Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Unban Slim

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 11:26 pm

Nick:Slim
Ip: dinamic
Admin(adminul care te-a dat ban): licoare , gont1
Harta: de_dust2_long2
Ziua/Ora:29.01.2012 16:50 (nu mai stiu sigur)
De ce crezi ca ai primit ban: am fost acuzat pt no-recoil , eu nici macar nu fac diferenta intre aim si no-recoil...
ScreenShot(doar daca ti sau facut):nu mi-au facut nimic


ps: majoritatea care joaca demult pe sv stiu cum joc , si cum jucam si inainte... n-am jucat in viata mea cu coade , nu joc , nici nu am sa joc... Wink
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeDum Ian 29, 2012 11:33 pm

Banlistul meu. aveti demo acolo

Contra
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 12:21 am

tu crezi ca luai ban degeaba ... fara motiv
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 12:24 am

aim iti sare tinta pe adversar
norecoil cand tragi nu sare tinta deloc ..... si normal orice arma are recoil ..... adica sare putin tinta nu ramane in acelasi loc ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 3:00 am

poi si in demo ... se vede clar ca am recoil pe arma... Neutral infine ma consider nevinovat , am luat ban degeaba... uitati-va bine pe demo-uri ... Wink si comparati cu unu care a jucat cu no-recoil...
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 4:13 am

alti admini, analizati demo-urile si dati cu parerea, nu va luati 1 dupa altu cum se face deobicei...
Sus In jos
Musat
V.I.P
V.I.P
Musat

Mesaje : 153
Data de inscriere : 14/01/2012
Varsta : 30

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 6:20 am

Contra UnBan ...No-Recoil parerea mea
Sus In jos
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeLun Ian 30, 2012 5:04 pm

Bravo voua "adminilor" fie cum ziceti voi , eu oricum ma simt neindreptatit , majoritatea sunteti contra mea fiinca va este ciuda , sunteti pe o mana toti , nici macar nu faceti diferenta intre un jucator bun si unu codat , pana acuma aveam o parere buna de acest server , era singuru server pe care ma jucam ... nu mai am ce discuta , majoritatea dintre voi nici macar liceul nu l-ati terminat , deasta nici nu ma mira comportamentul unora dintre voi. Pe viitor incercati si voi sa dati ban la cine merita cu adevarat , nu cui vi se pare voua ca e codat , cum mi-ati dat mie ! Bafta in continuare ! Wink



PS: Pe viitor daca vedeti ca e mai bun ca voi , dati ban , e codat ! Smile)
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 1:41 am

1. sa ne scuzi daca suntem mai mici ..... mai sunt si cazuri in care astea mai "mici"
gandesc mai bine de cat astea "invarsta"
2. tu nici nu stii ce cod ai ... degeaba ti-a explicat Shadow
3.ciuda pt ce ? tu ai impresia ca ma intereseaza ca joci tu mai "bine"Smile)
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 1:52 am

1. Daca ati gandi mai bine mi-ati fi explicat si mie , de ce mi-ati dat ban , acele 2 demouri nu demonstreaza absolut nimic , deci aratati-mi dovezi mai clare
2. NU AM AM FOLOSIT NICI UN COD ! nici macar nu stiu cum se folosesc (joc cs de foarte multi ani, nu se stiau de coade , etc .)
3. Daca joc mai bine , nu inseamna ca sunt codat , si ca trebuie sa fiu sanctionat , pe nedrept !


si pun pariu ca majoritatea care sunteti contra mea nici macar nu v-ati uitat pe demo-uri !!! de analizat nici nu vorbesc , ca habar n-aveti !!! am vazut ca v-ati luat si denigga , si de multi alti jucatori buni , da de beny , si inca cativa jucatori care folosesc "coade" probabil sunt prieteni de-ai vostrii si isi permit ! AM LUAT BAN DEGEABA !!! SI AS DORI CA TOTI ADMINII SA SE UITE BINE LA DEMO-URI SA LE ANALIZEZE SI PE URMA SA SE IA O DECIZIE !!! DAR PE BUNA DREPTATE , FARA CIUDA , FARA INFLUENTE , FARA LIPSA DE PROFESIONALISM ( ma refer la cei care habar n-au da isi dau cu parerea ! ) SUNT NEVINOVAT !
Sus In jos
Musat
V.I.P
V.I.P
Musat

Mesaje : 153
Data de inscriere : 14/01/2012
Varsta : 30

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 2:14 am

Tu in primul rand te crezi in varsta un om trecut prin viata si folosesti cuvantul coade....asta aud la cei de clasa a 6.Si in al doilea rand eu mam uitat si fac pariu ca toti care isi dau cu parerea se uita la demo-uri.De cand joc eu counter eu nam mai vazut sa tragi intru-n loc cu ak-47 si tina nici macar sa nu iti sara tinta.Am inteles ca No-Recoil este un cod..cea ce parerea mea e ca tu il folosesti.Nu mai ataca admini ca nu-i intereseaza cum joci tu .Contra unban parerea mea


Ultima editare efectuata de catre Musat in Mar Ian 31, 2012 4:39 am, editata de 1 ori
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 3:13 am

Musat a scris:
Tu in primul rand te crezi in varsta un om trecut prin viata si folosesti cuvantul coade....asta aud la cei de clasa a 6.Si in al doilea rand eu mam uitat si fac pariu ca toti care isi dau cu parerea se uita la demo-uri.De cand joc eu counter eu nam mai vazut sa tragi intru-n loc cu ak-47 si tina nici macar sa nu iti sara tinta.Am inteles ca No-Recoil este un cod..cea ce parerea mea e ca tu il folosesti.Nu mai ataca admini ca nu-i intereseaza cum joci tu .Contra unban parerea mae

Foarte bine a spus Musat. No-recoil este un alias care te ajuta sa tragi mai bine ( acest tip de alias se gaseste aproape in toate kkt de cs care le luati dupa net) de aceea se considera pe majoritatea servarului drept cod(cum este si acesta) nu este vina noastra ca tu nu sti ce se afla in cs tau. sau poate in cfg... ai no-recoil se vede in demo. degeaba te plangi cum ca nu sti...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 3:54 am

pe mine ma amuza ca ne zice ca ne este "ciuda" =))) nu are de ce sa ne fie ciuda Smile)
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 4:10 am

pe demo se vede clar ca am recoil pe arma ! uitati-va bine pe demo , cs il am de pe infernal ! cu setarile facute de cine l-a pus la download ! Si cand mai veniti cu "pareri" contra argumentati de ce ! Si credeti-ma mor de ciuda , si daca as sti ca aveti dreptate probabil nu m-as fi stresat atata , imi faceam alt nickname si oricum jucam , dar imi este ciuda ca am primit ban degeaba , ma simt neindreptatit ! si vad ca aici merge pe ideea "daca a mancat ala un rahat , manc si eu" TOTI SUNTETI PE O MANA ! MAI BINE SPUNETI-MI IN FATA CE AVETI CU MINE NU VRAJELI CU NO-RECOIL , SAU ALTE RAHATURI DE GENU !!! NU AM FOLOSIT IN VIATA MEA COADE SI NU AM SA FOLOSESC ASA CV ! SI NU VREAU DOAR MUSAT,GONT1 SI licoare SA-SI "DEA CU PAREREA" VREAU CA TOTI ADMINII SA SE UITE BINE BE DEMO "SA IL ANALIZEZE" (NU DOAR SA CITEASCA CE VORBEAU gont1 SI licoare INTRE EI !!! SI PE URMA SA SE IA O DECIZIE !!!! REPET : FARA INFLUENTE , LIPSA DE PROFESIONALISM , CONTRA CA ASA ZIC CEILALTI , SAU ALTE CHESTII DE GENU !!!! Pana acuma am respectat adminii , si pe toti player-ii de pe sv ....


ps: Ce vreu de la adminii : sa fie cat mai corecti , sa ia decizii proprii , fara a fi influentati de restu adminilor care sunt contra mea , si sa se ia o decizie cat mai corecta in privinta mea ! Repet NU AM FOLOSIT NICI UN FEL DE COD , CS-u l-am luat de pe forum , am luat ban degeaba !!!!
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 4:12 am

pro . i-am explicat lu ionut pe mess, o sa zic si aici daca o sa ma plictisesc...
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 5:50 pm

Slim a scris:
pe demo se vede clar ca am recoil pe arma ! uitati-va bine pe demo , cs il am de pe infernal ! cu setarile facute de cine l-a pus la download ! Si cand mai veniti cu "pareri" contra argumentati de ce ! Si credeti-ma mor de ciuda , si daca as sti ca aveti dreptate probabil nu m-as fi stresat atata , imi faceam alt nickname si oricum jucam , dar imi este ciuda ca am primit ban degeaba , ma simt neindreptatit ! si vad ca aici merge pe ideea "daca a mancat ala un rahat , manc si eu" TOTI SUNTETI PE O MANA ! MAI BINE SPUNETI-MI IN FATA CE AVETI CU MINE NU VRAJELI CU NO-RECOIL , SAU ALTE RAHATURI DE GENU !!! NU AM FOLOSIT IN VIATA MEA COADE SI NU AM SA FOLOSESC ASA CV ! SI NU VREAU DOAR MUSAT,GONT1 SI licoare SA-SI "DEA CU PAREREA" VREAU CA TOTI ADMINII SA SE UITE BINE BE DEMO "SA IL ANALIZEZE" (NU DOAR SA CITEASCA CE VORBEAU gont1 SI licoare INTRE EI !!! SI PE URMA SA SE IA O DECIZIE !!!! REPET : FARA INFLUENTE , LIPSA DE PROFESIONALISM , CONTRA CA ASA ZIC CEILALTI , SAU ALTE CHESTII DE GENU !!!! Pana acuma am respectat adminii , si pe toti player-ii de pe sv ....


ps: Ce vreu de la adminii : sa fie cat mai corecti , sa ia decizii proprii , fara a fi influentati de restu adminilor care sunt contra mea , si sa se ia o decizie cat mai corecta in privinta mea ! Repet NU AM FOLOSIT NICI UN FEL DE COD , CS-u l-am luat de pe forum , am luat ban degeaba !!!!

Tu spui ca admini sunt influentati insa in acel moment pe servar eram doar eu cu gont1. Musat sa uitat la demo si si-a spus parerea( altfel nu avea de unde sa stie cum ai tras tu cu ak) te-as ruga se termini cu "romanele" astea daca mananca unu cacat mananca toti. frumoasa fraza. tu ai compuso? NO-recoil ai clar. se vede clar cand tragi cu ak ca toate gloantele se duc in acelasi loc. nu sare tinta si gloantele se duc toate . ( nu cred ca vreunu din nou daca tine apasat pe click si are ak nu trage gloantele cum le-ai tras tu. deci lasa-ne cu povesti de adormit copii si lasa pe ceilalti admini pe care tu ii astept sa isi dea cu parerea. numai scrie atata "romane"
@ danyel . poti sa ne explici si noua? /Smile te-ai uitat macar la demo? se vede in demo no-recoil..uitati-va la demo ca se vede no-recoil .
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 7:16 pm

daca doar tu cu gont erai pe sv si amandoi i-ati fac demo asta tragea dupa ciori? =))...hai baneaza tot sv ca toti au no-recoil Smile)
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 9:37 pm

DaNnYeL a scris:
daca doar tu cu gont erai pe sv si amandoi i-ati fac demo asta tragea dupa ciori? =))...hai baneaza tot sv ca toti au no-recoil Smile)

Mda. se vede ca incepi iarasi . aceasi poveste ca cea trecuta. NU ai nu o sa ai niciodata experiienta mea ca admin ( e drept ca cateodata si eu ma mai insel ) Insa se vede clar ca nu te-ai uitat pe demo.. demo-urile au fost facute doar de mine nu si de gont1 asa ca.. E datoria mea de ADMIN sa banez " top sv daca e nevoie " asa ca te-as ruga. sa nu incepem iarasi cearta. m-am convis. asteptam parerile celorlalti admini

P.S vizioneaza demo-ul daca chiar crezi ca e curat!

3 contra 1 pro
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 9:55 pm

CONTRA UNBAN.
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 10:10 pm

am sa revin cu dovezi clare pentru a-mi arata nevinovatia , si pe urma promit , PROMIT !!! ca nu am sa mai postez nimic , nici macar nu vreau sa mi se dea unban !!! doar vreau sa va demonstrez un singur lucru !!! " AM LUAT BAN DEGEABA !!!" pana mai pe seara am sa postez aceste dovezi !!!
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 10:16 pm

Slim a scris:
am sa revin cu dovezi clare pentru a-mi arata nevinovatia , si pe urma promit , PROMIT !!! ca nu am sa mai postez nimic , nici macar nu vreau sa mi se dea unban !!! doar vreau sa va demonstrez un singur lucru !!! " AM LUAT BAN DEGEABA !!!" pana mai pe seara am sa postez aceste dovezi !!!

Nu stiu ce incerci tu sa demonstrezi. cand dovezile sunt cele 2 demouri. nu ai ce sa demonstrezi. pentru ca eu nu am cum sa fac ceva la demo sa apara cum vreau eu. degeaba incerci sa demonstrezi. demo-urile sunt adevatele devozi.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 11:38 pm

sunt playeri mult mai experti ca tn care mi-au zis ca nu e cod..

nu vreau sa incep nimic, sa fac scandal sau ceva de genul...da ia intreabai si tu pe cei care au dat contra s-au uitat toti la demo?
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 11:41 pm

DaNnYeL a scris:
sunt playeri mult mai experti ca tn care mi-au zis ca nu e cod..

nu vreau sa incep nimic, sa fac scandal sau ceva de genul...da ia intreabai si tu pe cei care au dat contra s-au uitat toti la demo?

bun . sa o lasam asa. sa nu intram in mai multe detali ca nu are rost. asteptam parerea celorlalti admini.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
demonu
Asistent
Asistent
demonu

Mesaje : 303
Data de inscriere : 13/08/2010

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 11:43 pm

Contra. se vede cum trage cu ak-ul gloantele in acelasi loc.
Sus In jos
Slim
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 15
Data de inscriere : 26/05/2011

Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 2:54 am

https://www.youtube.com/watch?v=dnl3ynB9m4E Aici puteti vedea demo-ul facut de licoare ! si as vrea sa fiti atenti unde se zicea " ca am tras 5 gloante in acelasi loc" uitati-va cu atentie.... punet-il pe stop si numarati cele 5 gloante trase de mine ! cik in acelasi loc.... am sa postez si niste SS-uri !
Sus In jos
Continut sponsorizat




Unban Slim Empty
MesajSubiect: Re: Unban Slim   Unban Slim Icon_minitime

Sus In jos
 

Unban Slim

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Unban-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente