Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Ban Infernal

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ph03n1x
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 17
Data de inscriere : 01/09/2010

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeLun Sept 27, 2010 4:43 am

Nick acuzat: Infernal.cs-16.net
Ip acuzat: 94.176.188.26
Mapa / Harta: de_dust2
Motiv / Acuzarea: toate codurile posibile
Dovada / Martori: demo : http://dl.transfer.ro/transfer_ro-26sep-0aebdf56f4dc7.zip

Ban Infernal Infernalcodat.th

asta e rezultatul gandirii tale .... daca nu ai fi refuzat pe toti nu se ajungea la asta ... codatii sunt mai des pe servar decat adminii ....
acuma nu nega ... ca asta e adevarul ....

Citat :
inainte se dadea admin la cei care chiar meritau nu ca gladiatus,mysql

era mai bine atunci cand se dadeau admin si la playeri ca gladius, etc ... mai bine sa ai de unde sa selectezi admini , decat sa nu ai de unde alege ... exact cum e acuma ... macar stiai ce facea daca avea admin .... nu presupunieai cum faci tu drog ...

in ce hal a ajuns srv Neutral .... sa va faca playerii treaba de admin .... asta e o rusine ...
acuma .... nu bagati scuze de 2 bani ... nu e prima data cand se intampla asa ...
stiu ca aveti si voi o viata ... da trebuia sa va fi gandit la asemenea situatie
eu zic ca degeaba ii obligati pe playeri sa va tina redirectele ... nu vad folosinta lor ... mai mult intra playerii vechi al servarului infernal ... si mai ales aia care au ip dinamik ... adica degeaba ai redirectionat 200 de playeri catre infernal .... ca 90% sunt playerii cu ip dinamik ai servarului ... prea putin 90 .... 96% sa fiu mai exact Neutral
acuma lasati prostiile si incepeti sa ganditi fiecare pas ... si incepeti sa mai dati admin la cei care merita .... si lasati scuza asta stupida cu redirectele .... poti sa ai si peste 1000 de redirecte deschise .... degeaba le ai ... ca numai playerii vechi intra ...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeLun Sept 27, 2010 7:52 pm

dam si la cine merita si la cine nu merita ca sa sti si tu intai faci cere slot apoi de admin iar redirectele sunt obligatori si punct daca nu le ti ia admin scos
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Ph03n1x
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 17
Data de inscriere : 01/09/2010

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 1:03 am

Maddu;x a scris:
redirectele sunt obligatori
asta crezi tu ... degeaba le tii ... dupa cum am spus ... numai playerii vechi cu ip dinamic intra ...
asta cu redirectele e o scuza de 2 bani ... ca sa nu primeasca lumea admin
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 1:56 am

ph3on1x hai sa ne intelegem e serverul meu si dau admine cui vreau si pe ce criterii vreau , daca nu iti convine fati server si o sa vezi si tu cum e cand sar cate 10 odata pe tine sa le dai admine Wink
Sus In jos
http://fullmp3.ro
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 2:32 am

da asa fac toti mah astia zic ca is prea putini admini doar ca sa primeasca ei....nu mai vreau sa vad admini ca gladiatus....
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 2:55 am

multi cer admin si nici macar nu stiu sa il foloseasca , sau il folosesc 2-3 zile si apoi nu mai intra pe server ........
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Ph03n1x
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 17
Data de inscriere : 01/09/2010

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 3:23 am

Shadow_Killer a scris:
ph3on1x hai sa ne intelegem e serverul meu si dau admine cui vreau si pe ce criterii vreau

eu zic sa regandesti cum dai adminele ....
ca in curand o sa vrei sa dai admin ... si nu o sa ai cui ...
inainte te durea in cot de playerii care au cumparat admin ... erau multi cu peste 5 reclamatii ... toata lumea zicea ... ala nu respecat regulile .. .ala baneaza fara motiv ... etc .... tu ? .... am sa vorbesc cu el ... a doua zi aceasi poveste
acuma te duare in cot de palyerii care vor admin ... schimbati modul asta de gandire ... ca altfel nu ajungi nicaieri

drOg;x a scris:
da asa fac toti mah astia zic ca is prea putini admini doar ca sa primeasca ei

eu nu vreau admin .... dar capusorul ala a tau gandeste .... rareori ...
se vede ca te-ai oftica daca altu ar avea admin .... mai bine taceai ...
se vede lipsa ta de experienta .... daca nu intelegi ce vreau sa spun ... mai bine intrebai pe privat ... si iti ziceam ... data viitoare citeste de vreo 20 de ori pana intelegi ce vreau sa spun ... si nu mai baga tampenii de ale tale ...

Shadow_Killer a scris:
multi cer admin si nici macar nu stiu sa il foloseasca

iar repet ...voi ce rol aveti aici ? .....
va zic eu ... sa va alegeti admini .....
in locul tau as verifica adminii care ii am ... nu cred ca le-ai vazut adevarata fata ....
cativa deja au fite ...
Sus In jos
KTM
V.I.P
V.I.P
KTM

Mesaje : 27
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Resita

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 4:28 am

sry k ma bag dar asta a fost aseara shi srv era plin de codati (eram online) kum era infernal ala shi mai unu deathstreak cre ia banuri la geru shi i le scoate shadow Razz ....RESPECT
Sus In jos
KTM
V.I.P
V.I.P
KTM

Mesaje : 27
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Resita

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 4:28 am

o sa fac cerere de admin shi pe srv de war3 poate mai ajut shi eu putin lumea:P:)
Sus In jos
Ph03n1x
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 17
Data de inscriere : 01/09/2010

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 4:35 am

nu era nevoie sa iti cer scuze pentru ca ai postat si tu ... dar trebuia sa folosesti butonul "edit"
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 7:07 pm

eu nu am mai scos un ban la cs de vreo 2 luni ....... in fine ph30n1x fati server si sa faci ce vrei cu el , atunci o sa vezi si tu cum e What a Face
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Ph03n1x
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 17
Data de inscriere : 01/09/2010

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 9:08 pm

deja stiu cum e ...
dar ca de obicei .. tie nu iti pasa de parerile altora .... ca de obicei te duare in cot de toti
asta e atitudinea care trebuie schimbata
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 10:11 pm

frate shadow mereu asculta pe toata lumea adica asa mi se pare mie eu unu il stiu de foarte mult acuma tu ce vrei? singura chesti care e vreai si tu admin
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Ph03n1x
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 17
Data de inscriere : 01/09/2010

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 1:11 am

iar repet ..... NU VREAU ADMIN
SA VA INTRE BINE IN CAP ....

Citat :
frate shadow mereu asculta pe toata lumea
poate asculta numai pe cine vrea el ... restu ... is neimportanti pentru el ...

hai sa pun o intrebare ... ce credeti ca vreau ? ... cititi tot si aflati
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 1:47 am

haide ma lasa-ma in pace ai prins si tu un codat pe server si faci atata gura...veziti de trb ta ca nu esti in masura sa imi zici mie ca gandesc rar...mi se par destui admini frate dupa cu ziceam TOTI playerii si-au luat-o in cap...inainte nu comentau asa si akm toti hasciparliti fac cerere admin...de aia si-au si luat-o toti in cap...sa mor eu era mai fain cand dadeai admine pe bani....
Sus In jos
Ph03n1x
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 17
Data de inscriere : 01/09/2010

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:25 am

drOg;x a scris:
sa mor eu era mai fain cand dadeai admine pe bani....

trebuie sa recunosc ca atunci era mai bine ... dar acel cineva nu facea ce trebuia cand apareau reclamatiile ... de aceea ziceam sa regandeasca modul in care da admin ...

drOg;x a scris:
haide ma lasa-ma in pace ai prins si tu un codat pe server si faci atata gura

drog ... tu nici macar nu ai habar care joaca cu cod ... asa ca nu mai comenta degeaba ...
ce ai prins tu ... is codati din astia simplii ...

sa inteleg ca nici macar nu ai priceput ce am spus pana acum
clar ... lasate de joc ...

am pus o intrebare simpla ...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:28 am

eu zic sincer nu prea am timp sa ma mai joc pe serv cand eram mai mic...dar ma joc cand am timp eu sunt clasa a 8 vreau sa intru la un liceul si mai si prietena eu unu cred ca gandesc bine...adica nu stiu voi daca neglijeati pentru "cs" sau na pentru "pc" oricum ph3noix esti genul disperat Smile
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Ph03n1x
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 17
Data de inscriere : 01/09/2010

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:34 am

maddu ... lasate de cs ... dute la "prietena" ta
disperat inseamna sa stai non stop in casa .... chestia e ca eu mai ies pe afara ... ma pregatesc sa plec la in alt oras ...
pana acum 2 admini fara experienta .... sa vedem care mai sunt ...

am pus o intrebare simpla ...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 2:54 am

si se deviaza prea mult de la subiect nu ti se pare asta puteai sa postezi la opini legate de serv Topic Inchis ! PRO
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




Ban Infernal Empty
MesajSubiect: Re: Ban Infernal   Ban Infernal Icon_minitime

Sus In jos
 

Ban Infernal

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii playeri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente