Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Sugestie banati

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
suntCodat
V.I.P
V.I.P
suntCodat

Mesaje : 226
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Piatra Neamt

Sugestie banati Empty
MesajSubiect: Sugestie banati   Sugestie banati Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 3:46 am

Sugerez sa se creeze un post, un fel de baza de date...cu toti cei care au fost banati si cu motiv, data, si detalii de genu...pentru ca sunt multi care revin pe server si unii admini sa nu stie de ei...ca au fost banati...Sad...cum s-a intamplat azi cu legolas...astept parerile voastre..
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Sugestie banati Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie banati   Sugestie banati Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 3:50 am

pro...eu mai joc pe un server de counter normal..forumul acela are un asemenea balist...fiecare admin e o obligat sa faca un topic la sectiunea Banuri...de ex...Banlist drOg;x....toti cei ep care ii banez de acum in colo sa fie trecuti acolo cu nume,ip,motiv,data ora,dovada(screenshot la consola)....de ex faci poze si el iese faci prin la consola cand ai facut pozele...si cand a iesit el Smile si postezi in Banlist repede....asta ar ajuta foarte mult Smile
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Sugestie banati Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie banati   Sugestie banati Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 3:56 am

Il creez acum eu , TC Acceptat !

Asta tine si de puterile mele scz Sad
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




Sugestie banati Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie banati   Sugestie banati Icon_minitime

Sus In jos
 

Sugestie banati

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Sugestii / Opinii-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente