Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Chestie disperanta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Chestie disperanta  Empty
MesajSubiect: Chestie disperanta    Chestie disperanta  Icon_minitimeDum Ian 15, 2012 2:24 am

@(out):Deci dupa parerea mea Forumul a devenit de cand nu am mai jucat muuuult prea incet si nedrept fratilor...am facut azi dimineata o cerere de unban din cauza unei suferinte de copil de 12 ani pe nume BAU care baneaza fara nici un motiv iar din cauza ca ABSOLUT nici un admin de pe server nu are cont pe forum eu trebuie sa astept parerea adminilor? si mai ales cand l`am intrebat pe shadow de ce nu`mi scoate banu a zis ca asteptam parerea lui BAU,poi bai fratilor daca ala vede ca a gresit ca e prost si nu lasa comm pe forum eu trebuie sa stau 3 luni dupa parerea lui si sa raman cu ban in tot timpul asta?Deci eu nu accept asa ceva adica ma joc fain frumos pe server,ies,iar cand intru am ban din cauza unui ratat si tot eu sa astept dupa el?
Deci clar dupa ce o sa primesc unban Bau e ca si reclamat din partea mea si amd estui martori(quest,licoare etc) ca da ban la jumate de server ca asa ii se pare lui ca avem cod.Eu nu stau toata ziua out of the server din cauza ca nu e in stare sa foloseasca un admin.

(in):Deci sugestie mea esti ca adminul care joaca pe server si nu intra pe forum sa fie sanctionat fratica ca altfel patesc playerii cum am patit eu...iau ban de la un admin,fac cerere unban si asteapta dupa adminul care NU ARE cont pe forum sau nu frecventeaza forumul.Prea multe suferinte de copii au admin pe sv asta...
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Chestie disperanta  Empty
MesajSubiect: Re: Chestie disperanta    Chestie disperanta  Icon_minitimeDum Ian 15, 2012 5:20 am

eu unul sunt de acord inainte sa intru pe servar vizitez forumul . daca lipsesc 2 zile si dupa servar si dupa forum nu se sanctioneaza dar daca intri pe servv si pe foum nu mi se apre ceva corect . PRO
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
 

Chestie disperanta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Forum :: Sugestii / Opinii-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente