Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie demo, explicatii..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
i0nu
V.I.P
V.I.P
i0nu

Mesaje : 34
Data de inscriere : 10/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Petrosani

Reclamatie demo, explicatii.. Empty
MesajSubiect: Reclamatie demo, explicatii..   Reclamatie demo, explicatii.. Icon_minitimeSam Ian 28, 2012 11:59 pm

Salutare. In primul rand vreau sa cer sa nu se stearga aceasta reclamatie de pe forum si daca se poate . In primu si in primul rand , NoRecoil-ul este un cod "exact" de care 70% fac pariu ca nu-l cunosc,si ca sa va ajut o sa va arat cum functioneaza. In primul rand va voi prezenta un clip pe youtube sa vedeti despre ce e vorba https://www.youtube.com/watch?v=XZcPmsls5Mw si in al doilea rand o sa fac si reclamatie jucatorului : SnaP4Uk. Chiar daca nu am admin, si sunt un singur jucator, cand ii zic unui admin ca cineva are cod, din simplul fapt ca e admin ar putea sa verifice, nu sunt cel mai bun jucator de CS nu am zis asta..dar am avut si eu svr meu,am jucat pe multe servere,am multi ani de CS, si uneori imi pot da si eu seama cum trage un simplu jucator de Counter. Iar, no recoilul este cel mai spurcat cod din toate deoarece multi admini fara experienta nu il recunosc, nu au ochiul format pt asa ceva si e un cod care nu apare nici macar in demo. De o gramada de ori le-am zis adminilor ca cutare si cutare au norecoil dar bineinteles ca nu am fost bagat in seama si au si dreptate daca mar interesa asa mult as cumpara admin,dar prefer sa nu imi bat capul la maxim,doar ca uneori nu prea suport sa vad dezordine pe server. Cer parerile adminilor aici despre Hack,sa bage la cap bine, eu am testat multe coduri, credca 80% din ce e inventat a trecut prin Cs-ul meu, dar niciodata nu am jucat cu vreun cod, eu joc default. De plictiseala tin sa anunt ca fac si cfg-uri cu tot felul de "rahaturi" ,dar nu va deranjati sa cereti ca nu le dau, le vad jucatorilor ieftini care nu se descurca sa joace fara coduri sau default:)). Asa ,revenind la subiect Il reclam pe SnaP4uK si aici e demo CLICK . Numele demou-lui este SNA.dem .Sunt un baiat serios si nu fac nimic fara dovezi, atentie cum trage pe pereti si in pamant, daca vreti convingere 100% cautati pe google norecoil si trageti fara el in pereti sa vedeti cum merge arma si apii cu el sa vezi cat de frumos poti sa desenezi zici ca tragi linii cu liniarul. Astept tot felul de comentarii de la admini si de la Shadow.
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie demo, explicatii.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie demo, explicatii..   Reclamatie demo, explicatii.. Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 12:26 am

da . se vede ca are no-recoil. insa daca te-ai fi uitat pe forum. acest player este deja banat. numai ca nu a fost vazut cand era un admin ON care are acces la addhacker( asta pentru ca are rutabil si tot intra) sa sti ca sunt cativa admini care chiar stiu ce este ala no-recoil si sunt uni care nu au asa multa experiente. si eu joc cs de 7-8 . am avut servar si admin pe multe. stiu sa fac diferenta dintre un jucator bun si un jucator "bun" acum . acum nu cred ca trebuia sa scri romanul acesta. ci puteai pur si simplu sa faci o reclamatie dupa model ca oricine. Insa ma bucur ca ai vrut sa ne ajuti.

P.S admini care au acces la addhacker si il vad pe acest individ ON . Sa nu ezite sa foloseasca comanda.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
i0nu
V.I.P
V.I.P
i0nu

Mesaje : 34
Data de inscriere : 10/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Petrosani

Reclamatie demo, explicatii.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie demo, explicatii..   Reclamatie demo, explicatii.. Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 12:30 am

Am vazut ca este banat,chiar daca nu ma crezi licoare,chiar pierd mult timp pe forumul acesta dar nu ma bag prea mult in seama, am dat un exemplu cu un demo real, ca sa fie dovada ,dovada. chiar sunt admini care nu stiu sa faca diferenta intre un player bun si unul bun dar codat. imi pare rau pt deranj,dezordine, dar eu imi dau seama foarte repede cand cineva are ceva in plus fata de cfg default. si mai este un jucator, gont1 a vazut pe server azi,eu bag mana in foc ca acel player are cod,iar acel player este ReSpawN sau are un numele asemanator nu credca am scris corect cu majuscule. In orice caz nu am facut demo caci m-am disperat si am intrat direct pe forum ca sa scriu romanul Smile)
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie demo, explicatii.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie demo, explicatii..   Reclamatie demo, explicatii.. Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 1:48 am

interesant
Sus In jos
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Reclamatie demo, explicatii.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie demo, explicatii..   Reclamatie demo, explicatii.. Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 2:48 am

da...
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie demo, explicatii.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie demo, explicatii..   Reclamatie demo, explicatii.. Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 5:38 pm

La asta i-am dat eu " addhacker "+ destroy Ionu, daca mai tii minte cand mi-ai spus pe server despre el ca are norecoil...chiar daca am stat pe el ceva vreme...si sincer sa fiu nu am fost 100% sigur ca are, i-am dat comanda pentru ip rutabil si chiar mi-ai aratat atunci ce e norecoil ... daca mai tii minte faza Very Happy
p.s. merci!
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie demo, explicatii.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie demo, explicatii..   Reclamatie demo, explicatii.. Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 5:47 pm

care il vede pe sv ban, cred ca putem da T.C nu?
Sus In jos
i0nu
V.I.P
V.I.P
i0nu

Mesaje : 34
Data de inscriere : 10/01/2012
Varsta : 29
Localizare : Petrosani

Reclamatie demo, explicatii.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie demo, explicatii..   Reclamatie demo, explicatii.. Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 6:16 pm

nu e deloc greu de observat norecoilul, cineva care are ak47 nu poate trage gloantele in acelasi loc cand le trage automat...
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie demo, explicatii.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie demo, explicatii..   Reclamatie demo, explicatii.. Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 6:59 pm

bun . sa rezolvat. T.C
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




Reclamatie demo, explicatii.. Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie demo, explicatii..   Reclamatie demo, explicatii.. Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie demo, explicatii..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii playeri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente