ala sau care zicea : " serverul este naspa" sau ceva de genu? De ia zis pan` la urma cineva " iesi ma afara daca nu iti convine" sau nush ce?
Sus In jos
Triana
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Oradea

[Reclamatie] Maver Empty
MesajSubiect: Re: [Reclamatie] Maver   [Reclamatie] Maver Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 9:08 am

xtreme cum o zis si maver mai suge oleaca Razz

maver a decis cum o vazut el mai corect , nu e admin de 2 zile lol!

asa ca mucles in continuare si bucurate ca poti juca pe Inf3rnal Very Happy

lasal pe codati pentru admin bine Razz
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

[Reclamatie] Maver Empty
MesajSubiect: Re: [Reclamatie] Maver   [Reclamatie] Maver Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 4:30 pm

daca era slab nu era nevoie si triana termin-o cu jigniri gen suge
Sus In jos
http://fullmp3.ro
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

[Reclamatie] Maver Empty
MesajSubiect: Re: [Reclamatie] Maver   [Reclamatie] Maver Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 6:27 pm

Triana a scris:
xtreme cum o zis si maver mai suge oleaca Razz

maver a decis cum o vazut el mai corect , nu e admin de 2 zile lol!

asa ca mucles in continuare si bucurate ca poti juca pe Inf3rnal Very Happy

lasal pe codati pentru admin bine Razz


Sus In jos
Continut sponsorizat




[Reclamatie] Maver Empty
MesajSubiect: Re: [Reclamatie] Maver   [Reclamatie] Maver Icon_minitime

Sus In jos
 

[Reclamatie] Maver

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente