Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Tekken

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
spike parazitu
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 20
Data de inscriere : 29/08/2010

Reclamatie Tekken Empty
MesajSubiect: Reclamatie Tekken   Reclamatie Tekken Icon_minitimeSam Dec 08, 2012 3:01 pm

Nick acuzat:Tekken
Ip acuzat:-
Mapa / Harta:fy_snow
Motiv / Acuzarea:Teleport, continua sa-si dea teleport in pofida faptului ca i-am zis de "n" ori sa inceteze
Dovada / Martori:demo.
http://www19.zippyshare.com/v/67290422/file.html

Poate parea pueril, dar efectiv ma duc la exasperare unii.
EDIT:Au inceput sa dea si cu HE de orc pe fy_snow+ ca suntem 20 de insi pe harta.
Daca tot imi vars ofu' sa o fac pana la capat: va inteleg ca incercati sa atrageti playeri noi, dar nu se poate juca, efectiv, este lag din cauza numarului mare de playeri si este foarte dificil sa-i faci pe romani sa inteleaga regulile daramite pe polonezi/rusi sau alte natii exotice. Eu v-as sugera sa faceti in asa fel incat sa fie numai romani pe server, ziua/seara nu joc pentru ca e frustrant, doar dimineata pana in 10 se poate face ceva pe server, dupa... Dumnezeu cu mila. Think about it.


Ultima editare efectuata de catre spike parazitu in Sam Dec 08, 2012 3:47 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
XeroX
Asistent
Asistent
XeroX

Mesaje : 250
Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Pitesti

Reclamatie Tekken Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Tekken   Reclamatie Tekken Icon_minitimeSam Dec 08, 2012 3:05 pm

am fost si eu acolo...are dreptate..Smile
Sus In jos
http://www.rapidfans.ro/
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie Tekken Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Tekken   Reclamatie Tekken Icon_minitimeSam Dec 08, 2012 5:25 pm

Am vazut si eu demoul acum...
Problema care se pune e urmatoarea...nu avem admini destui inca deoarece serverul s-a redeschis recent. Unii sunt copii care chiar daca le spui regulile nu tin cont de ele...
Vom lua masuri impotriva lui TeKken...nu cred ca nu stia regulile servarului.
Cu lagul nu prea avem ce face deoarece cam tot timpul sunt 15 - 20 de playeri pe sv. Lag nu e de la sv, ci de la playerii care intra si nu au o conexiune buna la net...ei fac lag, oricum o sa vb si Ionut sa vedem daca se poate face ceva impotriva lagului...
Noi am incercat si incercam in continuare sa facem selectie de playeri in asa fel incat sa nu fie straini pe sv iar la cei cu lag mare le dam kick ori noi ori consola cam tot timpul.
Ganditi-va ca sv e la inceput, e redeschis de cateva zile max o saptamana si avem playeri iar voi aveti cu cine juca...doar prin efort atat fizic cat si material s-a ajuns la rezultatul acesta...chiar nu a fost usor. Lucurile o iau usor in directia buna...
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie Tekken Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Tekken   Reclamatie Tekken Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Tekken

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii playeri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente