Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 cerere marire admin dolce

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
wks//do.L.ce
Server AdminServer Admin
wks//do.L.ce

Mesaje : 50
Data de inscriere : 25/08/2010

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeLun Dec 24, 2012 3:35 am

Nick: do.L.ce
Grad actual: Administrator
Grad nou: Moderator
Timp (de cat timp ai gradul): o saptamana si ceva...
De ce doresti aceasta marire?: pai am incercat sai dau ban unui player care juca cu cod si nu a prezentat pozele si nu am putut .....


Daca nu se poate nu ma supar Smile......


Cu respect do.L.ce!

(faza cu banul nu mia mers cand am vrut sai dau ban unui codat dar am mai incercat odata si a mers...cred ca nu imi mergea comanda cum a patit si voodoo...deci imi cer scz ca am gresit..eu am crezut ca nu am acces..)


Ultima editare efectuata de catre wks//do.L.ce in Lun Dec 24, 2012 5:27 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Fl4sh|Vip3r
Server AdminServer Admin
Fl4sh|Vip3r

Mesaje : 33
Data de inscriere : 21/12/2010
Varsta : 28
Localizare : La sanul mamei (altora)

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeLun Dec 24, 2012 4:33 am

Din cate vad eu ai administrator ( ca si mine ) deci cum nu ai putut da ban ?Neutral Uite aici: amx_ban, amx_banip, amx_addban - 3 comenzi pentru banare. Banuiesc ca si tu ai aceste comenzi, daca nu le ai revin cu EDIT, de la mine ai CONTRA.
Sus In jos
raduku
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 150
Data de inscriere : 28/11/2012
Varsta : 29
Localizare : zalau

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeLun Dec 24, 2012 7:34 am

Dolce bann i-ai dat cu siguranta probabil avea ip rutabil tati Wink
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeLun Dec 24, 2012 3:21 pm

o fi fost si din cauza numelui amx_showip si iei ip-ul sau scrii vote in consola si iti da un id pt fiecare jucator si amx_banip @codul 9999 sau pe cat timp vrei tu sa ii dai deci amx_destroy / slay/slap ....ce mai vrei tu #si codul care til da la numele lui
Sus In jos
http://fullmp3.ro
wks//do.L.ce
Server AdminServer Admin
wks//do.L.ce

Mesaje : 50
Data de inscriere : 25/08/2010

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeLun Dec 24, 2012 7:03 pm

pai am incercat si banip dar nu imi mergea...si stiu ca si lui voodoo nu ia mers odata comenzile...in fine daca se poate sa imi mariti gradul ok daca nu nu ma supar:)...si mai am o intrebare eu nu am acces la amx_map doar amx_votemap nu?
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeLun Dec 24, 2012 10:04 pm

da o harta la vot si daca iese schimb=o cu amx_map si vezi daca merge
Sus In jos
http://fullmp3.ro
wks//do.L.ce
Server AdminServer Admin
wks//do.L.ce

Mesaje : 50
Data de inscriere : 25/08/2010

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeLun Dec 24, 2012 11:11 pm

ok..si pana la urma cu cererea cum ramane?:)ca am deviat mult de la subiect....sunt curios daca merit un grad mai mare...
Sus In jos
Monstrulmonstrilor
Adminstrator
Adminstrator
Monstrulmonstrilor

Mesaje : 150
Data de inscriere : 29/11/2012
Varsta : 36
Localizare : oradea

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 12:14 am

Deci momentan vei ramane la gradul pe care il ai.....Mai asteapta putin....pana dupa anul nou...Te felicit pentru redirecte...Ar putea si ceilalti admini sa iti ia exemplul ...
Peste cateva zile bune vei primi grad mai mare...Keep doing the good work Smile
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeMar Dec 25, 2012 3:03 am

Dupa anul nou, da-mi P.M. cu username si password pentru a-ti mari gradul...asta cu conditia ca tii redirectele in continuare si esti activ pe servar si pe forum.
Te felicit dintre toti adminii, singurul care tine redirecte cu adevarat...
Nu vad ce poate fi asa greu sa tineti redirectele astea...nu aveti PC, deschideti doar 2-3 sau 5 dar sa fie on sa redirectam lume pe servar...si un vot zilnic chiar nu e mare scofala...

Valabil la toti adminii: http://www.csservers.ro/evidenta/war3ft.trafichosting.ro aici da-ti vot zilnic, nu e greu...
Sus In jos
wks//do.L.ce
Server AdminServer Admin
wks//do.L.ce

Mesaje : 50
Data de inscriere : 25/08/2010

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeMier Ian 02, 2013 11:56 pm

Cu marirea mea de admin cum ramane ca am vazut ca lui mihai iati marit gradul si fara suparare nu am vazut un red tinut de el si pe mine ma amanati..dar in fine daca nu vreti sa imi mariti gradul spunetimi ca sa stiu.....
Sus In jos
Monstrulmonstrilor
Adminstrator
Adminstrator
Monstrulmonstrilor

Mesaje : 150
Data de inscriere : 29/11/2012
Varsta : 36
Localizare : oradea

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeJoi Ian 03, 2013 12:03 am

Nu te stresa dolce .... ca te-am marit si pe tine ieri ....Cum ne-a fost vorba ...Am uitat sa-ti zic....is unii care nu au net de redirecte chiar daca ar vrea sa tina...
Sus In jos
wks//do.L.ce
Server AdminServer Admin
wks//do.L.ce

Mesaje : 50
Data de inscriere : 25/08/2010

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeJoi Ian 03, 2013 12:07 am

aaa.....pai nu stiam....dar mie tot acelasi grad imi apare:)
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitimeJoi Ian 03, 2013 2:08 am

Din cate am vazut eu ai "Moderator" pe servar...deci monstrul ti-a marit gradul!
Vad ca tii redirecte, esti activ si chiar meriti aceasta marire de admin!
Sus In jos
Continut sponsorizat




cerere marire admin dolce Empty
MesajSubiect: Re: cerere marire admin dolce   cerere marire admin dolce Icon_minitime

Sus In jos
 

cerere marire admin dolce

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Marire Admin-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente