Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 groapaTs....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:17 pm

Deci pur si simplu nu m`i se pare corect ca pe de_dust2_long TS sa aiba voie in groapa si CT sa nu aiba voie AWP...poi ba fratilor daca interziceti awp interziceti si groapa ca astazi erau toti TS in groapa campau fara sa puna bomba si mam enervat si am luat awp...dandu`le pe cap...adminul h@pc!iu care normal era TS si ii convenea sa stea in groapa mi`a dat slay si mi`a bulit csu cu comanda "drugs"...deci va rog eu itnerziceti groapa la TS sau lasati CT sa ia polar ca altfel nu e corect X(
Sus In jos
h@pc!u
V.I.P
V.I.P
h@pc!u

Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 35

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:25 pm

in primul rand ti-am zis frumos ca nu ii voie AWP si tu te tineai tare ca, cum faci bani iti si cumperi awp (ceea ce a si facut) dupa aia ti-am zis sa il lasi si nu ai vrut si ti-am dat slay si comanda de care zici nu eu ti-am dat-o ci Maver si in plus ma mai si ameninta ca daca ii mai dau o data slay o sa raman fara admin
Sus In jos
h@pc!u
V.I.P
V.I.P
h@pc!u

Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 35

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:26 pm

h@pc!u a scris:
in primul rand ti-am zis frumos ca nu ii voie AWP si tu te tineai tare ca, cum faci bani iti si cumperi awp (ceea ce a si facut) dupa aia ti-am zis sa il lasi si nu ai vrut si ti-am dat slay si comanda de care zici nu eu ti-am dat-o ci Maver si in plus ma mai si ameninta ca daca ii mai dau o data slay o sa raman fara admin

a si apropo am si demo cu el Have a Nice Day
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:31 pm

GG :O Ai demo cu un player care a luat awp omorand TS care campau in groapa Razz esti un adevarat admin gg ! + acel maver nu o sa scape asa usor ptc mi`a bulit cs Smile

P.S: Datii warn pt dublu post Smile
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:33 pm

Data viitoare baga si tu la cap...ce iti spune un admin mai ales ca te-am avertizat si eu si Hapciu si nu mai fi asa umflat in pene ca nu are rost...
Addhacker eu ti-am dat...pentru ca nu asculti si esti si obraznic...
Tero nu a stat numai in groapa...iar martori au fost cu gramada...
Dupa cateva runde ti l-am scos...dar tocmai atunci a picat sv.

De bulit cs-ul nici nu se pune problema...si mai usor cu amenintarile.

Bafta la joc in continuare! Very Happy
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:44 pm

Dupa cateva runde mi la`i scos si motivul ca acum vad scrisul sus nu jos si ca atuncic and trag imi scade fpsul la 30 din 99 care e?
Man nu ma lua pe mine cu faze ca ai martori si nu stiu ce...voi toti stateati in groapa si dadeati de acolo o runa din 50 ati pus bomba atat...mi se pare normal ca am luat awp si martori il poti avea doar pe hapciu care era TS cu tine si steatea in aceeasi groapa cu tine...si pe sv tinand cu tine...
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:47 pm

Maver a scris:
Data viitoare baga si tu la cap...ce iti spune un admin mai ales ca te-am avertizat si eu si Hapciu si nu mai fi asa umflat in pene ca nu are rost...
Addhacker eu ti-am dat...pentru ca nu asculti si esti si obraznic...
Tero nu a stat numai in groapa...iar martori au fost cu gramada...
Dupa cateva runde ti l-am scos...dar tocmai atunci a picat sv.

De bulit cs-ul nici nu se pune problema...si mai usor cu amenintarile.

Bafta la joc in continuare! Very Happy

foarte frumos Maver. m-ai lasat fara cuvinte. te credeam altfel. dar se pare ca si tu iti dai arama pe fata . asta este urat la varsta ta sa abuzezi asa de admin. nu e corect sa stati numai in baza. pentru ca stiu si eu. si ti-am spus clar pe servar . a gresit cu ceva. ban/slay ce vrei dar nu addhacker (comanda care se foloseste pentru rutabili si nu pentru aceste genuri de faza. )
Si nu mai spune ca i l-ai scos dupa cateva runde. ca am stat eu cu gura pe tine sa il scoti ca nu ai voie sa dai addhacker asa ca a facut ala nush ce prostie...
Urat..
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:49 pm

Ba nu e vorba mi l`a scos ca nu mai sunt drogat nu mai vad asa urat dar scrisul imi e mutat sus si fpsul scade cateodata si intre 5-30 cand trag miscandu`se csul in poze Neutral
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:59 pm

Mai licoare...am fost on inaintea ta ... nu ai prins discutia si faza...deci te rog frumos.
La oricine am dat addhacker pentru awp pe dust2long sau teleport pe fy sau pe 35hp...l-a avut 4-5 runde, ca slay a primit inainte de la hapciu...ce vroiai sa-i dau: destroy sau ce...ban 5 min...plus ca ai intrat si repede sa-l ajuti sa scape de el...fara macar sa intrebi inainte " de ce la primit? " sau ce a facut?...ai intrebat dupa ce ai vazut ca nu poate scapa de el...

Crede-ma ca Dannyel sau Shadow ii dadea destroy daca era un player oarecare...eu stiu ca joaca de multa vreme pe sv si pentru asta i l-am dat cateva runde...iar de rugat ma poti ruga...e decizia mea daca il scot sau nu...dar nu se punea problema sa nu il scot pentru ca e vechi pe sv... sau pentru el nu exista reguli? I-am zis clar FARA AWP... Iar amenintarile din partea lui nu-mi plac...
Ban-ul e mai grav parerea mea si nu isi are rostul...asa s-a dat si el oleaca cu linghispirul...cum m-am dat si eu odata .... Very Happy iar acum poate juca fara sa-si instaleze din nou cs-ul.

p.s. chiar daca sunt admini mai noi sau mai putin experimentati...nu e frumos cum ai vb. (in detalii nu intru). De fps si altceva nu ma intereseaza...eu am primit addhacker si sunt altii la care am dat...dupa ce mi-a fost fost scos si am scos si eu la altii...nu au fost probleme cu cs-ul.
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 11:04 pm

Frate o tot dai inainte ca nu stiu cum am vorbit? cand mi`ai zis sa las awp am zis "NU" "O sa las awp cand o sa iasa din groapa si o sa puna bomba" fara nici o jicnire sau ceva...daca tu imi arati conversatia in care eu am jicnit pe cineva eu nu mai joc pe serverul asta clar...atata i`am zis la h@pc!u crezand ca el mi`a dat comanda "ca daca mai imi da ceva ramane fara admin" la nervi am zis`o pentru ca primesem de la tine comanda aia urata.

Apropo apreciez lucrul ca mi`ai tinut`o doar Jumatate de ora comanda(nu 3-4 runde ptc am iesit din cs am itnrat iara am si postat pe forum mam si chinuit sa o scot singur) iar cand itnrasem inca o avem...dar nu e asta problema problema e ca,comanda desii e scoasa dinc auza ta eu cand trag am fps intre 5-30 csul blocanduse si framand intelegi?
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 11:12 pm

Tu ai tupeu cu caru...nu ma intereseaza cs-ul tau...intelegi? cum sa-ti mai spun? in ce limba?
Daca toti ar face ce vor ce ar iesi?

Licoare...te rog " Arrow " strict metaforic.

Martori care au fost: siriusblack; Musat; hapciu; Yonutzy etc + l-am avertizat de multe ori...
Instaleaza-ti cs-ul din nou si gata...simplu si usor, daca nu-ti merge. lol!
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 11:15 pm

aha deci asa se procedeaza trebuie sa imi instalez csul de fiecare data cand un admin greseste si nu vrea sa recunoasca asta? auzi tu cu gura ta ai zis ca nu ai dat ban ca ti se apre prea grav DAR NU E MAI GRAV SA DISTRUGI CSUL UNUI PLAYER doar pentru ca asa vrei tu ma? auzi nu ma intereseaza persoana ta,nu ma intereseaza adminul tau,nu ma intereseaza nimic ce apartine de tine cat timp imi distrugi privilegiul de a juca cs pentru o anumita perioada de timp doar din cauza unui banal AWP asta nu este in regula,si nu ma voi lasa pana nu vei fii sanctionat. Deja ne abatem de la subiect si nu imi place,aceasta trebuia sa fie o sugestie cu o groapa daca vrei sa continuam discutia posteaza la reclamatia facuta impotriva ta.
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 11:18 pm

Maver fii atent. aici. tocamai ce spune`ai ca daca era shadow pe sv. primea direct destroy. sincer mai bine dadeai destroy decat addhacker. pentru ca acesta comanda iti bulesete de tot Pc. deci oricum ai spune-o. ai grihit Foarte mult . ACEEA COMANDA ESTE PETNRU RUTABILII NU PENTRU PROSTI DE GENU ASTA.

Edit: in regulamentul pe care la scris Caddy si pe care shadow il acceptase era scris clar.
in caz ca un jucator vorbeste urat/jigneste acesta va fi sanctionat gag/slay/kick/ban

deci asta sa fie clar. tu ai procedat dupa regulile tale . Nu dupa regulile servarului.

Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
h@pc!u
V.I.P
V.I.P
h@pc!u

Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 35

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 12:32 am

licoare uite o parte din conversatie http://speedy.sh/EkuaK/drog.txt aici demo cand ii zic si eu si maver sa lase awp http://speedy.sh/tpTdn/drog.dem si licoare sa sti ca nu ar trebuii sa ii iei aparea la faza asta chiar daca tie prieten pt ca regulile sunt pentru toti nu ca daca esti mai vechi sau cunosti pe cineva gata te crezi mare si tare (asta in cazul in care se tine cont de reguli)
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 12:43 am

din ce vad eu acolo. nu va jignit cu nimic. ci doar spune ca isi ia awp pentru ca T campeaza in groapa. si daca te uiti Scrie clar in regulament. T nu au voie sa campeze decat dupa ce bomba este pusa. Exact asa scrie in regulament. h@pciu. aici orice ati spune voi (maver mai ales) ati gresit total. este adevarat ca suntem vechi playeri si ne cunoastemi. si nu spun ca drog nu a gresit cand si-a luat awp. ( fapt pe care la si recunoscut in reclamatii admini)
Dar nu cred ca regulile spun ca daca cineva joaca cu awp . i se da addhacker. asta nu este in regulament. acum ce mai spui despre respectarea regulilor? sau admini au voie sa faca ei regulile lor? si nu stiu? fiecare face ce vrea? sau trebui sa respectam si noi niste regulili parca eu asa stiam. daca a continuat dupa accea sa joace cu awp. atunci trebuia sa primeasca ban ( cel putin asa stiu eu ) nu sa primeasca addhacker ( CARE REPET ESTE O COMANDA PENTRU RUTABILII )
Acum va rog frumos daca mai incepeti sa comentati ( ma refer la a da reply ) nu mai spuneti ca el nu respecta regulile . cand nici noi admini nu facem acest lucru. In loc sa fim si noi cerectii facem fiecare ce vrea. Pacat.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 1:35 am

Doamne ce ma enerveaza toata prostia cu "vechi player" imi da impresia ca am nevoie de tratament special daca sunt vech si credeti`ma NU AM dar asa e felul meu daca stiu ca am dreptate nu pot sa stau sa ma uit cum sunt jucat in picioare si cum regulile serverului sunt total incalcate citez "TS au voie sa campeze doar dupa ce bomba e pusa" asa ca prin regulile serverului STATUL IN GROAPA LA FRAG CAND BOMBA NU E PUSA e interzis ! eu am incalcat o regula a serverului cu "fara awp pe long" deoarece o alta regula era inacalcata de toata echipa teroristilor !
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 6:47 am

E decizia mea ... iar ce comanda iti dau imi apartine si in functie de gravitatea situatiei primesti ce meriti...
De cate ori Shadow sau Dannyel a dat destroy pentru HE sau teleport?...de foarte multe ori...si eu am dat la fel si altii la fel la randul lor...
Drog...apelativul " ma " si modul tau de exprimare ma cam deranjeaza...azi am fost mai sensibil de felul meu...si chiar nu-mi pare rau, ai primit ce ai meritat...iar avertizat ca nu iti dau slay/ban120 ai primit din partea mea...trebuia sa te gandesti si tu ca nu scapi cu ceva simplu.

Cat despre regulile care spui ca au fost incalcate de tero...crede-ma ca CT (printre care ai fost si tu) statea in baza si aruncau grenazi cu bomba plantata sau cu tero in locul de plantare a bombei...situatia cred ca era echilibrata, fiecare echipa incalcase cate o regula...dar se trezeste " smekerul drog " sa i-a AWP sa fie si mai smeker si sa nu asculte ce-i spun adminii prezenti la ora aia.

Tu nu ma ameninti...ca nu ne-am tras de sireturi, in rest bafta la cs!
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 3:23 pm

Maver a scris:
E decizia mea ... iar ce comanda iti dau imi apartine si in functie de gravitatea situatiei primesti ce meriti...
De cate ori Shadow sau Dannyel a dat destroy pentru HE sau teleport?...de foarte multe ori...si eu am dat la fel si altii la fel la randul lor...
Drog...apelativul " ma " si modul tau de exprimare ma cam deranjeaza...azi am fost mai sensibil de felul meu...si chiar nu-mi pare rau, ai primit ce ai meritat...iar avertizat ca nu iti dau slay/ban120 ai primit din partea mea...trebuia sa te gandesti si tu ca nu scapi cu ceva simplu.

Cat despre regulile care spui ca au fost incalcate de tero...crede-ma ca CT (printre care ai fost si tu) statea in baza si aruncau grenazi cu bomba plantata sau cu tero in locul de plantare a bombei...situatia cred ca era echilibrata, fiecare echipa incalcase cate o regula...dar se trezeste " smekerul drog " sa i-a AWP sa fie si mai smeker si sa nu asculte ce-i spun adminii prezenti la ora aia.

Tu nu ma ameninti...ca nu ne-am tras de sireturi, in rest bafta la cs!

Eu vad ca cu tine nu se ajunge nicaieri. (pacat de tine ca te credeam altfel) ce fel de gravitatea a situatiei a fost ca sa primeasca drog addhacker(CARE REPET E COMANADA PENTRU RUTABILI ) desi nu am vrut sa zic.. dar suferii d admin (fara suparare) NU se da addhacker pentru ce a facut drog (daca vroiai ii dadeai ban dar nu addhacker. (asta arata intr-un fel ce fel de admin esti )
A si tu te compari cu shadow si dannyel? Eu deja m-am enervat. pei cum vine asta avem printre noi un alt "pui" de smecher. (pacat de ani tai) Frate Shadow e Shadow. tu esti un simplu admin. vezi ca ti se urca la cap. (RESPECTA REGULILE DACA VREI CA ALTCINEVA SA LE RESPECTE)

Scuza-ma ca iti zic. dar suferi de admin.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 9:30 pm

ma adresez cum vreau eu,nu imi zice un copil de max 15 ani cum sa ma adresez(tu clar nu ai 28) si despre rpoblema noastra prietene faza cu heul a durat 2 runde ptc stateai doar in groapa dar si dupa ce au incetat cei de la mine din team sa arunce voi cu nesimtire tot steati in groapa.
SI NU TE COMPARA TU CU SHADOW SAUD ANNYEL PENTRU CA E SERVERUL LOR SI EI FAC CE VOR,cat timp tu esti un admin si ai niste reguli TREBUIE SA LE RESPECTI nu sa dai tu ce comanda te tai capsorul ala al tau+ca ma doare undeva la cati playeri si ce comenzi le`ai dat MIE NU IMI DAI CE VREI TU imi dai ce se da pentru aia CE SCRIE IN REGULAMENT nu ce vrei tu,,,doar pentru ca esti admin nu inseamna ca trebuie sa fac ce vrei tu ti`am zis clar pe server"CAMPEZI GROAPA DAU CU AWP" Regula pe regula ! ma doare pe mine undeva ce faceau aia cu heul,cat timp eu nu dadeam... Salut ! iar aceea chestie cu heul e permisa prietene nu este o regula incalcata..mai treci pe la regulament Wink
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitimeSam Ian 21, 2012 2:39 am

Sa rezolvat . T.C
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




groapaTs.... Empty
MesajSubiect: Re: groapaTs....   groapaTs.... Icon_minitime

Sus In jos
 

groapaTs....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Sugestii / Opinii-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente