Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Cerere admin[Respins]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:11 pm

ba fi atent aici le dau la toti contra dintr-un singur motiv sa nu ajunga admini ca Winstone,TheGladiatus,mySQL,Sasuke care nu stiu nici macar sa puna un demo pe forum sau sa dea kick,verificarile nu sunt chiar 0 deja ii stiu dupa motivul pt care vor admin "se suie pe harta,da cu he de orc" TOTI au acelasi motiv daca te uiti ei vor sa ii prinda pe cei care dau cu he de orc da nu stiu sa dea kick si faza ce ai scris mai sus ca unii admini sunt prea severi....probabil te refereai la mine....frate m-am saturat sa le tot zic sa nu se urce....cand s-au urcat le dau slay....dpa slay scriu in consula sa nu se mai urce de 2-3 ori....daca se mai urca ban 120 min sa se invete minte....ti-am zis ca la kelko ii dau PRO ptc. probabil daca stie sa faca redirecte stie sa si admineze ....
P.S:am crezut ca erai FoxKids ptc si el intr-un timp juca pe nickul Pheonix si am crezut ca luand ban pe Foxkids si-a facut contul Pheonix...el juca cu wall...dupa parerea mea tu ti-ai ispasit pedeapsa 3-4 saptamani pt minmodels....poti juca pe shadow_pheonix din nou
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:38 pm

eu vad deja acest topic si-a atins scopul ....din prin concluzie kelko va primi Administrator...dar inainte va fi dat de proba....iar pheonix poate rejuca...Smile
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
^KelKo^
V.I.P
V.I.P
^KelKo^

Mesaje : 93
Data de inscriere : 01/09/2010

Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 25, 2010 3:43 pm

daca o sa primesc admin cum am primit si slot... dupa 5 prouri un accept si un topic closed... e clar Smile) nu voi avea in veci Smile)... da oricum.. aici sunt rdr .. cu niste modificari ca sa va mearga mai bine... sa redirectionati mai mult.... doar le descarcati, le dezarhivati ( vedeti ca sunt arhivate cu z7.zip) , editati numele vostru din cstrike.. adons ... config.. novuslinkserver.cfg salvati si le dati drumu.
redirects.7z - 72.8 Mb

aa si shadow... sa sti ca nu am id tau... si cred ca tu ma ai la ignore list
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 25, 2010 6:42 pm

placerea mea sa va bag la ignore ...
Sus In jos
http://fullmp3.ro
^KelKo^
V.I.P
V.I.P
^KelKo^

Mesaje : 93
Data de inscriere : 01/09/2010

Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 25, 2010 6:54 pm

placeri dastea aveam si eu cand eram in clasa a 4-a
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 25, 2010 7:14 pm

shadow e asa deoarece sunt multi ratati
Smile si e enervant buzz ,buzz il dau doar cocalari
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
^KelKo^
V.I.P
V.I.P
^KelKo^

Mesaje : 93
Data de inscriere : 01/09/2010

Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitimeSam Sept 25, 2010 8:40 pm

shadow_killer hai pronuntate si dai tc...
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 26, 2010 12:51 am

redirectele se tin de proba cateva zile , tu ai tinut 3 ore si ceva si ai trimis 7 deci nu vad diferenta intre redirectele tale si ale mele ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
^KelKo^
V.I.P
V.I.P
^KelKo^

Mesaje : 93
Data de inscriere : 01/09/2010

Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 26, 2010 2:06 am

nu am tinut 3 ore ... am tinut 30 de minute... numai ca nu i-am dat sa faca refresh dese... mi-a fost lene.. si mie oricum imi mg netu prost... sunt la upc Smile) si am pc praf Smile)
tu zi Da sau Nu... nu ma mai tine asa... ca o sa ajunta topicul asta la 100 de reply Smile)
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 26, 2010 2:15 am

4 ^KelKo^ 7 3:20 0 12:40:44

3 ore si 22 minute , hai ca nu am timp de prostii din astea ...
Sus In jos
http://fullmp3.ro
^KelKo^
V.I.P
V.I.P
^KelKo^

Mesaje : 93
Data de inscriere : 01/09/2010

Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 26, 2010 3:26 pm

deci nu... INCHIDETI TOPICUL.... baietii...
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 26, 2010 4:19 pm

TOPIC CLOSED !!!!
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin[Respins]   Cerere admin[Respins] - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Cerere admin[Respins]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Marire Admin-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente