Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 o dilema (alexandra. )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

o dilema (alexandra. ) Empty
MesajSubiect: o dilema (alexandra. )   o dilema (alexandra. ) Icon_minitimeDum Ian 06, 2013 11:34 pm

Toata lumea il stie pe jucatorul Alexandra., tot timpul primesc observatii ca dansa sau dansul(nu cred ca e fata nici daca ma spanzurati ) e codat, am observat si eu cateodata cum ii sare tinta dar degeaba daca ii fac poze nu iese . azi am primit un demo de la un jukator cu respectivul/a , cand i am spus ca are un demo , surprizaaaa, mi a raspuns ca nu ea/el era pe svr ca deabia a intrat. deci aceeasi poveste ca si la domnul $mecher,va las sa luati o decizie, am postat aici ca nu cred ca isi avea rostul in banlist pt ca inca nui banata demo : http://speedy.sh/8bEs2/alexandra.dem eu nul pot vede nush dc, dar daca nui bun o sa revin cu altul facut de mine
bye
Sus In jos
Monstrulmonstrilor
Adminstrator
Adminstrator
Monstrulmonstrilor

Mesaje : 150
Data de inscriere : 29/11/2012
Varsta : 36
Localizare : oradea

o dilema (alexandra. ) Empty
MesajSubiect: Re: o dilema (alexandra. )   o dilema (alexandra. ) Icon_minitimeLun Ian 07, 2013 12:01 am

Revino cu altul facut de tine...acesta e o magarie... Smile
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

o dilema (alexandra. ) Empty
MesajSubiect: Re: o dilema (alexandra. )   o dilema (alexandra. ) Icon_minitimeLun Ian 07, 2013 12:03 am

k
boss
dartotusi ceva ii suspect la alexandra. Wink crede ma ca am experienta si stiu ce vb
Sus In jos
Marinake
Server AdminServer Admin
Marinake

Mesaje : 76
Data de inscriere : 06/12/2012
Varsta : 27
Localizare : Buzau

o dilema (alexandra. ) Empty
MesajSubiect: Re: o dilema (alexandra. )   o dilema (alexandra. ) Icon_minitimeLun Ian 07, 2013 3:49 am

Joaca la sunet...si in legatura cu tinta, are sigur cfg.
Sus In jos
http://www.rodevteam.eu
Kack
V.I.P
V.I.P
Kack

Mesaje : 5
Data de inscriere : 08/12/2012

o dilema (alexandra. ) Empty
MesajSubiect: Re: o dilema (alexandra. )   o dilema (alexandra. ) Icon_minitimeSam Ian 12, 2013 5:17 pm

Cand o mai prindeti ca are cod si ii faceti demo sa ii luati si ip'u si dupa nu o sa mai aiba ce comenta zicand ca nu e ea/el. Bafta!Wink
Apropo marinake intr'un fel ai dreptate, dar sa sti ca in cfg'u ala pot fi multe scripturi sau alte cacaturi!
Sus In jos
Continut sponsorizat




o dilema (alexandra. ) Empty
MesajSubiect: Re: o dilema (alexandra. )   o dilema (alexandra. ) Icon_minitime

Sus In jos
 

o dilema (alexandra. )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Sugestii / Opinii-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente