Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 reclamatie ray x(

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
RaiKirI
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 1
Data de inscriere : 11/09/2010

reclamatie ray x( Empty
MesajSubiect: reclamatie ray x(   reclamatie ray x( Icon_minitimeSam Sept 11, 2010 10:40 pm

Nick acuzat:ray
Ip acuzat:nu am apucat sa-l iau
Mapa / Harta:de_dust
Motiv / Acuzarea:ban degeaba....i-am tot spus sa-i faca unui jucator si el juca incontinoare...nu a spus k nu-i face poze s-au k ii face...el juca linistit....acel jucator avea 100%wall
Dovada / Martori:nu am apucat sa-i fac poze..Neutral
Sus In jos
WinStonE
V.I.P
V.I.P
WinStonE

Mesaje : 36
Data de inscriere : 02/09/2010

reclamatie ray x( Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie ray x(   reclamatie ray x( Icon_minitimeSam Sept 11, 2010 10:43 pm

cheers RaIkIrI Sami zici mai multe afara si o sa mai ma uit pe forum.... imi zic parerea mai incolo
Sus In jos
WinStonE
V.I.P
V.I.P
WinStonE

Mesaje : 36
Data de inscriere : 02/09/2010

reclamatie ray x( Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie ray x(   reclamatie ray x( Icon_minitimeSam Sept 11, 2010 10:52 pm

Am vb cu RaIkIrI zi a zis ca nu ia dat ban celui care joca cu wall ci lui RaIkIrI .....

Pro .... Merita sai scoti adminul Shadow
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie ray x( Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie ray x(   reclamatie ray x( Icon_minitimeSam Sept 11, 2010 11:38 pm

propun ca winstone sa primeasca warn pentru dublu-post....Si noi trebui sa asteptam reply-ul lui ray ca sa facem ceva..pana atunci vom astepta....
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

reclamatie ray x( Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie ray x(   reclamatie ray x( Icon_minitimeDum Sept 12, 2010 3:08 am

ba winstone ai si ultimulw arn la urmatoarea abatere ban pe forum uitati-va ma cui ia-ti dat admin asta nici macar nu stie vreo comanda...sau ca nu trb sa faca dublu-post...fara dovada cererea nu se ia in considerare si chair crezi ca il atinge pe shadow la suflet daca ai zis ca trebe sa ii scoata adminul lui ray....pentru ce...nici macar nu aveti o dovada...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

reclamatie ray x( Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie ray x(   reclamatie ray x( Icon_minitimeDum Sept 12, 2010 3:25 am

wins esti super bata sa nu mai zic altceva deci :-j sa auzim si cunvatul lui ray apoi decidem..Topic Inchis !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




reclamatie ray x( Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie ray x(   reclamatie ray x( Icon_minitime

Sus In jos
 

reclamatie ray x(

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii playeri-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente